"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

INLINGUA CHELTENHAM

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

INLINGUA CHELTENHAM

» İngiltere’nin orta-güney bölgesinde yer alan, Gloucestershire'a bağlı, 100.000 nüfuslu şirin bir kasabadır. Bulunduğu bölge ayrıca Cotswolds olarak adlandırılır. Cheltenham çevresinde yapacağınız gezilerde İngiltere’ye ait hayal ettiğiniz her şeyle karşılaşabilirsiniz (şatolar, kaleler, bakımlı bahçeler, sevimli köy evleri, otantik publar...)

» Heathrow havaalanına otobüsle 2 saat, Londra’nın merkezine ise 3 saat uzaklıktadır. Büyükşehirlere yakın olup, sakin bir hayatın tadını çıkarmak isteyen dil okulu öğrencilerine tavsiye edilebilir. Lakin adı kasaba olmasına rağmen, sinema, tiyatro, alışveriş merkezleri, üniversite, spor salonları vb her türlü aktivite mevcuttur. Mart ayında İngiltere’nin en önemli at yarışlarından biri olan "Cheltenham Race Course" burada düzenlenmektedir ve en önemli kupa gününde Kraliçe Elizabeth yarışları izlemeye gelir.  Ayrıca Cheltenham’da yılın belli zamanlarında müzik ve edebiyat festivalleri de düzenlenmektedir.

» 15 yıldır eğitim veren Inlingua Cheltenham Dil Okulunun, büyük bir bahçesi bulunan ve tam donanımlı eğitim binası, Cheltenham kasabasının merkezinde bulunmaktadır. Öğrenciler okulun konumu itibari ile kasabanın her türlü sosyal imkânlarından yararlanabilmektedirler. Inlingua Cheltenham Dil Okulunda Genel İngilizce, TOFEL, TOEIC, IELTS hazırlık kursları, iş İngilizcesi, öğretmenler için İngilizce, Futbol ve İngilizce, hemşirelere yönelik İngilizce programları sunulmaktadır. 

» Inlingua Cheltenham’ın öğrencileri okulun organize ettiği sosyal aktivitelere katılabilir, kendi kendine çalışma merkezi, ücretsiz havalimanı transfer servisi ve Internet imkânlarından yaralanabilirler. Inlingua Cheltenham Dil Okulu ayrıca, öğrencilerin araba kiralamasına ya da Londra’da tiyatro oyununa rezervasyon yaptırmasına yardımcı olmaktadır. Konaklama alternatifleri 2 adet okulun anlaşmalı olduğu 10 dakikalık mesafede 3 yıldızlı oteller bulunmaktadır. İsteğe göre tam veya yarım pansiyon seçeneği ile ayrıca aile yanı konaklama seçeneği de vardır.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR