"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

BOSTON ACADEMY OF ENGLISH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

BOSTON ACADEMY OF ENGLISH

» Boston günümüzde bir eğitim, sağlık, finans ve teknoloji merkezidir. M.I.T. Harvard Üniversitesi, Massachusetts Üniversitesi, Boston Koleji, Wellesley Koleji ve Boston Üniversitesi gibi dünyaca ünlü eğitim kurumları Boston ve civarında yer alırlar. Öğrencilerimiz şehirde birçok restoranlara, eğlence merkezlerine ve daha birçok ilgilerini çekecek yerlere gidebilirler. Ünlü eski North Kilisesi, Beacon Tepesi, John F. Kennedy kütüphanesi, çeşitli müzeler, New England akvaryumu gidilebilecek birkaç yerden birisidir. Şehirde ünlü Boston senfoni orkestrası kulaklarınızın pasını silecek. Eğer sporla ilgileniyorsanız maçlarına gidip deşarj olabileceğiniz birçok ünlü takımlar vardır. Red Sox, Celtics, Bruins, New England Patriots bunlardan bazılarıdır. Boston’da Martha’s Vineyard’ı (Martha’nın şarap bağları) ziyaret edebilir, ünlü ‘Özgürlük Parkuru’nda yürüyüş yapabilir ve Vermont ya da New Hampshire’da kayak yapabilirsiniz.

» 1986 yılında kurulan Boston Academy Of English, 27 yıldan bu yana kazanmış olduğu tecrübe ile toplumun ve öğrencilerin güvenini kazanmayı başarmış köklü okullardan birisidir.  Boston Academy of English şehrin merkezinde bulunan konumu ile tüm cazibe merkezlerine yakındır. Etrafına saçılmış restoranlar, parklar, metro, otobüs ve tren istasyonlarıyla merkezi bir lokasyona sahiptir. Küçük bir dil okulu olması sayesinde, öğrenciler kolay uyum sağlamaktadır ve kalabalığın içinde kaybolma sıkıntısı yaşamamaktadır. Boston Academy of English (BAE dil okulu) ayrıca sinema günleri ve yürüyüş turları düzenlemektedir.

» Sınıflar maksimum 7 kişiliktir. İngilizce öğrenimi genellikle uygulama ile gerçekleşir. Boston Academy Of English öğretmenlerinin master dereceleri vardır ve deneyimli hocalardır. Dersler coşkulu, yaratıcı ve uygulamaya dayalı olarak eğlenceli geçer.

» Okulun sunduğu yoğun ingilizce programları 8 farklı düzeydedir. Yerleştirme testi ile öğrencinin seviyesini bulması sağlanır.

» Boston Akademi konaklama için öğrencilerine; konutlarda yâda mobilyalı dairelerde, aile yanında veya öğrenci yurdu gibi birçok seçenek sunar. Öğrenci yurtları; kulüpler, mağazalar, barlar, kahvehaneler ve tüm imkânları ile çok popüler öğrenci alanlarına 5 dakika ve şık Inman Meydanına 10 dakika yürüme mesafesinde sessiz, güvenli, yerleşim alanı içinde yer alır. BAE için toplam yolculuk süresi 20-25 dakikadır.

» Boston Academy of English, dünyanın en popüler eğitim merkezlerinden birinde kaliteli ve bütçelerini sarsmadan eğitim almak isteyen öğrencilerin tercih ettikleri okulların başında yer alır. Sunduğu samimi aile ortamı ve güler yüzlü kadrosu ile Boston’da en çok tercih edilen okullar arasındadır.

» Amerika'nın "Yürüyüş Şehri" olarak bilinen Boston için,  ülkenin en iyi İngilizce konuşulan şehri olduğu söylenir. Doğru veya değil, kentin cazibesi yadsınamaz... Charles Nehri'ne Quincy Market ve sahil mahalleleri, kültür ve tarih duygusu sizi memnun edecektir. İngilizce öğrenmek isteyen her yaştan öğrenciler için fırsatlar burada bol miktarda bulunmaktadır. 

AMERIKA'DAKİ OKULLAR