"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH

Frances King – London

» Londra, 8,5 milyon insanın yaşadığı muazzam bir şehirdir. Bu şehirde her kültürden, her dinden, her sosyal tabakadan ve her ulustan insanın bulunması, burada okumaya gelen yabancı öğrencilerin gözlerini kolayca korkutabilir. Londra'da yaşamak için esnek olmanız, şehri olduğu gibi kabul edebilmeniz ve o size ne imkânlar sunuyorsa onunla yaşayabilmeyi öğrenmeniz gerekir. Öğrencilerin ise, Londra'nın kendine özgü kurallarına göre yaşamaya alışmaları ve Londra insanlarını da olduğu gibi kabul edebilmeleri gerekir. Bütün ana yolların ve demiryolu ağlarının Londra bağlantılı olmaları ve buradan dağılmaları, bu şehri muhteşem merkezi bir yer yapmaktadır. Ayrıca burada Heathrow ve Gatwick gibi iki önemli büyük havaalanı ve doğu kıyısında önemli limanlar bulunmaktadır. Dünyanın en ünlü kraliyetinin başkenti, dünya borsalarının en önemli merkezlerinden birisidir.

» Avrupa gençliğinin gözdesi, tezatlar şehri Londra, farklı tatlar ve farklı insanlarla beraber olmak isteyenlerin Avrupa'daki birinci tercihi olmuştur. Türkçe dâhil pek çok dilin konuşulup pek çok milletin beraber yaşadığı bir dünya şehri özelliğine de sahiptir.

» France King School of English 1973 yılında Londra’da kurulmuştur. Ana kampüs Kensington da bulunmaktadır. Bunun dışında Londra’nın en güzel en prestijli yerlerinden biri olan Chelsea’de de ikinci bir kampüs vardır. Okullar Gloucester Yoluna, bölgedeki metro istasyonunda da Circle ve Piccadilly hatlarına yakındır. Victoria ve Albert, Doğal Tarih ve Bilim Müzeleri okula yalnızca yürüme mesafesindedir. Çevrede pek çok ilgi çekici turistik mekânlar vardır. Binalar geleneksel halini korumakla beraber yeniden dekore edilmiştir. Bu haliyle göz alıcı ve çekicidir. Marylebone’da da yaz aylarında faaliyete geçen bir yaz okulu bulunmaktadır. Yılda 60 farklı ülkeden yaklaşık 4000 öğrenci France King School of English Dil Okulunu tercih etmektedir. France king 35 yılı aşkın deneyimi ile Londra’nın önde gelen dil okullarından biridir.

» France King School of English Londra Dil Okulu, Quality English üyesidir. Ayrıca IALC (Uluslar arası Dil Merkezleri Birliği) kendi ülke dilini öğreten dünya çapında bağımsız dil okulları arasında ödüllü dernek üyesidir. Yine France King School of English Londra Dil Okulu ISI ve English UK üyesidir ve British Council tarafından akredite edilmiştir. France King School of English eğitimcileri arkadaş yakınlığında ve her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda size yardımcı olacaklardır.

» France King School of English Londra Dil Okulunda bir ders maksimum 50 dakika sürmektedir ve sınıflar maksimum 15 kişiden oluşmaktadır. Ayrıca her okulda öğrenci servis ofisi, ücretsiz internet ve e-mail imkanı, kablosuz internet bağlantısı, her okul binasında 15-20 sınıf, kendi kendine çalışma merkezi, üniversite yerleştirme servisi mevcuttur.

» Frances King School of English’de Genel İngilizce, İş İngilizcesi, TOEIC, IELTS, TOEFL, Cambridge sınav hazırlık kursları, üniversite ve master hazırlık kursları verilmektedir. France King School of English Londra Dil Okulunda haftalık olarak sosyal aktivite programı düzenlenmektedir. Okul, aile yanı, apartman dairesi, stüdyo daire, yurt ve otel konaklama alternatifleri sunmaktadır.

Frances King – Dublin

» Günümüz İrlanda’sının başkenti Dublin, ilk olarak 841 yılında Vikingler tarafından kuruldu. 17. yüzyılda Dublin, Londra’dan sonra en büyük ikinci şehirdi. 1922 yılında Büyük Britanya’dan tam bağımsızlığını elde etti ve günümüzdeki halini alma yolunda ilerlemeye başladı. Dublin’in şehir nüfusu 500binin üzerinde. İl sınırlarını düşündüğümüzde ise 1,5 milyonu bulan bir rakama ulaşıyor.

» Avrupa’nın birçok önemli şehrinde olduğu gibi Dublin’in de ortasından bir nehir geçiyor. Liffey Nehri şehri kuzey güney olarak ikiye ayırıyor. Nehrin kuzey tarafında yer alan ve şehrin belki de en önemli caddesi olan O’Connell Street’e muhakkak yolunuz düşecektir. Çok sayıda alışveriş mekanları bu cadde etrafında toplanmış durumda.

» St. Stephen’s Green, Grafton Street, Trinity College, Christ Church, St. Patrick’s Katedrali gibi birçok önemli nokta ise nehrin güney tarafında yer alıyor. 20. yüzyılın ortalarında birçok tarihi yapı yok edilmiş olsa da şehirde yine de çok sayıda mimari açıdan etkileyici binayı görmek mümkün.

» France King School of English Dublin Dil Okulu, Dublin’in merkezinde, Merrion Square’nin de sağında yer almaktadır. Trinity College’den yürüme mesafesiyle sadece 5 dakika uzaklıktadır. Grafton Street de bulunan ana alışveriş lokasyonlarına, kafe ve barlara yürüme mesafesindedir.

» France King School of English Dil Okulunun bir diğer şubesi de Dalkey Teenager Centre’da bulunur. France King School of English Dublin Dil Okulu da tıpkı Londra’nın olduğu gibi akreditasyonlara sahiptir. ACELS tarafından onaylıdır.  ACELS, Ulusal İngilizce Öğretmenliği Kuruluşları (ELTOS) için bir inceleme / tanıma şeması geliştirilmesi ve yönetiminden sorumlu ulusal kurumdur. Yine France King School of English Dublin’de ISI ve English UK üyesidir ve British Council tarafından akredite edilmiştir.

» France King School of English Dublin Dil Okulunda haftalık olarak sosyal aktivite programı düzenlenmektedir. Okul, aile yanı, apartman dairesi, stüdyo daire, yurt ve otel konaklama alternatifleri sunmaktadır.

GLOBAL'YURTDISIKİ OKULLAR