"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

STUDIO CAMBRIDGE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

STUDIO CAMBRIDGE

» Cambridge hem Avrupa'nın en tarihi şehirlerinden biri hem de inanılmaz mimarileri ile halka da açık olan kolejlerin oluşturduğu harika üniversitesiyle, Londra'nın kuzeyinde yer alan çok güzel bir öğrenci kentidir. Cambridge Londra'dan trenle 45 dakikadır. Cam Nehri'nde 'punt' adı verilen kendine özgü teknelerle dolaşmak Cambridge'in geleneksel güzelliklerinden yalnızca bir tanesidir. İngiltere'de dil okulu Studio Cambridge, şehrin merkezinde; sarmaşıklarla bezenmiş duvarları olan şirin bahçelerin içinde, Victoria mimari tarzında inşa edilmiş binalarda hizmet vermektedir. Sınıflarda maksimum 12 öğrenci ders görmektedir. Studio Cambridge İngiltere Dil Okulunun içerisinde bir kütüphane, bilgisayar ve multi-medya erişimlerinin bulunduğu bir eğitim merkezi; ücretsiz e-mail ve internet hizmeti; dil laboratuvarı ve kafeterya bulunmaktadır. İngiltere Studio Cambridge Dil Okulu, tiyatro, sinema, müze ve galeri ziyaretleri gibi aktiviteler düzenlemektedir.

» İngiltere'de dil okulu Studio Cambridge, 1954 yılında kurulmuş olup, İngiltere Cambridge' in en eski (ve en büyük) İngilizce dil okulu 'dur. Öğrencilerimize her anlamda destekleyici, arkadaşça bir ortamda tamamen kültürel ve eğitimsel bir deneyim sunuyoruz. 19.yy mimarisinin tipik bir örneği olan ve Cambridge Üniversitesinin mülkiyetinde olan okul binası merkezi bir konumda olup, şehir merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde bulunmakta ve de Cambridge Tren İstasyonuna sadece 400 metre uzaklıktadır. Studio Cambridge İngiltere Dil Okulu akreditasyon planının başlamış olduğu 25 yıldan bu yana British Council tarafından düzenli olarak akredite (resmi olarak tanınmakta) edilmektedir. Ayrıca Studio Cambridge İngiltere Dil Okulu English UK 'nin bir üyesidir. Aynı zamanda Studio Cambridge İngiltere Dil Okulu Cambridge Üniversitesi (UCLES) tarafından sınavlara hazırlık kursları ve ETS(Educational Testing Service) tarafından TOEIC sınavlarını düzenlemek için yetkilendirilmiştir. Studio Cambridge İngiltere Dil Okulu herhangi bir okullar zincirinin parçası değildir. Studio Cambridge İngiltere Dil Okulu kurulduğu 1954 yılından bu yana öğrencilerimize sunduğumuz yüksek standartlardaki eğitim koşullarını ödün vermeden devam ettirmemiz kalitemizin bir göstergesidir. Bugün, her yıl dünyanın çeşitli yerlerinden 4.000 den fazla öğrenci kabul etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

STUDIO CAMBRIDGE INGILTERE DIL OKULU KURSLARI

» Studio Cambridge İngiltere Dil Okulunda Yetişkinler için (en az 16 yaş), Çocuklar ve Gençler için (10 - 20 yaş arası) İngilizce kursları bulunmaktadır. Kurslarımızın büyük bir kısmı yıl boyunca her pazartesi başlar ve 2 haftadan 50 hafta uzunluğa kadar olabilir. Bütün seviyeler için, Beginner (başlangıç) seviyesinden Advanced (ileri düzey) seviyesine kadar İngilizce Dil Kurslarımız bulunmaktadır.

Yetişkinler için dil kursları

» English for Life (EFL-28) - Genel İngilizce Dil Kursu- Haftada 28 saat dersten oluşan yoğun kurs. (isteğe bağlı olarak iş ingilizcesi kursu ve sınavlara hazırlık kurslarıyla beraber alınabilir.)

» Core English (EFL-20) - Temel İngilizce Dil Kursu- Haftada 20 saat dersten oluşan genel İngilizce dil kursuna göre daha az yoğun kurs.

» Examination courses - Sınavlara Hazırlık Kursları - IELTS ve Cambridge Üniversitesi sınavları

» Overseas Teachers courses - Ana dili İngilizce olan kişiler için öğretmenlik kursları (CELTA)

**İngiltere'de dil okulu Studio Cambridge hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR