"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

ST GILES INTERNATIONAL COLLEGE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

ST GILES INTERNATIONAL COLLEGE

St. Giles International Dil Okulları 1955 yılında kurulmuştur. Size sunduğu 50 yıllık deneyimi yanında, ihtiyacınız olan dil eğitimini, size özel hazırlanmış (ihtiyaçlarınıza, yeteneğinize vb. göre) esnek programlar; heyecan verici, hızlı, öğrenci odaklı eğitim ve son teknolojiyle donatılmış sınıflar ve güncel materyaller vaad etmektedir. Okullarının hemen hepsinde ücretsiz ve hızlı internet, e-mail erişimli bilgisayar odası, multi-medya çalışma merkezi, öğrenci dinlenme salonu ve kafeterya bulunmaktadır. St. Giles Vancouver Dil Okulu ayrıca, birçok sosyal ve kültürel etkinlik düzenleyerek, öğrencilerine derslerin haricinde de yararlı ve yardımcı olmaktadır.

1991 yılında Canadian Business English Institute olarak kurulan okul, 2006 yılının sonlarına doğru St. Giles International Dil Okulu'na devredildi. Yıllık 100-150 öğrencisi ile Vancouver St. Giles Dil Okulu, nispeten küçüktür ve öğrencilere dostane uluslararası bir ortam sunar. Uluslararası öğrenci karmamızın mükemmel olması, öğrencilerin birçok farklı ülkeden arkadaşlar edineceği ve bu sayede sınıf dışında da çeşitli sosyal aktivitelerden yararlanırken İngilizcelerini geliştirebilecekleri anlamına gelir. St. Giles okulları;

  • İngilizce eğitiminde 50 yılın üzerinde tecrübe
  • Yüksek kalitede öğrenimde uluslararası saygınlık
  • Birleşik Krallık, ABD, Kanada ve Brezilya gibi konum seçenekleri
  • Tüm yaş gruplarına, beceriye ve amaca uygun olarak tasarlanan esnek programlar
  • Size ve ihtiyaçlarınıza odaklı kişisel eğitim deneyimi
  • Heyecanlı, hareketli ve öğrenci merkezli dersler
  • En yeni kaynaklarla donatılmış modern öğretim merkezleri
  • Paranızın karşılığını fazlasıyla alma olanağı

 

İNGİLTERE

St. Giles Brighton

Brighton’daki dil okulu şehrin merkezinde bulunmaktadır. Plaja ve alışveriş merkezlerine sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Brighton 250.000 nüfuslu genç ve kozmopolit bir şehirdir. St. Giles Brighton merkezi Londra’ya trenle sadece 1 saat uzaklıktadır. Toplu taşıma araçları ile okula kolaylıkla ulaşılabilmektedir. St. Giles Brighton Dil Okulu 3 binadan oluşmaktadır. Okulun ek olarak Tv merkezi, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wi-fi ve kantini bulunmaktadır.

St. Giles Eastbourne

Sadece 90.000 nüfusa sahip olan Eastbourne’u, küçük olduğundan keşfetmek kolay ve eğlencelidir. İngiltere'nin en güneşli şehri olduğu için Eastbourne her yıl 4 milyon ziyaretçiyi kendine çekmektedir. St. Giles Eastbourne Dil Okulu, daha kişisel bir öğrenme deneyimi arayan öğrenciler için ya da ilk kez yurt dışına giden genç öğrenciler için idealdir. St. Giles Eastbourne, şehir merkezine ve plaja sadece 5-10 dakika yürüme mesafesindedir. St. Giles Eastbourne Dil Okulunda bina dışında dinlenmek için bahçe, teraslar ve aynı zamanda ısıtmalı bir açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca kütüphane, Tv merkezi, bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz wi-fi olanağı ve kantin vardır. Sosyal aktivitelerde yapan okulda İtalyan mutfağı geceleri, Londra’ya ve çevresine günübirlik geziler ve okul bahçesinde partiler düzenlenmektedir.

St. Giles Londra Merkez

St. Giles Londra Dil Okulu, merkezi 100 yıllık tarihi bir binadır ve Parlamento Binası, Big Ben, Oxford Caddesi ve British Müzesi gibi önemli yerlere sadece birkaç dakika mesafededir. Restore edilen binada 29 sınıf, Tv-Dvd-Video laboratuvarları, bilgisayar laboratuvarları, özel toplantı salonu ile her türlü eğitimi sunmaktadır.

St. Giles Londra Highgate

Londra Highgate Dil Okulu üçüncü bölgede güzel bir binada yer almaktadır. Highgate Londra Merkeze metro ile sadece 20 dakika uzaklıktadır. Kendi halinde sessiz İngiliz bahçesi ile çevrili, St Giles Highgate Dil Okulu güvenli ve huzurlu bir ortamda eğitim almak isteyen öğrenciler için idealdir. 24 sınıf bulunan okulda buna ek olarak kütüphane, modern dil laboratuvarı, ücretsiz wi-fi, kafeterya ve video odası gibi imkânlar bulunmaktadır. 

 

AMERİKA

St. Giles San Francisco

St. Giles San Francisco, şehir merkezindedir ve Union meydanı ile Modern Sanatlar Müzesine yürüme mesafesindedir. Okulda 16 sınıf, Skype erişimi bulunan internet laboratuvarları, interaktif tahtalar, dil laboratuvarları, kantin ve öğrenci salonu bulunmaktadır.

St. Giles New York

St. Giles New York City, Manhattan ın kalbi olan 15. Caddede bulunmaktadır. Okulumuz yenilenmiş art-deco ofis bloğu manzarası ile New York'un ünlü caddesi üzerinde yer almaktadır. The Empire State, Macy's Department Store, Greenwich Village, Time Square ve Birleşmiş Milletler Binasına sadece birkaç dakika uzaklıktadır. En yakın metro istasyonu 5 dk. mesafededir.  250 kapasiteli okulda 14 genel, 6 platin sınıf olmak üzere 20 adet sınıf bulunmaktadır. Maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim veren St. Giles New York’da 35 adet bilgisayar ve ücretsiz wi-fi olanağı mevcuttur. 

 

KANADA

St. Giles Vancouver

1991 yılında Canadian Business English Institute olarak kurulan okul, 2006 yılının sonlarına doğru St Giles International Dil Okulu 'na devredildi. Yıllık 100-150 öğrencisi ile Vancouver St Giles Dil Okulu, nispeten ufaktır ve öğrencilere dostane uluslararası bir ortam sunar. Uluslararası öğrenci karmamızın mükemmel olması, öğrencilerin birçok farklı ülkeden arkadaşlar edineceği ve bu sayede sınıf dışında da çeşitli sosyal aktivitelerden yararlanırken İngilizcelerini geliştirebilecekleri anlamına gelir.

Kanada Vancouver dünyadaki en heyecan verici dil eğitimi noktalarından biridir ve tüm dünyadan gelen öğrencileri ile ünü gittikçe artmaktadır. Şehir kozmopolit alışveriş merkezi, harika restoranları, heyecan verici gece hayatı ve mükemmel sahillerinin yanısıra dağların dibinde, Vancouver’ın kırsal deniz kıyısı bölgesindeki çeşitli spor ve serbest zaman olanakları ile tam anlamıyla herşeye sahiptir. Hava yazın da (25-28°c) , kışın da (3-10°c) oldukça yumuşaktır.

Kanada Vancouver St Giles International Dil Okulu; Canadian Association of Private Language Schools (CAPLS) tarafından kalitesi onaylanmış ve Canadian Educational Centres Network üyesi olan merkezimiz şehrin kalbinde, Robson Sokağı'ndaki alışveriş ve eğlence merkezine, deniz kıyısına ve North Vancouver'a giden deniz otobüsüne sadece birkaç adım uzaklıkta ve Stanley Parkına ve Vancouver'in harika plajlarına 10 dakika yürüyüş mesafesindedir.

GLOBAL'YURTDISIKİ OKULLAR