"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

ACCESS LANGUAGE CENTRE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

ACCESS LANGUAGE CENTRE


» Sydney dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. 4 milyon nüfusu ile Sydney heyecan verici plajlar ve dağlarla çevrilidir. Avustralyalıların rahat yaşam tarzı ve ülkenin doğal güzelliği Sydney’i İngilizce öğrenmek için mükemmel bir yer yapar!

» Access Language Sidney'in merkezi, Central Station'ın hemen yanında, Darling Harbour ve Oxford Street gibi ünlü yerlerin yakınında bulunmaktadır. Genel İngilizce, Akademik İngilizce, IELTS Hazırlık, Cambridge Hazırlık ve İş İngilizcesi gibi kurslar verilmektedir. Ayrıca Staj, Demi Pair ve Work and Study gibi farklı programlarda sunulmaktadır. Access Language Sidney'in, Sidney çevresindeki birçok kolej ve üniversite ile anlaşması bulunmaktadır. Access, 35 farklı ülkeden gelen öğrencilerle tanışmanız için sizi de Sidney'e bekliyor.

» Access Language Centre, şehir merkezinde Central Station'ın hemen yanında yer almaktadır.  5 katlı bir binanın 3. katında bulunmaktadır. Diğer katlarda AFTA Kolejine aittir. Sydney merkez istasyonuna 2 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Sydney Opera Binası’na trenle 5 dakikada, Sydney’in muhteşem plajlarına 20 dakikalık bir otobüs yolculuğuyla ulaşabilirsiniz. Binada oyun odaları, dövüş sporları odası, çalışma merkezi ve etüt odalarının yanı sıra büyük bir balkon da vardır. Access Language Sidney'de 20 sınıf bulunmaktadır. Sınıflar en fazla 15, en az 8 kişiden oluşmaktadır. Sınıfların ortalama öğrenci sayısı 12'dir. En çok öğrenci gönderen 5 ülke Güney Kore, Japonya, Almanya, Çek Cumhuriyeti ve İspanya'dır. Okulun öğrenci kapasitesi 280, öğrencilerin yaş ortalaması 25'dir.  Yoğun program sabah 8.30’da başlayıp 12.55’te bitmektedir. Süper yoğun program ise 8.30’da başlayıp 15.35’te bitmektedir. Eğitim malzemeleri kurs tarafından sağlanmaktadır. Binada çalışma merkezi (lisan laboratuvarları, bilgisayar laboratuvarları ve kütüphane), etüt salonları, IELTS için test odası, yemek salonu, balkon, oyun odası, toplantı salonları, aikido gibi dövüş sporları odası bulunmaktadır. Her sınıf için bir öğretmen toplam 20 öğretmen ders vermektedir. Bir ders 60 dakikadır. Access Language Center personelleri samimi ve cana yakındır ve size her zaman yardımcı olmak için çalışırlar. Ayrıca okul etkinlikleri ve konaklama seçenekleri gibi geniş bir program yelpazesi sunar.

» Burada yalnızca dil öğrenmekle kalmayacak, hayat boyu sürecek arkadaşlıklar da kuracaksınız. Bu nedenle ACCESS Avustralya Sydney Dil Okulu, sık sık okul piknikleri ve festival piknikleri düzenlemektedir. Ayrıca Access Language Centre okul binası, Avustralya’nın ünlü Darling Limanı’na oldukça yakındır. Sydney’in ilk yerleşim yeri olan Rocks bölgesindeki mağazaları kafeleri ziyaret edebilir; Sydney Limanı Köprüsü’nden tüm şehri kuşbakışı görebilirsiniz. Aynı zamanda şehirde birçok kültürel etkinlik olmaktadır. Yaz boyunca yıldızların altında birçok bedava opera, klasik müzik konserleri verilir. Çeşitli müzik tarzlarındaki (rock’tan jazz’a kadar) son gelişmelerle ilgilenenler için birçok gece kulübü ve canlı performans yapan mekanlar bulunur ve bunların hepsi Access Dil Eğitim Merkezi’nin yalnızca birkaç dakika uzağındadır.

AVUSTRALYA'DAKİ OKULLAR