"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

UNIVERSAL INSTITUTE OF TECHNOLOGY

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

UNIVERSAL INSTITUTE OF TECHNOLOGY

» Avustralya uluslararası platformda saygın bir eğitim sistemine, ekonomik istikrara ve çeşitliliğe sahip eşsiz bir ülkedir.

» Dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasında yer alan Melbourne aynı zamanda heyecan verici bir yerdir. Victoria eyaletinin başkenti olan Melbourne; hareket , kültür ve eğlence dolu canlı ve çok kültürlü bir şehirdir. Melbourne Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Afrika'dan gelenler de dahil birçok milliyete ev sahipliği yapmaktadır.

» İyi planlanmış ve modern bir şehir olan Melbourne, 3 milyonu aşan nüfusu ile büyük bir iş, eğitim ve üretim merkezidir. Melbourne'de  yaşadığınız süre boyunca toplu taşımadan, yüksek kalitede konaklamadan, mükemmel telefon ve posta ağından ve zengin alışveriş ve eğlence olanaklarından yararlanabilirsiniz.

» Melbourne harika restoranlarının ve kafelerinin çeşitliliği ile ünlüdür. Chinatown, Southbank, Carlton's Lygon Caddesi, Güney Yarra, Docklands ve şehirdeki diğer birçok bölgede uluslararası mutfakları deneyebilirsiniz. Aynı zamanda hareketli tiyatro, sanat ve müzik platformuna sahip bu şehir, kültüre duyduğu aşk ile ünlüdür. Galerileri, sinemaları, spor etkinlikleri, canlı müzik performansları ve tiyatroları ile Melbourne yaşamak için harika bir yerdir.

» Halka açık park ve bahçeleri keşfederek Victoria'ya neden 'Garden State' dendiğini öğrenebilirsiniz. Şehir dışında ise dağların, ormanların, kayak alanlarının ve kamp yapmaya, kayağa, kır yürüyüşlerine ve sörfe uygun göz alıcı sahil şeridinin tadını çıkarabilirsiniz. Yaşam tarzınız ne olursa olsun, bu şehirde mutlaka kendinize uygun bir şey bulabilirsiniz.

» Avustralya'nın büyük şehirlerinden biri olan Melbourne'de faaliyet gösteren Avustarlya kökenli Universal Institute of Technology Melbourne, öğrencilerine dil eğitimi dışında mesleki sertifika ve diploma programları da sunar. İşletme, interaktif medya ve yönetim alanlarında mesleki diploma programları da bulunan UIT'nin dil kursları, her ayın ilk pazartesi günü başlayacak şekilde başlatılıp 25 hafta kadar sürmektedir. Mesleki eğitim almak isteyen öğrencilerin ders süreleri ise 26 hafta ile 40 hafta arasında olmaktadır. 

» Universal Institute of Technology Dil Okulu, müfredatında mesleki eğitimler haricinde üniversiteye ve dil sınavlarına hazırlık kursları, genel ve yoğun İngilizce eğitimi ve iş İngilizcesi gibi dersler okutulmaktadır. Öğrencilerine dil eğitiminde de, mesleki eğitimde de profesyonel bir eğitim kadrosuyla hizmet veren okul, yerel olma özelliği ile de pek çok öğrencinin dikkatini çeken bir okul olarak karşımıza çıkmaktadır. 

» UIT kaliteli bir eğitim deneyiminin insan hayatındaki yerini bildiğinden öğrencilerin eğitim süresince karşılaşacakları her türlü zorlukta samimi ve profesyonel kadrosuyla yanlarında olmaktadır. Öğrencilerine yalnızca dil eğitimi değil hayat deneyimi de katma amacında olan okul, bunu oldukça başarılı bir şekilde yürütmektedir. Her yıl dünyanın birçok lokasyonundan okula gelen öğrencilerine her şekilde yardımcı olan okul konaklama konusuyla da yakından ilgilenerek öğrencilerine çeşitli alternatifler sunmaktadır.

» Öğrenciler UIT Dil Okulu yönetimince seçilmiş Avustralyalı bir ailenin yanında kültürü çok daha yakından görerek ve öğrenerek yaşayabilme olanağının yanı sıra, öğrenci yurtlarında da kalabilmek ve farklı kültürleri tanımak imkânına da erişebilmektedirler. Bunun haricinde part-time çalışma imkânını bünyesindeki öğrencilere sunan Avustralya'da öğrenciler kendi evlerine de çıkabilmekte ve birkaç öğrenci bir arada da yaşayabilmektedirler.

AVUSTRALYA'DAKİ OKULLAR