"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

BOURNVILLE COLLEGE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

BOURNVILLE COLLEGE

» Birmingham İngiltere'nin ikinci büyük şehridir. Bir milyonu aşkın nüfusa sahiptir. Endüstri devriminin canlı üretim merkezi olan Birmingham günümüzde bir ticaret, finans, sanat ve eğitim merkezine dönüşmüştür. Birmingham'da ülkenin saygın üniversiteleri arasında yer alan ve 2007 sıralamasında dünyanın ilk 100 üniversitesi arasında 60. sıradaki Birmingham Üniversitesi ile Aston Universitesi ve University of Central England bulunmaktadır. Birmingham Üniversitesi Rus ve Doğu Avrupa Araştırmaları Merkezi'nde ünlü Profesör Yalçın Küçük 2 sene eğitim görmüştür. Birmingham şehri, İngiliz Premier Liginde top koşturan Birmingham City ve Aston Villa futbol takımlarına sahiptir.

» 1913 yılında kurulan Bournville College’in 100'den fazla ülkeden gelen öğrencilere uzun yıllardır İngilizce öğretmektedir. Şimdi ise Kalküta Kuala Lumpur ve Seul dâhil olmak üzere Birleşik Krallık dışında birçok ilde ofisleri vardır. Bournville College Birmingham, şehrinin güney batısında yer almaktadır. Şehir merkezine kısa bir mesafededir. Londra, Oxford ve Manchester’a kolayca gidilebilir.

» Bournville College, Avrupa’nın en ileri teknolojiye sahip kolejlerinden birisidir. Bu kolejde; sinema salonu, spor salonu, ücretsiz çocuk bakımı, öğrenciler için sosyal destek, danışmanlık desteği, öğrenci gezileri, eğitim sonrası iş bulmada yardımcı, ücretsiz film kulübü gibi birçok imkânı vardır.

» Bournville College'in sınıf mevcudu ortalama 12, maksimum 18 kişidir. Eğitim dili İngilizcedir. Aynı zamanda üniversite merkezinde yer alan bir Öğrenme Kaynak Merkezi’nde ki en son yazılımlar, kütüphane, e-öğrenme materyalleri, kitap ve dergiler ve internet erişimi ile 300 bilgisayar öğrencilerin hizmetine sunulmaktadır. Bir Kentsel Huzur ve Kentsel şıklık bölümü Modern endüstri standardı ve donanım salonları ile saç bakımı ve güzellik eğitimi vermektedir.

» İngilizce dil eğitimi alabilmenin yanında İngiltere'de üniversite eğitimi alabileceğiniz Bourneville College Türk öğrencilere çok güzel fırsatlar sunmaktadır.

» Bournville Koleji öğrencileri, çalışanları ve yerel halkı ile iyi bir üne sahiptir. Özellikle Başbakan’dan gelen tebrik mektubu da dâhil olmak üzere, Rover çöküşü sırasında yerel topluluğu yardım konusunda yürütülen çalışmaları için büyük bir övgü almıştır. 

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR