"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

ACTILINGUA ACADEMY

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

ACTILINGUA ACADEMY

» Birbirinden güzel parkları, görkemli operaları, kafeleri, elmalı pastaları ve leziz schnitzeliyle, gözünüze, damağınıza ve ruhunuza hitap edecek muhteşem bir kent Viyana, Avusturya. Bir zamanların Orta Avrupa’sının öncü şehirlerinden olan Viyana, bugün 18. yüzyılın cazibesi ve 19. yüzyılın görkemini yansıtan bir şehirdir. Şehirdeki eski dünya ambiyansı, şehrin duruşu kadar mimarisiyle de belirlenmiştir. Kafe dostluklarını icat etmiş olan Viyanalıların, içtenlik ve yakınlıklarıyla Avrupa'nın hiç bir yerinde hissedemeyeceğiniz kadar kendinizi rahat hissedersiniz. Viyana deyince akla ilk gelen şeylerden biri de müzik ve tabii ki valstir. Mozart ve Schubert'e ev sahipliği yapan kent müzikle olduğu kadar; Klimt ve Brüegel gibi usta ressamlarıyla resim sanatıyla da haşır neşirdir. Avusturya'nın başkenti olan Viyana, Avusturya'nın dokuz eyaletinden en küçük olanıdır.

» 1988 yılında kurulmuş olan Actilingua Academy, Viyana’nın elçilik bölgesinde şehir merkezine toplu taşıma ile 15 dk mesafede, Art Nouveau stilinde güzel bir binada eğitim vermektedir. Actilingua Academy okul binasında 6 adet sınıf ve ana binanın yanında 15 ek sınıf; 17 bilgisayarlı, ücretsiz internet erişimli multimedya merkezi; Alman dili ve edebiyatına ait eserler, günlük gazeteler, süreli yayınlar, dil kasetleri ve video bulunan çok donanımlı bir kütüphane; çay, kahve ve sıcak yemek temin edebileceğiniz, kablosuz internet erişimli öğrenci salonu mevcuttur.

» Okulda genel Almanca, İş Almancası kursları ve kültürel programlar ile 16-19 yaş arası öğrenciler için yaz aylarında tatil kursları verilmektedir. Aynı zamanda öğretmenler için Almanca kursları, Almanca ve Müzik, Almanca ve İş Deneyimi ve Üniversite Hazırlık gibi özel programlarda verilmektedir. Genel Almanca kursları haftada 20 ya da 30 derstir. Ek olarak haftada 5 ders kültürel derslerde yapılmaktadır. Maksimum 12 kişilik modern eğitim materyalleri ile donatılmış sınıflarda hizmet veren Actilingua Academy Viyana Dil Okulunda, kültürel etkinlikler, vals kursu, video akşamları, hoşgeldin partileri gibi faaliyetleri kapsayan geniş bir sosyal program vardır.

» Actilingua Academy aile yanı ve tek kişilik oda ve apartmanlardan oluşan öğrenci yurdunda konaklama imkânı sunmaktadır. Yurtta tam donanımlı mutfak mevcuttur.

AVUSTURYA'DAKİ OKULLAR