"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

LAL LANGUAGE CENTRES

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

LAL LANGUAGE CENTRES

LAL – Language Centres – London – İngiltere

» Londra, 8,5 milyon insanın yaşadığı muazzam bir şehirdir. Bu şehirde her kültürden, her dinden, her sosyal tabakadan ve her ulustan insanın bulunması, burada okumaya gelen yabancı öğrencilerin gözlerini kolayca korkutabilir. Londra'da yaşamak için esnek olmanız, şehri olduğu gibi kabul edebilmeniz ve o size ne imkânlar sunuyorsa onunla yaşayabilmeyi öğrenmeniz gerekir. Öğrencilerin ise, Londra'nın kendine özgü kurallarına göre yaşamaya alışmaları ve Londra insanlarını da olduğu gibi kabul edebilmeleri gerekir. Bütün ana yolların ve demiryolu ağlarının Londra bağlantılı olmaları ve buradan dağılmaları, bu şehri muhteşem merkezi bir yer yapmaktadır. Ayrıca burada Heathrow ve Gatwick gibi iki önemli büyük havaalanı ve doğu kıyısında önemli limanlar bulunmaktadır. Dünyanın en ünlü kraliyetinin başkenti, dünya borsalarının en önemli merkezlerinden birisidir.

Avrupa gençliğinin gözdesi, tezatlar şehri Londra, farklı tatlar ve farklı insanlarla beraber olmak isteyenlerin Avrupa'daki birinci tercihi olmuştur. Türkçe dâhil pek çok dilin konuşulup pek çok milletin beraber yaşadığı bir dünya şehri özelliğine de sahiptir.

» LAL, Londra’da şehir merkezinden trenle 25 dakika mesafede, Twickenham’da kurulmuştur. Twickenham, Richmond-upon-Thames bölgesinin ana merkezidir. LAL bu merkezde bulunan birçok restoran, mağaza, kafe ve barlara, kolayca ulaşılabilecek uzaklıkta yer almaktadır. Twickenham, okula yakın bir mesafede yer alan ünlü Rugby Futbol Federasyonu ve Twickhenham Stadyumuna ev sahipliği yapmaktadır. Londra’da gelişmiş toplu taşıma sistemi ile Twickenham’dan şehir merkezine ulaşım kolayca sağlanmaktadır. 

» 2009 yılında kurulan LAL-Londra merkezi, modern okul binasında, 12 tam donanımlı öğrenci sınıfı, lobi, bilgisayar laboratuvarı, kütüphane ve bir dinleme merkezini öğrencilerinin hizmetine sunar. Sınıfların maksimum öğrenci kapasitesi 12’dir. Merkezde kablosuz internet erişimi ve tekerlekli sandalye ile erişim mevcuttur. LAL Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Cambridge Sınav Hazırlık ve birebir kurs programlarına yer verir. Öğrenciler aile yanında ya da yurtta konaklayabilirler.

LAL Language Centres – Torbay – İngiltere

»  İngiltere’nin en popüler tatil bölgelerinden biri olan Torbay; uzayıp giden kumsalı, denizi, mağazaları, müzeleri, kafeleri, kulüpleri, barları, yemyeşil doğası, kayalıkları ve sörf yapılabilen kıyıları ile şirin sahil kasabasıdır. LAL School'un Torbay merkezi 1984 yılında kurulmuştur. Okulda 30’dan fazla sınıf, bilgisayarların bulunduğu çalışma odası, ücretsiz kablosuz internet erişimi, kitapçı, öğrenci salonu, kafeterya, bahçe ve yürüyüş alanı bulunmaktadır.

» LAL Torbay Dil Okulunda kursun ilk günü öğrencilerin dil seviyelerini belirlemek amacıyla sınav yapılmaktadır. Bu sınav sonucunda öğrenciler dil seviyelerine göre sınıflara yerleştirilmektedir. Ayrıca öğrencileri okul ve çevre hakkında bilgi sahibi olmaları için oryantasyon yapılmaktadır. Dersler haftada 20 ders (15 saat)’tir. Her ders 45 dakikadır. Ders müfredatı yaz programı için özellikle tasarlanmıştır. Dersler öğretim materyalleri kullanılarak kelime bilgisi, dil bilgisi, konuşma ve öğrencilerin dili kullanma yetilerini geliştirme odaklı işlenmektedir.

Haftada 5 yarım gün gezi ve aktivite (hafta içi) ve haftada 1 tam gün gezi düzenlenmektedir. Hafta içi 3 gün akşam aktiviteleri yapılmaktadır. Tam gün geziler Cumartesi günleri yapılmaktadır. Tüm faaliyetlerde öğrencilerin güvenliği eğitimli personeller tarafından sağlanmaktadır. 

LAL Torbay Dil Okulunda tam donanımlı 30 adet sınıf bulunmaktadır. Okul genelinde ise ücretsiz internet erişimi vardır. Bunlar dışında öğrenciler için dinlenme odası, kütüphane ve kafeterya bulunmaktadır. Konaklama seçenekleri arasında ise aile yanı, paylaşımlı daire ve apart oteller vardır.

» LAL Language Centres Torbay kampüsünün bulunduğu yer İngilizce öğrenmek için harika bir yerdir. Hem tatil yapabilir hemde İngilizce öğrenebilirsiniz. LAL Language Centres Torbay bir English UK üyesidir ve İngilizce eğitimi British Council tarafından akredite edilmiştir.

LAL Language Centres – Gozo – Malta

» Malta adasın'da Malta Cumhuriyetinin ikinci en büyük adası olan ve güney doğusunda bulunduğu Malta adasına yalnızca 5.25 kilometre uzaklıkta bulunan, en önemli şehri, eskiden Rabat olarak günümüzde ise Victorya olarak bilinen şehir olan, Malta adasının geneline göre tam tersi olarak ekonomisinin büyük bölümü balıkçılık, tarım ve çiftçiliğe dayanan ayrıca Malta'nın en sakin adalarından birisi sayılan, Gozo ismini Aragonlular tarafından aldığı düşünülen ve isminin anlamı "neşe" olan Gozo adasında, adanın güneyinde bulunan Ghajnsielem bölgesinde eğitim vermektedir.

Lal Gozo Dil Okulu'na eğitim almaya geldiğiniz ilk andan itibaren kendinizi hem adanın muhteşem atmosferine hem de ada halkının sıcak kanlılığına öyle bir kaptıracaksınız ki burada aldığınız eğitim boyunca bir an bile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Gozo'da eğitim almak size adeta bir tatilde kendinize yabancı bir arkadaş edinmişsiniz ve onunla pratik yapıyormuşsunuz hissi yaşatacak.

Lal Gozo Dil Okulu konum olarak da oldukça güzel bir noktada bulunmaktadır. Okulun bulunduğu noktadan Malta Adası'na ulaşım sağlayan feribotların bulunduğu Mgarr Limanı yalnızca 20 dakikalık bir yürüyüş mesafesindedir. LAL Gozo Dil Okulu 2006 yılından beri eğitim vermektedir ve okulda tam donanımlı 8 sınıf, danışma merkezi, öğrenci salonu ve içecek makinesi gibi imkanlar bulunmaktadır. Okulda ayrıca klimalı ferah sınıflar, internet cafe , ücretsiz Wi-Fi ve kafetarya vardır.

» Gozo denildiğinde akla gelen şeylerden birisi el işçiliği ile yapılan dantellerdir. Gozo adası feribot seferleriyle Malta'ya bağlanmaktadır ve Gozo aynı zamanda Malta'nın huzurlu ve kardeş adasıdır. Gozo dendiğinde akla keyif gelir. Gozoya geldiğinizde sahip olduğu özgün karakterine, yemyeşil doğasına ve huzurlu manzaralarına hayran olacaksınız ayrıca ada halkı oldukça sıcak kanlı ve misafirperverdir buda size eşsiz zamanlar geçirmenizi sağlayacaktır. Gozo'ya geldiğiniz zaman dalış yapmadan dönmek olmaz başlangıç seviyesinde bile olsanız mutlaka bu keyfi yaşamalısınız.

» Lal Gozo Dil Okulunda hem farklı kurs programı imkanları hem de birden fazla konaklama seçeneği imkanı sizi bekliyor olacak ayrıca okula geldiğiniz ilk anda sizi karşılayan Hoş geldin Partisi, Jazz gecesi, Lasertag, Kent's Cavern gezisi, Pub turu da eğitimizi renklendirmenize katkı sağlayacaktır. Okulda, genel İngilizce programından sınav hazırlık programlarına, akademik dönemli İngilizce programından iş İngilizcesi programına kadar farklı kurs seçeneklerinden birini sizde kendiniz için seçebilirsiniz ayrıca okulun sunduğu yurt konaklaması ve ya aile yanı konaklaması olmak üzere iki seçenekten birisi mutlaka sizin için uygun olacaktır.

LAL Language Centres – Sliema – Malta

» Malta, son birkaç yıldan beri, İngilizce öğrenmek isteyenler tarafından giderek daha fazla rağbet görmektedir. Yaklaşık 400,000 kişilik bir nüfusa sahip olan Akdenizin bu şirin adası, ülkeye adını veren büyük Malta adası ile bunun kuzeybatısındaki 67 km karelik küçük Gozo adasından ve bunların arasında yer alan Comino adacığından (3 km kare) ibarettir. Asıl Malta adası ise 246 km karedir. Ülkede, yerli halkın konuştuğu Maltizce ve İngilizce olmak üzere iki resmi dil vardır.

Sliema, Marsamxett Limanı’nda Manoel Adası’nın karşısındaki koydadır. Koyun kıyısındaki seçkin yürüyüş şeridi pazar günü, diğer insanları incelemek ve incelenmek üzere yürüyüşe çıkanlarla ünlüdür. Tower Yolu ve buraya komşu sokaklar, birçok mağaza, butik, banka ve küçük dükkânlarıyla burayı çok gözde bir yere dönüştürmüştür. Ghar-id-dud çocuklu ailelerin ve farklı toplulukların uğrak yeridir. Buradan St.Julian’s Koyu’na doğru başka bir kıyı boyu yürüyüşü yapılabilir. Sliema’da kıyıdan karaya doğru yerleşim yerleri başlar. Nüfusu yirmi binin üzerindedir.

» LAL - IELS Sliema’da iki, Gozo'da bir olmak üzere Malta'da üç eğitim binasında dil eğitimi hizmeti vermektedir. LAL Language Centres Sliema 1985 yılında kurulmuştur. Yetişkin merkezi olan ana binası Sliema merkezinde, denize yürüme mesafesinde çevresinde kafe ve restoranların bulunduğu bir alanda konumlanmıştır. Okulda 100 modern, klimalı aydınlık sınıf, kafeterya, kitap dükkanı, kütüphane ve kablosuz internet erişim imkanları mevcuttur. Bu merkez yıl boyu açıktır ve 18 yaş üstü yetişkinler için burada eğitim verilmektedir. 13 – 18 yaş yaz okulu merkezi ile ana merkeze 10 dakika yürüme mesafesindedir. Bu merkezde 60 aydınlık ve havadar sınıf, ders aralarında öğrencilerin hoş vakit geçirebilecekleri geniş bir bahçe vardır.

Kampüsün bulunduğu yer mağaza ve restoranlarla doludur. LAL Language Centres Sliema’da 100 adet klimalı, iyi donanımlı ve ferah sınıf bulunmaktadır. Kampus içerisinde bir kitapçı, kafeterya ve internet kafe bulunmaktadır. Resepsiyon alanında ücretsiz Wi-fi imkânı vardır. LAL Language Centres Sliema’nın toplam öğrenci kapasitesi 700 kişidir.

» LAL - IELS Malta Sliema Dil Okulu Genel İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS sınav hazırlık kursları organize etmektedir. Genel İngilizce kursları haftada 20 ve 30 ders olarak programlanmıştır. Her ders 45 dakikadır. Haftada 20 ders olan Genel İngilizce kurslarına her Pazartesi başlamak mümkün iken haftada 30 ders programa başlangıç seviyesinde olan katılımcılar her ayın ilk Pazartesi günü başlayabilmektedir. Genel İngilizce kurslarında sınıflar maksimum 12 kişiliktir. İş İngilizcesi kursları haftada 30 ders olarak programlanmıştır. Her Pazartesi kursa başlamak mümkündür. Katılım için minimum Intermediate seviyede dil bilgisi gerekmektedir. İş İngilizcesi kurslarında sınıf mevcudu maksimum 6 öğrencidir.

» LAL - IELS Malta Sliema, öğrencilerine çeşitli aktivite ve gezi programları da sunmaktadır. Bot turu, bot parti, safari turu, Comino ve Gozo gibi komşu adalara özel geziler bu sosyal aktivite ve gezilerden bazılarıdır. Ayrıca, yaz aylarında plaja giriş LAL - IELS Malta Sliema, öğrencilerine ücretsizdir. Her Pazartesi yeni gelen öğrencilere hoş geldin partileri verilir. LAL - IELS Malta Sliema, öğrencilere aile yanı, yurt ve otel konaklama alternatifleri ayarlamaktadır.

LAL Language Centres – Cape Town – Güney Afrika

» Cape Town, güzel sahilleri, uykulu balıkçı köyleri ile Güney Afrika’nın en popüler ve çarpıcı şehirlerinden birisi olarak kabul edilmektedir. Winelands ve ünlü Garden Route fotograf severlere sınırsız fırsatlar sağlarken, 1087 metre yükseklikteki Table Mountain’da (Masa Dağı) şehri ayaklarınızın altında hissedebilirsiniz. Şehrin ilginç, karışık mimari tarzınının gelişimine katkıda bulunan Victorian and Edwardian binaları Cape Town'a ayrı bir güzellik katmaktadır. Cape Town'da ayrıca camiler, alışveriş merkezleri ve pazarlar da bulunmaktadır.

1993 yılında hizmete açılmış açılmış olan LAL Cape Town, English Language and Travel Association of South Africa (ELTASA)’nın kurucu üyelerindendir. Eğitim binası, V&A Waterfront, Table Mountain ve şehir merkezine toplu taşıma ile 10 dakika, ünlü Clifton  ve Camps Bay plajlarına 5 dakika yürüyüş mesafesinde, Sea Point’tedir. Çeşitli kafeler, restoranlar ve bankalar okula kısa bir yürüyüş mesafesindedir.

» LAL Cape Town Dil Okulunda 24 ferah sınıf, büyük ekran uydu bağlantılı televizyonun bulunduğu öğrenci salonu, ücretsiz kablosuz internet erişimi, internet odası, dil laboratuarı, video odası, kütüphane, barbekü, küçük bir yüzme havuzu, bar ve bahçe bulunmaktadır. LAL Cape Town Dil Okulunun maksimum öğrenci kapasitesi 180’dir. Kasım – Nisan ayları arasında ortalama öğrenci sayısı 100, Mayıs – Ekim ayları arasında ise 40 öğrencidir.  

LAL, Cape Town merkezinde Genel İngilizce, İş İngilizcesi, English & Wine, English & History, English & Golf, English & Safari programları sunmaktadır. Genel İngilizce kursları haftada 20 ve 30 ders olarak programlanmıştır. Genel İngilizce kurslarında tüm seviyelerde sınıf açılmaktadır. Dersler Pazartesi’den Cuma’ya kadar hafta içi her gün yapılmaktadır. 1 ders 50 dakikadır. Genel İngilizce kurslarına her Pazartesi başlamak mümkündür. Minimum yaş 16’dır.

» İş İngilizcesi kursları haftada 30 derstir ve katılım için minimum Intermediate (orta) seviyede dil bilgisi gerekmektedir. English & Wine, English & History, English & Golf, English & Safari programları tüm dil seviyeleri için uygundur. Tüm programlarda maksimum sınıf mevcudu 10 öğrencidir.

LAL Cape Town öğrencilerinin boş vakitlerini eğlenceli bir şekilde geçirebilmeleri için sosyal aktivite ve gezi programları hazırlamaktadır. LAL Cape Town Dil Okulunda aile yanı, öğrenci yurdu ve hotel konaklamaları sunmaktadır. 

LAL Language Centres – Fort Lauderdale

» Yeni Dünya’nın “Altın Sahilleri” olarak tanınan Fort Lauderdale Amerika’nın Florida eyaletindedir. Miami’ye bir saat mesafede bulunan Fort Lauderdale’deki, 500 km boyunca uzanan su caddesi Venedik‘i anımsatır. Florida, Amerika Birleşik Devletleri’nin bir eyaletidir. Florida sahilinin Atlas Okyanusu kıyısındaki bölümü 933 km'lik bir alanda uzanırken, Meksika Körfezine kıyı olan bölümü 1,239 km'dir. St. John's, Apalachicola ve Suwannee, Florida'nın otuz-dört nehrinden sadece üçüdür. Florida'nın başkenti Tallahassee'dir. Jacksonville, Miami, Tampa, St. Petersburg, Hialeah ve Orlando eyaletin en kalabalık şehirleridir.

» Florida'da 13 milyondan fazla insan yaşamaktadır. Florida, plajları, sıcak iklimi ve güneşli günleri ile bilinmektedir. Açık hava faaliyetleri arasında, tenis, golf, softball, su sporları, midye ve fosil toplama, balık ve yabani hayvan avcılığı, dağcılık ve yaban hayatı fotoğraflama sayılabilir.

» LAL Fort Lauderdale, 1992 yılında kurulmuştur. LAL Fort Lauderdale Dil Okulu sahile, restoranlara, süpermarketlere, bankalara, alışveriş merkezlerine ve halk kütüphanesine 7 dakikalık mesafededir. LAL Fort Lauderdale’nin 19 adet dersliği vardır ve sınıf mevcudu maksimum 15 kişidir. Okulun genel kapasitesi ise 400 kişidir. LAL Language Centres Fort Lauderdale kampüsü Trendy Las Olas Bulvarına ve ünlü Fort Lauderdale Plajı’na sadece 20 dakika mesafededir. Çeşitli restoranlar, kafeler, süpermarketler, alışveriş merkezleri, bankalar ve eczaneler okula yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

LAL Language Centres Fort Lauderdale’de özel bir sınav hazırlık sınıfı bulunmaktadır. Ayrıca okul genelinde ücretsiz Wi-fi yanı sıra bilgisayar merkezi vardır. Öğrenciler uluslar arası öğrencilerle vakit geçirirken kültürel farklılıkları da tadabilirler.  LAL Language Centres Fort Lauderdale CEA tarafından akredite edilmiştir.

» LAL Fort Lauderdale Dil Okul binasında öğrencilerin ders dışında da eğlenceli vakit geçirebileceği  ücretsiz internet erişimli bir multimedya merkezi, öğrenci yurtlarında yüzme havuzu, jakuzi ve sağlık merkezi mevcuttur. 

LAL Fort Lauderdale Dil Okulu çeşitli aktivite programları sunmaktadır. Perşembe günleri bot ile “River of Grass“da gezi, Cuma günü Miami gezisi, hafta sonu Küba, Hemingway’s House’a, ünlü Duval Caddesi’ne, Mallory Meydanı’na, Walt Disney Dünyası’na ve Universal Stüdyoları’na geziler düzenlenir. Ayrıca bowling, sinema ve oyun geceleri de okulumuzun organize ettiği aktiviteler arasındadır.  

» Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra, ekipmanlı dalış, TOEFL, TOEIC ve FCE gibi sınav hazırlık kurslarının verildiği LAL Fort Lauderdale’de, öğrenci yurdu, apartman dairesi, stüdyo daire, otel ve aile yanı konaklama seçenekleri bulunmaktadır.

LAL Language Centres – Boston – ABD

» New England Bölgesi’nin Massachusetts eyaletinde bulunan Boston, yaklaşık olarak 600.000 nüfusa sahiptir. Hem kültürel hem de tarihsel geçmişi ile Amerika’nın önemli şehirlerinden bir tanesidir. Boston şehrinin adı, bölgeye ilk yerleşen Puritan mezhebine bağlı İngilizler tarafından, İngiltere’deki Boston kasabasında bulunan St. Botolph’s Town kelimesinin kısaltılmasıyla oluşmuştur.

Boston’da İrlandalılar ve İngilizler ağırlığı oluşturmaktadır. Boston, özellikle Amerika’da eğitim almak için gelen yabancı öğrencilerin çok yoğun olduğu bir şehirdir. 1700’lerden bu yana Harvard ve MIT gibi Amerika’nın birçok ünlü üniversitesine ev sahipliği yapmaktadır. Boston şehri hem çevresindeki üniversitelerin artan popülariteleri, hem de son yıllarda hızla gelişen ticari yoğunluğu sebebiyle büyük oranda göç almaktadır. New England bölgesinin soğuk iklimi, Atlantik Okyanusu kıyısındaki Boston’u oldukça olumsuz şekilde etkilemektedir. Kış aylarındaki olumsuz hava koşullarına rağmen Boston çalışmak veya okumak için ideal ve güzel bir şehirdir.

» LAL Genel İngilizce kurslarından, Yaz Okullarına geniş bir yelpazade her yaştan İngilizce öğrenmek isteyenlere Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık (İngiltere), Güney Afrika ve Malta’da 25 yılı aşkın süredir hizmet vermektedir. LAL Boston Dil Okulu, Lal Dil Okulları Grubunun en yeni okuludur ve Ocak 2015 itibariyle öğrenci kabullerine başlamıştır.

» LAL Boston Dil Okulu Binası, Boston’un şehir merkezinde mükemmel bir noktada seçilmiştir. Oldukça canlı West End bölgesi öğrencilerin ders dışı zamanlarda da verimli zaman geçirebileceği bir bölgedir. En yakın metro istasyonu okul binasına sadece 3 dakika yürüme mesafesinde olup, öğrencinin şehrin tüm bölgelerine ulaşabilmesi açısından oldukça önemlidir. Okul binasında wifi hizmeti olup, bina aynı zamanda engelli kullanımına uygun düzenlenmiştir. 

» LAL Boston Dil Okulu’nda öğrenciler Genel İngilizce Kurslarına katılırken pekiştirmek amaçlı özel dersler alabilir. Genel İngilizce Kurslarının yanı sıra Akademik İngilizce, İş İngilizcesi ve Sınav Hazırlık Kursları merkezde verilen diğer kurslardır. 

Öğrenciler LAL Boston’da Dil Okuluna katılmak istemeleri durumunda okulun sunmuş olduğu Paylaşımlı Öğrenci Dairesi, Aile Yanı Konaklama ya da Yurt Konaklama seçeneklerinden yararlanabilirler.

LAL Language Centres – Goa – Hindistan

» Gezginleri Hindistan’a çeken ilk neden kültürel zenginlik ve tarihi doku sayılabilir. İkinci sırada dağcılık ve kış sporları yer alıyor diyebiliriz. Bunların yanı sıra Hindistan’ın mükemmel plajları ve muson mevsimi dışında kalan uzun bir zaman diliminde yüzmeye uygun tertemiz bir denize sahip olduğunu biliyor muydunuz? Goa eyaleti işte bütün bu güzellikleri içinde barındırır.

Goa, uzun yıllar, Portekiz’in sömürgesi olarak kaldıktan sonra Hindistan’a ancak 1961 yılında katılmıştır. Burada Akdeniz-Hristiyan-Latin kültürünün karışımını çok net bir şekilde gözleyebilirsiniz. Goa’da düşük bütçelere uygun, tadına doyulmaz tatil imkânlarını bulabilirsiniz.

» LAL Language Centres Goa 2011 yılında kurulmuştur. Kampüsün 8 dersliği bulunmaktadır. LAL Language Centres Goa’nın ekibinin bir kısmı uluslar arası eğitimli yabancı öğretmenler, bir kısmı iste Hintli öğretmenlerden oluşur.  Derslerde profesyonel materyaller kullanılır. 20112den bu yana farklı ülkelerden 100’ü aşkın uluslar arası öğrenci LAL Language Centres Goa’yı tercih etmiştir. Kampüsün içerisinde bir adet öğrenci yurdu bulunmaktadır ve 20 yataklıdır. Odalar klimalıdır ve her odada 4 adet tek kişilik yatak bulunur. LAL Language Centres goa kampüsü Benaulim plajına 1.7 km, Colva plajına ise 2.5 km uzaklıktadır. Bunun dışında Margao ana alışveriş bölgesine 6 km, tren istasyonuna 7.6 km, Goa uluslar arası havaalanına ise 25.5 km uzaklıktadır.

GLOBAL'YURTDISIKİ OKULLAR