"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

ARBUTUS COLLEGE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

ARBUTUS COLLEGE

» Kanada Kuzey Amerika kıtasının en kuzeyindeki ülkedir. Başkenti Ottawa'dır. Eski bir Fransız ve İngiliz kolonisi olan Kanada’da her iki kültürün etkilerini görmek mümkündür. Ülke alan bakımından dünyanın en geniş ikinci ülkesidir. Ancak nüfusunun az olması nedeniyle kilometrekarede 3 kişi gibi çok düşük bir nüfus yoğunluğuna sahiptir.

» Kanada çağdaş ve teknolojik olarak ilerlemiş bir ülkedir ve fosil yakıt kaynakları, nükleer enerji üretimi ve hidro-elektrik güç üretim imkânları ile enerji bakımından genelde kendine yeterlidir. Ekonomisi geleneksel olarak yüksek miktarlardaki doğal kaynaklarına dayalıdır. Varlıklı ve yüksek teknolojiye sahip endüstriyel bir toplum olarak Kanada bugün, serbest pazar merkezli ekonomik sistemi, üretim modelleriyle ve yüksek yaşam standartları ile ABD'ye çok benzer.

» Kanada, dünyanın en fazla farklı kültürü barındıran ülkeleri arasında bulunmaktadır. Birçok farklı kültürün birlikte yaşadığı ülkede insanlar etnik kökenlerine bakılmaksızın kabul görmekte ve kendilerini evlerinde hissetmektedirler. Ülkenin çok kültürlülüğü korumaya yönelik olan ulusal yasası orjinal Kanada geleneklerini korurken yeni gelenlere kucak açmaya yönelik olarak uygulanmaktadır. Ülkede güçlü ekonomisinden ve az sayıdaki nüfusundan dolayı refah düzeyi ve yaşam beklentisi yüksek ve suç oranı oldukça düşüktür. Birleşmiş Milletlere göre Kanada dünyadaki en yüksek kaliteli yasam standartlarını sunan ülkelerden biridir.

» Kanada'nın iki resmî dili vardır: İngilizce ve Fransızca. Bu özelliğiyle dil öğretiminde Kanada en önde gelen ülkelerden biri durumundadır. Dünyanın her yerinden birçok öğrenci dil eğitimi için iki dili birarada öğrenebilecekleri kaliteli eğitim kurumlarıyla tanınan Kanada’yı tercih etmektedir.

» Arbutus College Dil Okulu 2002 yılında Vancouver'da öğrencilere benzersiz bir iş ve iletişim eğitim yapısını sağlamak amacıyla kurulmuştur ve tek bir merkezi vardır. Kanada’nın Pasifik Okyanusu’na açılan kapısı olarak Vancouver, yaşamak ve dil öğrenmek için çok ideal bir yerdir. Sadece dünyanın en güvenli ve en temiz şehri olarak değil, aynı zamanda muhteşem doğal güzellikleri, inanılmaz kültürel faaliyetleri ve modern sosyal hayatıyla da her yıl birçok öğrencinin doğru seçimi olmaktadır.

» Günümüzde birçok iş ayrıntılı bir bilgi, birkaç yıllık iş deneyimi ve akıcı İngilizce gerektirir. Ancak, ilk etapta bir iş elde etmek için yeterli deneyime sahip olmadan gerekli deneyim kazanılmamaktadır. Arbutus College Dil Okulu bu konuda size yardımcı olabilir. Arbutus College Vancouver'da eğitim alan öğrencilerin derinlemesine sektör bilgisi gelişir, değerli bir iş deneyimi sağlanır ve iletişim becerileri artar. Öğrencilere yerel işletmelerde çalışma fırsatı sunan Arbutus College, eğitim sonrası sektörün önde gelen eğitim ortaklarından akreditasyonlar alarak kimlik bilgilerinizi artırmanızı sağlayacaktır.

» Arbutus College Dil Okulu  öğrencilerin eğitimi için çok farklı seçenekler sunmaktadır. Artubus College’da eğitim 3 seviyede verilmektedir:

  • Hazırlık İngilizce kursları ve GAC
  •  Üniversite öğrencilerinin yaz döneminde work and travel programının aynısı olan ücret kazanarak staj yapma imkânı veren Work and Study Programları
  • Sertifika, Diploma ve Co-Op Kursları

» 1000'den fazla mezunu ile yapılan çeşitli anketlerde, öğrenciler seçtikleri programlardan memnuniyetlerini en yüksek düzeyde yansıtmışlardır. Sonuç olarak Arbutus College öğrencileri iş piyasasında iyi pozisyonlar için rekabet güveni artmıştır.

Arbutus College bünyesinde sunulmakta olan Sertifika ve Diploma programları:

  • Business Management
  • Hospitality Management
  • Marketing
  • International Trade
  • Translation & Interpretating

Vancouver’ın şehir merkezinde bulunan, Arbutus College öğrencilerin toplu taşıma ve turistik bölgelere kolayca erişebilmesine olanak sağlamaktadır. Vancouver şehri moda mağazaları, kafeler ve restoranlar ile doludur. Arbatus College ana otobüs durağına, tren istasyonuna ve deniz otobüsü istasyonuna 2 dakikalık yürüme mesafesindedir. Arbatus College Dil Okulu, iki kata yayılmış derslik ve çalışma salonları ile davetkâr ve samimi bir atmosfere sahiptir.

Arbutus College PCTIA, EQA, Languages Canada tarafından akredite edilmiştir.

KANADA'DAKİ OKULLAR