"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

EMBASSYCES

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

EMBASSYCES

» Embassy CES Oldukça köklü ve güçlü bir eğitim kurumudur. Beş ülkede 20 merkezde, dünya çapında 120’den fazla ülkeden katılımcıya uluslararası standartlarda eğitim vermektedir.30 yıldır eğitim veren dil okulunun sadece Amerika’da değil aynı zamanda İngiltere, İskoçya, İrlanda, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’da da merkezleri bulunmaktadır.

» Embassy CES’in İngilizce Dil Okulları bulunduğu her ülkenin akreditasyon kurumlarından onaylıdır. Avustralya'da NEAS, Kanada'da CLC, İngiltere'de British Council ve English UK, Yeni Zelanda'da NZQA ve ABD'de ACCETS & AAIEP akreditasyonlarına sahiptir.

 

EMBASSYCES AMERİKA

“EmbasyyCES New York”

New York okulumuz, Manhattan'ın merkezinde, Seventh Avenue'da yer almaktadır. Empire State Building, Macy's mağazası, Greenwich Village, Times Square ve New York'un daha görülebilecek birçok yeri sadece kısa bir yürüme mesafesindedir.

En hareketli okulumuz Embassy New York, etkinliklerden zevk alan öğrenciler içindir. Sınıfta, becerilerinizin en üst noktasında çalışmaya zorlanacaksınız. Derslerden sonra, şehrin birçok eğlencesine ulaşarak, sosyal yaşamınıza oldukça enerji katacak birçok fırsatınız olacaktır.

“EmbasyyCES Boston”

Embassy Boston Downtown West Street'te, Macy's, Quincy Market, Boston Common ve parklara yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ünlü Brattle Bookshop dâhil, restoran ve dükkânlarla, hareketli bir alandır. Bir şeylerin merkezinde olmayı seviyorsanız, Boston Downtown okulu tam size göre…

Embassy öğrencilerine özel gezi ve etkinlik programlarına katılmaları için pek çok fırsat da verilmektedir. Atlas Okyanusu'nun kıyısındaki kumsallara, New Hampshire'ın kayak merkezlerine ve Salem ve Newburyport gibi tarihi yerel kentlere yakın olacaksınız.

“EmbassyCES Fort Lauderdale”

Harika gezi ve etkinlik çeşitleri Fort Lauderdale, Florida'daki yaşam tarzını tadınca, eve hiç dönmemeyi isteyebilirsiniz. Kumsallar, iklim, kanalları ve bugüne kadar tanıyacağınız en sıcakkanlı yerli insanlar yaşamı mükemmel kılıyor. Modern okulumuz butikler ve restoranların bulunduğu sosyetik Las Olas Boulevard'daki modern bir binanın altıncı katında yer almaktadır. Bu okul, iki öğrenci salonu, en gelişmiş medya merkezi ve büyük, güneşli sınıflarını ön plana çıkarır. Geldiğiniz dakikadan itibaren bu arkadaşça ortamı hissetmeye başlayacaksınız. Bu okulda herkes birbirinin adlarını bilir ve herkes birbirini tanır.

“EmbassyCES San Francisco”

San Francisco okulumuz Nob Hill ve Russian Hill arasında şehrin varlıklı ve canlı bir bölgesinde yer almaktadır. Sokakların neredeyse birbirine dikey olacak kadar dik yokuş olduğu Mrs Doubtfire, Dirty Harry, Pursuit of Happyness, The Heartbreak Kid, ya da Vertigo, gibi filmleri izlediyseniz, bu yeri zaten biliyor olacaksınız. Burası güzel dükkân, restoran ve sinemaların olduğu Polk Street iş merkezi alanıdır. Okulumuz şehir merkezine yakınlardaki toplu taşıma seçenekleriyle oldukça bağlantılıdır. Güzel San Francisco'da çalışmalarınız için mükemmel olan canlı, aydınlık, havadar ve etkileyici bir binada yer almaktadır.

“EmbassyCES San Diego”

Geniş San Diego okulumuz şehrin mükemmel görünümüyle modern, klimalı, yüksek bir binada yer almaktadır. San Diego'nun tam şehir merkezinde yer alan okulumuz, Horton Plaza'daki ana alışveriş bölgesine ve çeşitli uluslararası restoran ve müzik kulüplerinin bulunduğu tarihi Gaslamp Quarter'a birkaç dakika uzaklıktadır. Yakınlarda Seaport Village ve güzel Balboa Park'ı vardır.

San Diego okulumuzu seçmek size kültürün, kumsal yaşamın, alışveriş ve mükemmel iklimin bir arada olduğu imrenilen California yaşam tarzını kazandıracaktır.

“EmbassyCES Los Angeles Long Beach”

Embassy Los Angeles Long Beach Los Angeles County 'nin denize sıfır mükemmel şehrinde yer almaktadır. Bu okul size California hayatının tüm avantajlarına erişme şansını vermektedir. Los Angeles'ın merkezine sadece 40 dakika ve Disney'in eğlence parklarının ev sahibi Orange County'e sadece 15 dakika uzaklıktadır.

California'nın ünlü kumsal yaşamını denemek istiyorsanız, Long Beach sizin için ideal. Kısa bir otobüs yolculuğuyla yüzmek, sörf yapmak, güneşlenmek ve insanları seyretmek için mükemmel olan banliyönün uzun kumsallarına ulaşabilirsiniz.

LA Long Beach Okulu Long Beach Aquarium of the Pacific (Akvaryum), The Shoreline Village Shopping Centre (Alışveriş Merkezi), ve klasik yolcu gemisinin otele dönüşmüş hali olan Queen Mary'i içeren belli başlı birçok turistik merkeze yürüme mesafesindedir.

 

EMBASSYCES KANADA

“EmbassyCES Toronto”

EmbassyCES Toronto, Bloor Caddesi’nde yer almaktadır ve burası Toronto alışveriş bölgesinin en canlı yeri olmakla birlikte alışverişin kalbidir. Kanada’nın en büyük şehrinde bulunan çekici noktalara yürüyerek ulaşım sağlanabilir. Medya laboratuvarı ve bilgisayar merkezi, kablosuz internet ve e posta erişimi, SMART Board etkileşimli yazı tahtası teknolojisiyle donatılmış sınıflar, planlı sosyal aktiviteler ve geziler programı ve öğrenci salonu okulun sağladığı olanaklardan bazılarıdır.

 

EMBASSYCES İNGİLTERE

“EmbassyCES Brighton”

Brighton'daki önde gelen Birleşik Krallık okulumuz, 2007'de inşa edilen büyüleyici bir binadır ve şehrin merkezindeki ana tren istasyonunun yanında yer almaktadır. Modern, havadar ve geniş bu son teknoloji ürünü olan okul, eğitim görmek için mükemmel bir yerdir.

Kısa bir yürüme mesafesinde ilgi çekici, hareketli bir yer olan; kafeler, butikler, sinemalar ve müzelerle dolu North Laine alanı vardır. On dakika içinde Brighton'ın temel alışveriş merkezi olan Churchill Square'e ulaşabilir ve beş dakika daha yürüyerek deniz kıyısına ve kumsala erişebilirsiniz. Brighton'da pek çok müze ve park vardır ve şehir, genç öğrenci nüfusu sayesinde gece hayatı için çok fazla seçenek sunar. Londra trenle bir saatten az bir uzaklıktadır.

“EmbassyCES Cambridge”

Cambridge İngiltere'nin en ünlü şehirlerden birisidir. Tarihi ve mimari olarak harika okulları, yüzyıllardır var olan akademik mükemmelliği gösterir. Şimdi siz de bu aynı akademik ortamda eğitim görebilirsiniz.

Öğrenci nüfusunun çok olması nedeniyle, Cambridge alışverişten gece hayatına; müze ve kütüphanelerden konserlere kadar yapacak birçok şey sunuyor. Çok düz bir şehirdir; bu nedenle bisikletle ulaşım çok yaygındır. Bu arada, Londra trenle bir saatten az bir uzaklıktadır.

Modernize edilmiş Edward dönemine ait bir bina olan Cambridge okulumuz şehrin güzel bir alanında yer almaktadır. Nehir’e yakın olup şehir merkezine 20 dakikalık bir yürüme mesafesinde ya da bisikletle daha kısa bir mesafededir.

“EmbassyCES Hastings”

Embassy Hastings, St Leonards'ın güzel bir yerleşim alanı olan, kendi bahçesi içinde yer alan Victoria dönemine ait bir köşkte, Gensing Manor'da yer almaktadır.

Yaz aylarında Hastings'in merkezi olan deniz kıyısı yürüme mesafesindedir. Okul St. Leonards dükkânlarına ve tren istasyonuna birkaç dakikalık bir yürüme mesafesindedir; çok çeşitli mağazaların ve eğlencenin bulunduğu Hastings şehir merkezi de yürüme mesafesindedir.

Embassy Hastings'de tam bir aile ortamı vardır: burada eğitim alınca bütün personeli isimleriyle tanımaya başlarsınız. Öğrenciler her yıl çoğunlukla Embassy Hastings'e geri gelir ve her seferinde çoğu aynı ailelerin yanında kalmaktadır.

“EmbassyCES Londra”

2014'te açılan Londra okulumuzun belirgin özelliği modern bir ortamda, mükemmel ve amacına uygun tesisleri çok modern çevrelerde sunmasıdır. Şehrin merkezinde The University of Law ile aynı binada yer almaktadır. Okulda ücretsiz internet, kütüphane, interakftif akıllı tahtalar ve kafeterya gibi öğrencilerini hizmetine sunulmuş pek çok olanak bulunmaktadır. İngilizceyi, İngiliz kültürünü, eğlenerek ve dünyaca ünlü alışveriş merkezlerinin hemen yanında Londra’nın merkezinde öğrenme ve tanıma fırsatlarını EmbassyCES Londra merkez şubesinde kolayca bulabileceksiniz. 

“EmbassyCES Londra Greenwich”

2004'te kurulan Londra okulumuzun belirgin özelliği modern bir ortamda, mükemmel ve amacına uygun tesisleri çok modern çevrelerde sunmasıdır.

Şehrin canlı nehir kıyısı alanı olan Greenwich'e 10 dakikalık bir yürüme mesafesinde, Londra'nın merkezine ise sadece 20 dakikalık bir uzaklıkta yer almaktadır. Öğrenciler arasında oldukça popülerdir. University of Greenwich'in yanı sıra birçok müze, kafe ve dükkânlara ev sahipliği yapar. Adından da anlaşıldığı üzere, çevrede birçok yeşil park alanları bulunur ve çoğunlukla “şehir içinde bir kasaba” olarak tanımlanmaktadır.

“EmbassyCES Oxford”

Bal rengi taşlı ve eski sokaklarıyla güzel Oxford İngilizce eğitiminiz için mükemmel bir yerdir.  Oxford okulumuz Oxford'ın meşhur yan yollarından biri olan Broad Street’te Sokak seviyesinin üstünde, Balliol ve Trinity College'ın karşısında yer almaktadır. Bu aydınlık ve havadar okul, modern iç mimarisini tarihi taş bir binanın içinde sunar. Buradaki kadro sıcak ve dost canlısıdır ve tüm öğrencilere kişisel ilgi göstermesiyle övünür.

