"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

THE BURLINGTON SCHOOL

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

THE BURLINGTON SCHOOL

» Londra, 8,5 milyon insanın yaşadığı muazzam bir şehirdir. Bu şehirde her kültürden, her dinden, her sosyal tabakadan ve her ulustan insanın bulunması, burada okumaya gelen yabancı öğrencilerin gözlerini kolayca korkutabilir. Londra'da yaşamak için esnek olmanız, şehri olduğu gibi kabul edebilmeniz ve o size ne imkânlar sunuyorsa onunla yaşayabilmeyi öğrenmeniz gerekir. Öğrencilerin ise, Londra'nın kendine özgü kurallarına göre yaşamaya alışmaları ve Londra insanlarını da olduğu gibi kabul edebilmeleri gerekir. Bütün ana yolların ve demiryolu ağlarının Londra bağlantılı olmaları ve buradan dağılmaları, bu şehri muhteşem merkezi bir yer yapmaktadır. Ayrıca burada Heathrow ve Gatwick gibi iki önemli büyük havaalanı ve doğu kıyısında önemli limanlar bulunmaktadır. Dünyanın en ünlü kraliyetinin başkenti, dünya borsalarının en önemli merkezlerinden birisidir.

» Avrupa gençliğinin gözdesi, tezatlar şehri Londra, farklı tatlar ve farklı insanlarla beraber olmak isteyenlerin Avrupa'daki birinci tercihi olmuştur. Türkçe dâhil pek çok dilin konuşulup pek çok milletin beraber yaşadığı bir dünya şehri özelliğine de sahiptir. Ölçülü bir eğlence arayanların adresi Fulham'da ise şık vitrinler ve üstü açık arabalar dikkatinizi çekecek. Büyük salonlar, klasik tarzda kulübeler ve geniş yeşil alanları semtin masum estetiğine ve inkâr edilemez güzelliğine katkıda bulunuyor. Fulham, güzel evleri ve daha da güzel arabalarının yanı sıra birinci sınıf restoranları, şık organik pazarları ve birinci ligde oynayan takımı Fulham Futbol Kulübü ile de tanınıyor.

» Burlington Dil Okulu, Londra merkezine 15 dakika uzaklıkta ve Thames Nehri yakınlarındaki Londra’nın en nezih yerleşim bölgelerinden biri olan Fulham bölgesinde yer almaktadır. Burlington School yüksek kaliteli ve yenilikçi İngilizce dil eğitimi sağlamak amacıyla 1990 yılında kurulmuştur. Kral Edward zamanından kalma bir binada eğitim yapmaktadır. Heathrow havaalanına ise arabayla 20 dakikalık mesafede yer alır.

» Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Üniversite ve Sınav Hazırlık kursları gibi çok çeşitli alanlarda kurs imkânı sunan Burlington Dil Okulunun eğitimi British Council tarafından onaylanmıştır. Bunun yanı sıra ISI tarafından akredite ve English UK üyesidir. Genel İngilizce kursları her pazartesi başlamaktadır. Dersler 45 dakika sürmektedir. Burlington Dil Okulunda tam donanımlı 16 adet sınıf bulunmaktadır. Sınıf mevcudu ise ortalama 16’dır. Öğrencilerin yaş oranı ortalama 20-24 arasıdır.

» Her dönem yaklaşık 30 farklı kültürden birçok öğrenci ağırlayan Burlington Dil Okulu, öğrenciler için konaklamalarını özenle seçmektedir. Konaklamalar genellikle okula yakın konumdadır. Okulun bulunduğu bölge merkeze yakın ve güvenlidir. Okul kafeteryası öğrencilerin sosyalleşebilecekleri ve üç öğün yemek yiyebilecekleri imkânlara sahiptir. Sosyal aktivite programları; verdiği ücretsiz internet erişim hizmetiyle öğrencilerin sosyal yaşamda da kaliteli zaman geçirmesini sağlar.

» Burlington Dil Okulunun kurs çeşitleri aşağıdaki gibidir;

 • Genel İngilizce
 • Yarı-yoğun İngilizce
 • Yoğun İngilizce
 • Öğretmenler için İngilizce
 • Üniversiteye Hazırlık Programı
 • Cambridge Sınavlarına Hazırlık(FCE/CAE/CPE)
 • IELTS Sınavına Hazırlık
 • TOEFL/TOEIC Sınavlarına Hazırlık
 • İş İngilizcesi
 • Tıbbi İngilizce
 • Pazarlama İngilizcesi
 • İthalat/İhracat İngilizcesi

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR