"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

CLUBCLASS

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

CLUBCLASS

Clubclass Dil Okulu Ocak 1999 yılında faaliyete başlamıştır. İlk defa bu tarihte yabancı öğrencilere kapılarını açmıştır. Merkezi Malta’da olan Clubclass Dil Okulu yılda 50 farklı ülkeden 25.000 üzerinde öğrenciye İngilizce dil eğitimi vermiştir. 2012 yılına gelindiğinde Clubclass Malta Dil Okulu yeterli başarıyı elde edince bu engin tecrübe ile bir okul daha açmaya karar vermiştir. Böylece Clubclass London Dil Okulu açılmştır. Her okulun bir felsefesi ve amacı olduğu gibi Clubclass’ında amacı her zaman öğrenmeye vesile olmak eğlenceli ve rahat bir ortamda kaliteli bir dil eğitimi sunmaktır. Akademik başarı sahibi ve güler yüzlü personeli her zaman öğrencilerin maksimum fayda sağlaması ve eğlenerek öğrenmesi için ellerinden gelenin fazlasını yapmayı amaçlamaktadır.

» Clubclass Londra

Clubclass İngilizce Dil Okulu Büyük Londra’nın en gözde bölgesi olan 1. Bölge’nin tam ortasında Bloomsbury’de bulunmaktadır. Okul, sayısız kahvehaneden, restorandan, tiyatrodan ve parktan bir taş atımı uzaklıktadır. Ayrıca, Londra’nın ana alışveriş bölgelerinden ve Londra’nın geri kalan kısmına kolay bağlantılar sağlayan birtakım metro istasyonlarından sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Yepyeni en son teknolojiye sahip okul, ücretsiz Wi-Fi bağlantısı, işitsel-görsel yardımcı materyaller, öğrenci salonu, her sınıfta İnteraktif beyaz tahta, internet kafe ve öğrencilerin ödünç kitap ve DVD alabileceği kütüphane gibi modern tesislerle donatılmıştır. En önemlisi, öğrenmeyi kolaylaştırmak ve teşvik etmek amacıyla, okulun ortamı rahat ve huzurludur. Clubclass Londra, British Council tarafından akredite edilmiş olup English UK’in bir üyesidir.

» Clubclass Londra’yı seçmek için 5 neden;

  • Merkezi 1. Bölge’de bulunan akredite edilmiş okul
  • Dost canlısı bir ortama sahip lokal okul
  • İnteraktif beyaz tahtaların ve ücretsiz Wi-Fi bağlantısının bulunduğu modern derslikler
  • Sağlıklı bir milliyet karmasına sahip küçük sınıflar
  • Paranızın karşılığı olan kusursuz bir değer

Clubclass Londra her zaman moda olan Bloomsbury’nin tam ortasında Theobald’s Road’daki modern bir binanın zemin katında yer almaktadır. Holborn (5 dakika), Chancery Lane (8 dakika) ve Russell Square (10 dakika) metro istasyonlarının hepsi okula kolay yürüyüş mesafesindedir. Okulun önünden çok sık geçen otobüslerin yanı sıra, Piccadilly ve Merkez hattı metro hizmetleri Orta Londra’nın geri kalan kısmını çok kolay erişilebilir hale getirmektedir. Theobald’s Road’da Clubclass Londra’da öğrenim gören öğrenciler çok sayıda kafeye, restorana, mağazaya, kütüphaneye ve bir sağlık ve spor kulübüne erişime sahiptir. Covent Garden, Leicester Square, Piccadilly Circus ve Oxford Street gibi sonsuz sayıda mağaza ve tesis ile övünen nirengi noktaları da kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Soho’nun ve Londra’nın Batı Ucu’nun tiyatroları ve gece kulüplerinin yanı sıra, dünyaca ünlü British Museum da dâhil çok sayıda müze de hep kolayca erişilebilecek mesafededir.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR