"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

CICERO LANGUAGES INTERNATIONAL

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

CICERO LANGUAGES INTERNATIONAL

» Cicero 1980 yılında kurulmuş ve British Council tarafından akredite, küçük samimi ve profesyonel okuldur. İngiltere’nin güneydoğusunda yer alan ve Hi-Fi Sanayinin Ada’daki en önemli bölgesi olan Kent’te, Londra’ya 56 km uzaklıkta bulunan, tarihi öneme sahip Tunbridge Wells şehrinde eğitim veren Cicero'nun Tunbridge Wells'deki ana binasında sınıflar, öğrencilerin kahve odası, internet odası, kütüphane ve resepsiyon, şehir merkezine yakın Edwardian binasının dört katını oluşturur. Genç öğrenciler için yatılı okul Büyük Britanya Krallığının önde gelen devlet okullarından Holmewood House School'da yer alır. Margate'deki bilgi merkezinde bulunan ve aile yanında kalan öğrenciler Westwood'da yer alan Thanet College'da çalışırlar. 

» Maksimum 12 kişilik, rahat ve modern materyallerle donatılmış sınıflar, ücretsiz internet ve e-mail erişimi, kendi kendine çalışma merkezi, kitabevi ve kahve odası bulunmaktadır. Cicero dil okulu, öğrencilerine golf, binicilik ve tenis gibi spor aktivitelerinin yanısıra Londra’ya güzel bir gezi programı da sunmaktadır. Tunbrudge Wells'deki ana okul 100 öğrenciye kadar hizmet verebilir. Genç öğrenciler için yatılı kurslar maksimum 34 öğrenci kabul edebilir. Margate'de aile yanı kurslar ise maksimum 100 öğrenciye konaklama sağlamaktadır.

» Yetişkinler için Tunbridge Wells'deki anaokulu: Ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, kütüphane, kişisel çalışma materyalleri, kahve salonu, yatılı konaklama olanakları. Genç öğrenciler için: ücretsiz internet bağlantısı, spor merkezi, kapalı yüzme havuzu ve çok daha fazlası bulunmaktadır.

» Tunbrudge Wells'deki yetişkin merkezinde: 16+ yaş, bazı kurslarda 18+. Maksimum yaş sınırlaması yoktur. Genç öğrencilerin yatılı kursları 11 - 15 yaş arası öğrenciler içindir. Margate'de aile yanı kurslar 13 - 18 yaş arası öğrencilere yöneliktir. 

» Talep edilen kursa göre ders süre ve saatleri değişkenlik gösterir. Çoğu kurs hafta içi ve sabahları olmakla beraber bazı kursların öğleden sonraları ek dersleri de olur. , Ders materyalleri kurs ücretine dâhildir. Kursun türüne göre çok çeşitli materyaller kullaılmaktadır.

» Sosyal etkinlik olarak; Merkeze bağlı olarak: Londra'ya ve merak edilen diğer yerlere tam gün geziler, sinema, bowling, tenis, disko, Canterbury, Dover ve Leeds kalesine yarım günlük geziler, barbeküler, bilgi yarışmaları karaoke ve guiz geceleri, vb. Eğlence aktiviteleri yapılmaktadır.

» Cicero’daki, öğrenciler uluslararası bir karışım ve büyük bir ailenin bir parçasıdır. Herkes sıcak bir şekilde karşılanır. En kısa zamanda yeni arkadaşlar edinir ve kendinizi Cicero ailesinin ayrılmaz bir parçası gibi hissetmeye başlarsınız. Öğretmenlerin hepsi nitelikli ve deneyimlidir, bireysel derslere ek olarak maksimum 10 kişilik sınıflarda genel İngilizce ve iş İngilizcesi kursları verilmektedir. İngilizce + spor ve kültür kurslarının yanısıra İnglizce + tenis, golf, aromaterapi, içmimarlık, aşçılık, at binme gibi kurslar da vardır. Tunbridge Wells Londra'nın sadece 40 mil güneyinde yer alır (trenle 50 dakika), Hastings ve Brighton güney sahil kasabalarına 1 saatten daha az bir uzaklıktadır. 13 - 18 yaş arası öğrenciler için Margate'de ev sahibi aile yanı kurslarının yanısıra 11 - 15 yaş arası öğrenciler için Tunbridge'de bir yatılı okulda kurslarda mevcuttur. Dilinizi, ihtiyaçları ve dil kursundan aradığınızı elde etmenize yardımcı olmak için Cicero her zaman yanınızdadır. 

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR