"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

AIPE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

AIPE

» Sydney, bir merkez olarak çarpıcı liman ile gerçekten dünyanın en güzel modern kentlerinden biridir ve orayı çalışmak için harika bir yer yapar. Çok kültürlü şehir, ılıman iklimi, sıcak ve konuksever halkı buna ek olarak büyük kalitesi ile ünlüdür. Şehir merkezine sadece bir saat uzaklıkta batı yürüyüşü ve bisiklet fırsatı sunan, ünlü Mavi Dağları vardır. Güneyde Royal National Park ve kuzeyde Ku-ring-gai Milli Parkı bulunmaktadır.  Avustralya yaşam tarzı rahat ve kolaydır.

» AIPE Dil Okulu Avusturalya’nın Sydney şehrinde 2008 yılında kurulmuştur. Kaliteli ve güncel ders işleme metotları ile uluslararası öğrenciler tarafından tercih edilen dil okullardan biri olmuştur. İngilizce dil eğitiminin yanı sıra sertifika ve diploma programları ile de oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir. AIPE Dil Okulunda alınan İngilizce eğitim Avusturalya’da üniversitelere doğrudan geçiş imkânı tanır. Bunun yanı sıra verilen İngilizce eğitimin kalitesi ile Avusturalya’da birçok üniversite IELTS sınavına girmeden okuldan alacağınız sertifikayı geçerli sayar. AIPE sertifika ve diploma programları ile Avusturalya’da en çok talep edilen okullarından biridir.

» Eğitmenler bu alanda uzmanlardır ve uygulamalı ders işleme teknikleri ile mesleki ve eğitim bilgilerinizi birleştirmenize olanak sağlarlar. AIPE Avustralya Dil Okulunda eğitim alan öğrenciler için hem sosyalleşmeleri hem de İngilizce pratik yapabilmeleri adına çeşitli workshoplar düzenlemektedir. Eğitim almaya gelen öğrenciler için her hafta gezi ve partiler düzenlenir. AIPE Avustralya Dil Okulunda ilk gün yazılı ve sözlü mülakatla seviyenize en uygun sınıfa yerleştirilirsiniz. Sınıf mevcudu 10-12 kişiliktir.  Eğitim dili İngilizcedir. Haftalık ders sayısı 20’dir. Eğitime her Pazartesi başlayabilirsiniz ve kurs sonunda başarınızı gösteren katılım sertifikanızı alırsınız. AIPE’yi tercih eden öğrenciler özenle seçilmiş aile yanını  tercih edebilir yada okulun ayarladığı paylaşımlı apart dairelerde konaklama imkanı bulabilmektedirler.

» AIPE Avustralya Sydney Dil Okulu kuzey Sydney’in merkezinde sıcak ve samimi bir ortamda eğitim vermektedir. AIPE Sydney Dil Okulunun eğitim programları, öğrencilerin seçtiği kariyere tam donanımlı ve hazır olmayı sağlamayı garanti edecek şekilde tasarlanmıştır.

» AIPE Dil Okulunda derslerin tamamlanmasının ardından verilecek olan diploma ile anlaşmalı Avustralya üniversitelerine sorunsuz bir şekilde geçiş yapabilirsiniz. 

» AIPE, tüm akademik yıl boyunca öğrencilerini düzenlenen üniversite bilgi toplantılarına katılmayı teşvik etmektedir. Aynı zamanda bu tarz oturumlarda üniversite temsilcileri ile karşıklı başvuru süreci tartışılabilir, soru sorma ve kişisel fikir tavsiyesi almak için olanak sağlanabilmektedir. 

AVUSTRALYA'DAKİ OKULLAR