"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

HARVEST ENGLISH INSTITUTE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

HARVEST ENGLISH INSTITUTE

New Jersey'de 30 civarında kolej ve üniversitenin yanısıra yaklaşık 20 community kolej vardır. New Brunswick, Newark ve Camden'de kampüsleri olan Rutgers Üniversitesi, eyalette bulunan en önemli devlet üniversitelerinden birisidir. Eyalet kolejleri, Union'daki Glassboro, Jersey City, New Jersey Kean Kolejleri, Mahwah'daki Montclair, Ramapo kolejleri, Wayne kentindeki Stockton, Trenton ve William Paterson Kolejleri'dir. En büyük şehirleri Newark, Jersey City, Paterson, Elizabeth ve Trenton'dır (başkent). New Jersey'nin nüfusu 8 milyonun üzerindedir. Harvest English Institute Dil O

kulu, Manhattan’a trenle 15 dakika uzaklıktadır ve Harvest English Institute’nin, temel amacı dil yeterliliğine bilgi ve becerileri sağlayarak, yaşam ve Amerikan kültürünü öğrencilerine İngilizce olarak entegre etmektir.

Okulda ücretsiz internet erişimi, donanımlı bir kütüphane ve modern eğitim materyalleri ile Amerika New Jersey'de dil okulu olarak İngilizce dil eğitimi vermektedir. Harvest English Institute sınıfta, farklı beceri ve çeşitliliği ile öğretimi uzmanlaşmış öğretmenler ile İngilizce pratik yaparak farklı ülkeden gelen öğrencilerin kaynaşmasına olanak sağlamış olur.

Harvest’in metodolojisi İngilizceyi uluslararası bir dil olarak nasıl kullanıldığını yansıtan ve genç yetişkinler için ödüllü bir iletişim dersi vermektir. Dersler çekirdek ders ve seçmeli ders olarak oluşur. Seçmeli dersler; konuşma, telafuz ve yazma pratiklerinden oluşmaktadır. Öğrencilere haftada 20, 25 ya da 30 saatlik programlar sunulmaktadır. Sınıf mevcudu ortalama olarak 8 kişi, maksimum 15 kişi olmaktadır.

Ders materyali olarak Harvers English Institute, olumlu bir atmosferde en son teknolojik gelişmeleri kullanarak, İngilizce dil öğrenme mükemmelliğini garanti etmektedir. Kitaplar, film, ses ve video materyalleri eşsiz bir dil ve kültür deneyimi sunmak için kullanılır. Tüm bu deneyim öğrenmeyi kolaylaştıracak rahat ve modern bir ortamda sunulmaktadır. Konuşma, telaffuz ve yazma gibi seçmeli 12 dilbilgisi seviyesi vardır.  Aynı zamanda öğrencilerin kitap olmadan sınıfına devam etmesine izin verilmemektedir.

Harvest English Institute Dil Okulu konaklama olarak ise öğrencilerine; aile yanı, paylaşımlı daire gibi seçenekler sunmaktadırlar.

Harvest English Institute Personeli ABD'ye gelip bizimle çalışmayı tercih eden öğrenciler için tam destek, bakım ve eğitim vermeyi taahhüt eder. İleri teknoloji ile modern ve etkin bir yaklaşım sunan Harvest ile İngilizce öğrenmek öğrenciler çok kısa sürede ve akıcı olmaktadır.

AMERIKA'DAKİ OKULLAR