"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

ANGLO CONTINENTAL

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

ANGLO CONTINENTAL

» Bir üniversite kenti olarak bilinen Bournemouth İngiltere, ılıman iklime sahiptir ve toplam 10 kilometrelik muhteşem sahilleriyle çok tercih edilen bir tatil beldesidir. Londra’dan trenle bir buçuk saatte ulaşılan şehirde, hem spor hem de eğlence imkânları yoğun olarak bulunmaktadır.

» Anglo-Continental dünyanın önde gelen İngilizce dil eğitimi kuruluşlarından biridir. 1950 yılında kurulan okul, İngiliz Eğitim Bakanlığı tarafından etkin olarak tanınan ilk kuruluşdur ve bugün kurslar düzenli olarak kontrol edilerek, British Council tarafından akredite edilmiştir. 60 yılı aşkın süredir Anglo Continental Dil Okulu programları dünyanın her yerinden ve her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen nesiller tarafından tercih edilen bir okul olmuştur.  

» Anglo-Continental kampüsü Bournemouth şehir merkezine ve plaja yürüme mesafesindedir. Buna ek olarak dil öğrenme ve dinlenme açısından üstün imkânlar sunmaktadır.

» Anglo-Continental İngiltere'nin en büyük okullarından birisidir. Okul aynı zamanda bir aile organizasyonudur ve güler yüzlü kişisel hizmet ve verimli yönetim ile kendisinden söz ettirir. Okul her yaştan öğrenciye ders sunmaktadır.

» Anglo Continental Dil Okulu kampüsünün içeresinde 70 modern derslik ve çekici binalar bulunmaktadır.  Aynı zamanda interaktif yazı tahtaları, dersliklerde DVD/ video ve bilgisayar projeksiyon cihazları, engelli öğrenciler için 16 tane tekerlekli sandalye, oturma kapasiteli bir dil laboratuvarı, Multi –Medya Merkezi, serbest zamanlarda bilgisayar ile e-öğrenme, çeşitli düzeylerde 50 tane film, ücretsiz internet, çalışma odaları, geniş bir self-servis restoran, masa tenisi alanı, güneş terası, engelliler için tuvalet, spor alanı bulunmaktadır.

» Anglo Continental Dil Okulunda; Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Havacılık İngilizcesi, Öğretmen Eğitimi, Mesleki ve Teknik İngilizce, İngilizce ve Sanat, Tatil İngilizcesi, Yetişkin Programları, Akademik Programlar gibi birçok İngilizce programı seçeneği sunmaktadır.

» Anglo Continental Dil Okulunda özenle seçilmiş aile yanı, tüm programların ortak özelliğidir. Dikkatli aile seçimi sayesinde öğrencilerin rahat olması amaçlanmıştır ve düzenli olarak konaklama denetimleri yapılmaktadır. Alternatif konaklama olarak ise, oteller ve misafirhaneler mevcuttur.

» Anglo-Continental İngilizceyi hem daha hızlı ve kolay öğretir hemde öğretirken eğlendirir. Dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle İngiltere’de İngilizce öğretmeyi amaçları haline getiren kararlı bir İngilizce dil okuludur. Anglo Continental öğretmenleri, öğrencilere etkin ve profesyonel hizmet sunmak için yenilikçi bir yaklaşım ile çalışmaktadır. 

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR