"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

WESTBOURNE ACADEMY

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

WESTBOURNE ACADEMY

» Bir üniversite kenti olarak bilinen Bournemouth İngiltere, ılıman iklime sahiptir ve toplam 10 kilometrelik muhteşem sahilleriyle çok tercih edilen bir tatil beldesidir. Londra’dan trenle 100 dakikada ulaşılan şehirde, hem spor hem de eğlence imkânları yoğun olarak bulunmaktadır. Yeşil parkları, tarihi yapıları ve kilometrelerce uzunluğuyla kumsalı hem turistler için hem de uluslar arası öğrenciler için bu kasabayı çekici kılmaktadır. Sosyal ve sportif faaliyetlerinin çeşitliliği ise burada bulunanlar için kaçırılmaz fırsatlar sunmaktadır. Restoranları, geleneksel İngiliz pubları, sineması ve tiyatrolarının yanında rüzgar sörfü, yelken ve futbol gibi spor aktiviteleri ile öğrencilerin bir an bile sıkılmayacağı Bournemouth İngilizcelerini geliştirmek isteyenler için eşsiz fırsatlar sunmaktadır.

» İngiltere'de dil okulu Westbourne Academy1996 yılında kurulmuştur. Okul, geniş bir alana kurulu modern tesisisleriyle göz alır.  Westbourne Academy Dil Okuluna Kolombiya, İsviçre, Kore, Almanya ve İspanya'dan öğrenciler gelmektedir. Okulun toplam öğrenci kapasitesi 320’dir. Westbourne Academy’de minimum yaş 16, maksimum yaş ise sınırlaması yoktur, Öğrencilerin yaş ortalaması 23’tür. Westbourne Academy Bournemouth sahillerinden sadece 1km ve alışveriş alanlarına ise 500mt mesafede yer almaktadır. Westbourne Academy dil okulunda yemek ve kahve gibi ihtiyaçlara yönelik birinci sınıf kafeterya hizmetleri bulunmaktadır. Aynı zamanda öğrencilerin kullanımında bekleme salonu, bahçe ve masa tenisi gibi olanakların bulunduğu ortak alanlarda yer almaktadır.

» Düzenli gezi ve eğlence aktivitelerinin programlandığı İngiltere'de dil okulu Westbourne Academy yaz aylarında maksimum 16 kişiye çıkan 14 adet dersliklerde 16 yaş ve üzeri öğrencilere dil eğitimi hizmetleri verilmektedir. Dersler maksimum 40 dakikadır. Geziler arasında Londra, Oxford, Bath ve Scotland gezileri sayılabilir. Sosyal aktiviteler arasında ise Bovling, Futbol, Film geceleri, Buz pateni vardır. Ücretsiz internet ve bilgisayar odası gibi erişimlerin olduğu Bournemouth dil okulu öğrencilerine iyi bir eğitim sunabilmek için eğitim kurallarında son derece hassastırlar. 

» Birçok etkinlik ve aktivite seçeneği bulunan okulda öğrencilere genel ve yoğun İngilizce programları sunulmaktadır. Aynı zamanda Cambridge; first certificate, advenced ve proficiency programlarının yanı sıra, TOEFL ve IELTS sınavlarına hazırlık kursları da verilmektedir. Westbourne Academy öğrencilere CD romları ve diğer materyalleri kullanma şansı verir ve bu onlara dinleme, okuma ve yazma pratiği yapmalarını sağlar. Öğrenciler aynı zamanda bilgisayarlardaki mevcut programları ödev, proje çalışması, başvuruları yazmada ve CV için kullanabilirler. Ayrıca ücretsiz internet, kütüphane, restoran, çamaşırhane, bahçeler, dinleme merkezi ve revir vardır.  

»Okulu tercih eden öğrenciler kasabada yaşayan İngiliz ailelerle konaklama imkanının yanı ısra yurtlarda ve paylaşımlı öğrenci evlerinde de konaklama seçeneğine sahiptirler. Bütçeye katkısı dolayısıyla en çok tercih edilen konaklama samimi ortamıyla da tercih edilen aile yanı konaklamadır.

**İngiltere'de dil okulu Westbourne Academy hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR