"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

KINGS SCHOOL OF ENGLISH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

KINGS SCHOOL OF ENGLISH

» 1957 yılında kurulmuş olan Kings İngiltere Dil Okulu Londra, Oxford ve Bournemouth'ta faaliyet gösteren dil okullarına Kings Amerika olarak Boston ve Los Angeles şubelerini ekleyerek bir dizi genel İngilizce dil kursunun yanı sıra, yetişkinler için özel olarak hazırlanmış üniversiteye hazırlık ve işe yerleştirme programları gibi daha uzman kurslar da sunmaktadır. Aynı zamanda, gençler ve küçükler için, İngilizce ile bağlantılı spor, etkinlikler ve geziler içeren özel kurslar da vermekteyiz. King’s İngilizce Dil Okulları Londra, Oxford ve Bournemouth yanısıra Kings Amerika olarak Boston ve Los Angeles’ta uluslararası eğitim ve İngilizce dil kurslarının en iyisini sunar. Öğrencilerimiz İngilizce dilini aktif olarak öğrenir ve "yaşar"! Giriş düzeyinden ileri düzeye kadar her düzeyde ve her yaşta öğrenci kabul edilir.

» Genel İngilizce Dil Kursu, İş İngilizcesi Kursu, Sınavlara Hazırlık Kursu, Üniversiteye Hazırlık Kursu, İşe Yerleştirme, Yaz Kampları ve Yaz Okulu Kurslarından hangisi size uyuyorsa katılabilirsiniz. Bütün okullarımız modern ve teknolojik sınıflar, yalnız çalışma odaları bilgisayar destekli eğitim 'ücretsiz elektronik posta ve internet ayrıca okul restoranı ve kafeteryaları ile donatılmıştırlar. Kings Dil Okulunun bütün okulları ve şubeleri BRITISH COUNCIL tarafından denetlenip onaylanmıştır. Kings eğitim kurumları kaliteli eğitimi mümkün olan en düşük ücretle sunmaktadır. Kurs ücretlerimize birçok ekstralar mevcuttur; bedava elektronik posta, internet yalnız çalışma odaları ücretsiz hoş geldiniz partileri yazları en az haftada 2 ücretsiz sosyal aktivite seçeneğe göre IELTS hazırlık kursu ve yoğunlaştırılmış kurslar ücretsiz üniversite rehberlik servisi gibi. Eğitim kurumlarımız bünyesinde 2 hafta yâda 2 yıl süreli eğitim alan öğrencilerimiz eğitim aldıkları sürece onlara aile şefkati ile yaklaşıp dertleri olduğunda yardımcı olacağımıza başarıya ulaştıklarında hep birlikte kutlayacağımıza söz veririz...

Genel İngilizce Dil Kursları

» Kings Dil Okulu öğrencilerine mükemmel Genel İngilizce dil kursları seçeneği sunmaktadır. Her yaştan ve seviyeden öğrencilerine açık olan kurslarımız mevcuttur. Öğrencilerimiz eğitim kurumlarımıza vardıklarında olacakları seviye belirleme sınavıyla kendi seviyelerine uygun sınıflara yerleştirilerek haftada minimum 20-35 saat kesintisiz ders alırlar.

» Kings Dil Okulu'nun Genel İngilizce dil kurslarında öğrencilerimiz İngiliz dilinin bütün inceliklerini ve ayrıntılarını öğrenirler örnek vermek gerekirse okuma, yazma, konuşma, dilbilgisi ve güzel konuşma gibi...

» Temel olarak Genel İngilizce dil kursumuzun amacı öğrencilerimizin sahip oldukları İngilizce dilini geliştirmek ve pratiğe yöneltmektir. Öğrencilerimiz İngilizce kurs süresince düzenli olarak testlere tutulup günlük olarak ev ödevleri alırlar. Ayrıca öğrencilerimiz bir seviyeden diğer bir seviyeye geçerken seviyelerini yükseltirken sınava tabi tutulurlar.

 • Bütün bir yıl boyunca açılmaktadır.
 • Kurslarımız her seviyeden öğrencilerimize açıktır.
 • Kısa ve uzun süreli kurslarımız mevcuttur.
 • Uzun süreli kurs kayıtlarında haftalık ücretlerde indirimlerimiz mevcuttur.
 • Genel İngilizce dilinin bütün ayrıntıları bu kursumuzda öğrencilerimize sunulur.
 • Öğrencilerimizin seçeneklerine göre kursumuz IELTS, İş İngilizcesi veya günlük konuşma İngilizcesi yoğunlaştırılmış olarak alabilirler.
 • Öğrencilerimiz kursları süresince düzenli bir şekilde testlere tabi tutulurlar ve günlük ev ödevleri alırlar.
 • 24 ve daha uzun süreli kurs kayıtlarında öğrencilerimizi ücretsiz üniversite rehberlik hizmetimizden faydalanabilirler.

İş İngilizcesi Kursu

» Kings Dil Okulu 40 yıldan fazla İş ve Ticaret İngilizcesi eğitimi sunmaktadır. 40 Yıllık tecrübesi ile Kings Dil Okulu öğrencilerine kısa süreli İş İngilizcesi, yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi Kursu ya da üniversite uzantılı uzun süreli İş İngilizcesi Kursu seçenekleri sunar.

» Bütün okullarımızda yoğunlaştırılmış İş İngilizcesi Kursu bulunmaktadır. Özellikle Bournemouth Dil Okulu ve Londra Dil Okulu şubelerimizde özel olarak oluşturduğumuz yoğun İş İngilizcesi Kurslarımız ile üniversite girişli İş İngilizcesi diploması veya üniversitelerin İş ve Ticari bölümlerine giriş kursları bulunmaktadır.

Sınav ve Sertifika Dil Kursları

» Bizlerin geçmişten gelen tecrübeleri ve analizleri ile sizleri başarıya ulaştıracağımıza inanıyoruz.

» Öğrencilerimize sunduğumuz Özel Sınavlara Hazırlık Kurlarımız:

 • Yoğun IELTS Hazırlık Kursları
 • Oxford Dil Okulu Süper Yoğun IELTS Hazırlık Kursları
 • Bournemouth Dil Okulu Sertifika Kursları
 • Londra Dil Okulu Sertifika Kursları
 • Oxford Dil Okulu GCE A-Level Kursları
 • Londra Dil Okulu İş İngilizcesi Diploma Kursları

» Öğrencilerimiz için oluşturmuş olduğumuz özel kurslarımız ve onlara sunduğumuz eğitmenlerimizin birçoğu hali hazırda sınav görevlisidirler ve oldukça tecrübelilerdir. Ayrıca Kings Dil Okulunun Oxford Dil Okulu şubesi 2 geniş IELTS Test Merkezi'dir.

» Kings Dil Okulunun bütün özel sınavlara hazırlık kursları öğrencilerine kelime bilgisi, dilbilgisi, sınav teknikleri, kendi hatalarını görme ve düzeltme teknikleri, sınavlara yönelik düzenli testler, düzenli ev ödevleri sayesinde sınava hazırlanır ve pratik kazanırlar.

» Ayrıca özel kurslarımız bir kaç genel İngilizce kurslarıyla birçok büyük sınav öncesi alınması gereken sertifika programı da yürütmektedir. Örnek vermek gerekirse PET Kursu, KET Kursu, 1. SERTIFIKA Kursu, IELTS Kursu ve TOEFL Kursu gibi... Bunlara ek olarak Kings Dil Okulunun İş İngilizcesi öğrencilerini BEC ve LCCI sınavlarına hazırlamaktadır.

» Kings Dil Okulunun bütün okulları öğrencilerine gerekli bütün dokümanları ve kitapları seçtikleri sınava göre temin etmektedir. Ayrıca bütün öğrencilerine gerekli rehberlik hizmet ide vermektedir.

» Kings Dil Okulu uzun ve başarılı geçmişiyle eğitimdeki kalitesini ispatlamıştır. Ayrıca Kings Dil Okulu kişilere ve gruplara uygun İş ve Ticaret İngilizcesi 'de sunmaktadır. Bu kurslarımız şirket çalışanlarına, banka görevlilerine, askeri personele ve devlet memurlarına yöneliktir. Daha geniş ve detaylı bilgi için lütfen bizleri arayınız.

Üniversiteye Hazırlık Kursları

» Kings Dil Okulunun Oxford Dil Okulu ve Bournemouth Dil Okulu şubelerinde her yıl 50'den fazla öğrencilerimiz Üniversiteye Hazırlık Kursumuzu başarıyla tamamladıktan sonra Birleşik Krallık Üniversitelerine yerleştirilmektedirler.

» Kings Dil Okulunun herkese uygun dört farklı Üniversiteye Hazırlık Programı vardır. Kings Dil Okulunun Oxford Dil Okulu şubesinde A seviye Akademik Üniversiteye Hazırlık Kursuyla Birleşik Krallığın önde gelen üniversitelerinde akademik kariyer yapma veya Kings Dil Okulunun Bournemouth dil okulu şubesinde Mesleki Üniversiteye Hazırlık Kursuyla hem Üniversiteye gidip hem de çalışma fırsatı sağlamaktadır.

» Kings Dil Okulunun bütün Üniversiteye Hazırlık Programları IELTS Hazırlık Kursu, Akademik Çalışma Kursu, Akademik Hazırlık ve Üniversite Başvurularını içermektedir.

» 70'ten fazla Birleşik Krallık Üniversitesiyle Kings Dil Okulu Üniversite rüyanızı gerçeğe çevirecektir.

Yaz Okulu ve Kampı

» Kings Yaz Okulunda eğlenceli bir yaz tatili!

Kings Dil Okulu Londra, Oxford ve Bournemouth şubelerinde her yaş grubuna hitap eden, eğlenerek İngilizce öğrenmeyi sağlayan 3 farklı yaz okulu seçeneği vardır. Yaz Tatili, Ekstra Yaz Tatili ve Yoğun İngilizce Yaz Kurslarıdır.

» Kings Yaz Okulunun yaz kursları gerçek anlamıyla uluslararası dünyanın her bir yanından ve farklı kültürlerden oluşan gruplarıyla öğrencilerine eğlenerek İngilizce dil eğitimi sunmaktadır.

» Bütün yaz kurslarımız her gün en az bir ücretsiz aktivite, haftalık yürüyüş ve gezinti turlarını içermektedir. Eğer sportifseniz ve spor yapmayı seviyorsanız sizin için sunacağımız fırsatlara inanamayacaksınız. Güzel ve sakin bir ortamda dinlenmek ve rahatlamak istiyorsanız bizim için oda problem değil.

» Kings Yaz Okulunun bütün yaz kursları İngilizcenizi geliştirmenin yanısıra sizlere unutulamayacak bir yaz tatili fırsatı vermektedir.

» Kings Dil Okulu eğitim kurumları 30 yılı aşkın bir süredir, genç öğrencilere yönelik kurslar düzenlemektedir. 30 yıllık tecrübesi ile Kings öğrencilerine eğlenerek öğrenmeyi hedefleyen eğitim felsefesiyle genç öğrencilere yönelik kurslar düzenlemektedir.

» Genç öğrencilerimizi kurs boyunca gerek sportif ve sosyal aktivitelerle gerekse İngilizce dersleri ve gezilerimizle onlara unutamayacakları bir yaz tatili yaşatıyoruz.

» Bizler Kings Dil Okulu olarak genç öğrencilerimize yönelik 3 farklı konaklamalı yaz kursları sunmaktayız. Konaklamalı yaz Kampı, Yaz Tatili ve Ekstra Yaz Tatili ayrıca genç grup öğrencilerimiz için kolay İngilizce dil kursu 'muzda mevcuttur. 

KINGS OKULLARI

“Kings Londra”

Kings Londra Şubesi, Londra’nın güneydoğusunda tren ile şehir merkezine sadece 20 dakika uzaklıkta bulunan şık ve yeşillikler içindeki Beckenham bölgesinde yer almaktadır. Kings London, rahat bir atmosferin ve yüksek düzeyde akademik standartlarda eğitim olanakları veren bir okuldur.

Büyük bir bahçesi, bir kafeteryası ve e-posta ve internet tesisleri olan okul, aynı zamanda bir spor merkezi, kütüphane ve sanat merkezine de yürüyerek sadece 2 dakika uzaklıktadır. Ayrıca, çoğu alışveriş merkezi, kafe ve restoranlara yürüme mesafesindedir.

“Kings Bournemouth”

Bournemouth Okulu, sahile ve şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde, merkezi bir şekilde konumlandırılmıştır. Bir üniversite şehri olan Bournemouth çok hareketli bir gece hayatına sahiptir. Derslerden sonrası için aralarından seçebileceğiniz birçok Açıkhava aktivitesi bulunmaktadır. Bu okul yetişkinler için yıl boyunca kurslar ve 14 yaş ve üzeri öğrenciler için de yaz tatili kursları vermektedir.

 “Kings Oxford”

Okul, şehir merkezine otobüsle 10 dakikalık uzaklıkta Oxford’un sessiz bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Okulumuzun en dikkat çekici özelliği gönüllü ailelerin evlerinin okula birkaç dakika mesafede bulunmasıdır. Okula yakın yerlerde yüzme havuzu ve diğer spor faaliyet alanları, kütüphane, mağazalar ve publar vardır.

Yaz aylarında okulumuzun kendi St Joseph yurduna yürüyerek iki dakika uzaklıkta bulunan Crescent yurdunda ve Oxford Brookes Üniversitesi yurtlarında konaklamak mümkündür.

Okulun 16 sınıf, kütüphane, dinleme merkezi/dil laboratuvarı, bilgisayar odaları, fen laboratuvarı, oyun odaları, internet kafe, bahçeler ve ofisler dâhil olmak üzere eğitim öğretim için birçok modern imkânı bulunmaktadır.

“Kings Boston”

Okul ünlü Pine Manor Koleji'nin 60 hektarlık güzel kampüs alanı içinde yer almaktadır. Kampüste öğrenciler için yer alan bütün hizmet ve aktivitelerden yararlanabilirsiniz. Boston kent merkezine ulaşım metro ile kolayca sağlanabilir. Metro istasyonu kampüse yürüyerek 10 dakikalık mesafede yer alır. Pine Manor Koleji'nin kendi eğitimi devam ederken metroya servis hizmeti vardır.

“Kings Los Angeles”

Dünyaca ünlü Sunset Bulvarı'nın bir paralelinde yer alan okul, 3 farklı metro istasyonuna yürüme mesafesindedir. Oldukça merkezi konumda bulunan okuldan yürüyerek ya da metro ile kısa bir sürede gitmek istediğiniz yere ulaşmanız mümkündür.

Güzel ve yumuşak bir iklim, hareketli ve canlı bir şehir ve sosyal hayat arayan, çok kültürlü büyük bir metropolde eğitim almak isteyen herkes Los Angeles'ı listesine dâhil etmelidir.

GLOBAL'YURTDISIKİ OKULLAR