"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

CULTURA WIEN

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

CULTURA WIEN

» Birbirinden güzel parkları, görkemli operaları, kafeleri, elmalı pastaları ve leziz schnitzeliyle gözünüze, damağınıza ve ruhunuza hitap edecek muhteşem bir kenttir Viyana. Geçmişin Orta Avrupasının öncü şehirlerinden olan Viyana, bugün 18. yüzyılın cazibesi ve 19. yüzyılın görkemini yansıtan bir şehirdir. Şehirdeki eski dünya ambiyansı, şehrin duruşu kadar mimarisiyle de belirlenmiştir. Kafe dostluklarını icat etmiş olan Viyanalıların, içtenlik ve yakınlıklarıyla Avrupa'nın hiç bir yerinde hissedemeyeceğiniz kadar kendinizi rahat hissedersiniz. Viyana deyince akla ilk gelen şeylerden biri de müzik ve tabii ki vals... Mozart ve Schubert'e ev sahipliği yapan kent müzikle olduğu kadar; Klimt ve Brüegel gibi usta ressamlarıyla resim sanatıyla da aşikârdır. Avusturya'nın başkenti olan Viyana, aynı zamanda başlı başına bir eyalet ve Avusturya'nın dokuz eyaletinden en küçük olanıdır.

» 1987 yılında kurulan Cultura Wien Kampüsü Avusturya , "bir yabancı dil olarak Almanca" dil okullarının Avusturya derneğidir. Kampüs Avusturya üyeleri, Eğitim, Bilim ve Kültür Bakanlığı tarafından tanınır ve öğrenim garantisini teminat eder. Ayrıca öğretmen ve hizmetlerin düzenli olarak izlenerek eğitim sunulan bir okuldur. Cultura Wien Dil Okulunun öğrencilerinin yaş ortalaması; 22-28, yaz döneminde ise bu ortalama biraz daha gençtir.

» Maksimum 15 kişilik modern eğitim materyalleri ile donatılmış sınıflarda hizmet veren Cultura Wien Dil Okulunda, ders kitabı, ders materyali ve sertifika kurs ücretine dâhildir.

» Cultura Wien Dil Okulunda kurs başında bir yazılı ve sözlü sınav yapılır ve öğrenci uygun sınıfına dikkatle yerleştirilir. Cultura Wien öğrencileri yenilikçi ve dengeli öğretim yöntemleri ile hızla Alman dil becerilerini geliştirecektir. Müfredatı tüm dil becerileri üzerine odaklanmaktadır; iletişim (sözlü ve yazılı), dilbilgisi, dinleme ve okuma;

  • Sen diyaloglar yardımıyla iletişim yeteneklerini geliştirmek,
  • Rol- oyunlar,
  • Tartışmalar,
  • Çift-ve grup çalışmasıdır.

» Günlük ödevler ve düzenli testler dili geliştirmenin tabii bir parçasıdır. Cultura Wien Dil Okulu öğretmenleri, yüksek nitelikli öğretmenlerdir ve yabancı dil olarak Almanca öğretiminde deneyimi uzun yıllara dayanmaktadır. Öğretmenler yabancı dilde kısa sürede maksimum ilerleme elde ederler ve sınıfta rahat bir atmosfer yaratırlar. Burada amaç öğrencilerin en kısa sürede çevresinde konuşulan dili mümkün olduğunca anlamasını sağlamak ve sınıfta öğrendiklerini uygulamak yaptırmakdır.

» Cultura Cien Almanca kursuna ek olarak eğlence programıda sağlar her zevke hitap eden ilginç ve zengin bir programı bulunmaktadır.

  • Kültür: şehir turları, müze ziyaretleri, konserler, konferanslar, video, vb
  • Spor: yürüyüş, bisiklet, voleybol, vals dans, yüzme, vb
  • Sosyal etkinlikler: partiler

» Faaliyetlerine katılım isteğe bağlıdır ve ön teklifler ücretsizdir. Ancak, giriş ücretleri ve taşıma maliyetleri öğrenci tarafından ödenmelidir. Viyana, Avusturya veya kendi komşu ülkelerinde bir konaklama keşfetmek istiyorsanız, Cultura Wien bu konuda öğrencilerine rota planlama ve rezervasyon ile yardımcı olmaktadır.

» Culture Wien, Avusturya Sanat ve Kültür Federal Bakanlığı tarafından kabul edilmektedir. Üyelik kendini empoze sıkı kalite kriterleri ve en son kurallarına göre yüksek öğretim kalitesi için bir taahhüt vermektedir ve hizmet içi öğretmen eğitimi ve düzenli muayeneye dayanmaktadır. Okulun sunduğu tüm hizmetler uluslararası olarak kabul görmüş ve aynı zamanda Culture Wien, "Avusturya Dil Diploması" ("Österreichisches Sprachdiplom Deutsch") ÖSD için bir sınav merkezidir.

AVUSTURYA'DAKİ OKULLAR