Yüzyıllardan beri, dünyanın her bir yerinden öğrenciler, buraya akademik atmosferi özümsemek için gelmişlerdir. Şimdi de siz kendinizi öğrenmeye adayabilir ve aynı zamanda şehrimizin sunduklarının tümünün tadını çıkarabilirsiniz. Dükkânlar, restoranlar ve Oxford’un turistik merkezlerine mükemmel erişimle şehir merkezi konumu ve yakındaki tren istasyonu vasıtasıyla tüm İngiltere ayaklarınızın altında…

 

EMBASSYCES AVUSTRALYA

“EmbassyCES Sydney”

Sydney okulumuzu restoran, dükkân, gece kulüpleri, müze ve parklarla dolu canlı ve merkezi bir alan olan Darlinghurst'de bulacaksınız. Şehir merkezine ve Sydney’in turistik merkezlerine kısa bir mesafededir.  

Günde altı saatten fazla güneş ışığıyla, şehrin sunduklarının tümünün tadını çıkarırken, modern okulumuzda eğitim alabilirsiniz. Bina, kardeş kuruluşlarımız olan Charles Sturt University ve Martin College ile beraber kullanılmaktadır; o yüzden kampüs, Avustralyalı ve uluslararası öğrencilerle dolu, oldukça kalabalık bir ortamdır.

“EmbassyCES Melbourne”

Melbourne okulumuz kardeş kuruluşumuz olan Taylors College ve Charles Sturt University'nin hemen karşısında yer almaktadır. Okul öğretim ve öğrenimde en son teknolojiyi sunmasıyla ön plandadır. Ayrıca sizi ilgilendiren bir alan varsa, Charles Sturt University'de akademik kurslara devam etmek için birçok fırsat vardır. Bizi çok kolay ulaşım olanakları olan Melbourn'un tanınmış bir caddesinde bulacaksınız. Okulun konumu nedeniyle sınıflar doğal ışıktan oldukça yararlanabilmektedir. Okulumuz dükkân, mağaza, tiyatro, sinema ve restoranlarıyla zengin şehir merkezine kısa bir yürüme mesafesindedir.

“EmbassyCES Gold Coast- Surfers Paradise”

Sörf yapmayı, kumsalları ve güneşin altında barbeküyü seviyorsanız, Surfers Paradise okulumuz tam size göredir. Dünyanın her bir köşesindeki kumsal seven kişiler mükemmel sörf deneyimini yaşamak için burada toplanmaktadır. Şimdi, İngilizce dersleri arasında, kumsallarda dinlenebilirsiniz. Gerçek eğitimin ve gerçek eğlencenin mükemmel bir karışımıdır.

Surfers Paradise okulumuz kardeş okulumuz Martin College ile aynı kampüstedir.

“EmbassyCES Brisbane”

Alışveriş ve iş merkezlerinin ortasında yer alan Brisbane okulumuz bir şeylerin ortasında olmak isteyen öğrenciler içindir. Bu merkezi yerden ulaşıma, mağazalara, dükkânlara, restoranlara ve eğlence yerlerine kolay erişim vardır.

Kardeş kuruluşumuz olan Martin College ile beraber kullanılan kalabalık bir kampüstür. Okul, öğretim ve öğrenimin en son teknolojisini sunmakla övünür ve Martin College İş, Bilişim Teknolojisi (IT) ya da Grafik Tasarım kurslarına devam etme fırsatları vardır.

 

EMBASSYCES YENİ ZELANDA

“EmbassyCES Auckland”

Embassy Auckland, şehir merkezindeki dükkân, mağaza, sinema, otel ve restoranlara kolay erişim sağlayan şehir merkezinde bir okuldur. Ancak aynı şekilde, kırsal alanlara gidip orman yürüyüşleri, dağ bisikleti, kayak ya da dağ tırmanışı yapmak da kolaydır. Ayrıca, yelkenli ile denize açılmayı sevenler için de mükemmel bir yerdir.

Bu sıcak ve etkili okul destekleyici ve sıcakkanlı ortamıyla da bilinmektedir. Okulumuz kardeş okulumuz Taylors College ile aynı kampüstedir ve akademik kurslara devam etme fırsatları vardır. 

GLOBAL'YURTDISIKİ OKULLAR