"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

KING GEORGE INT. COLLEGE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

KING GEORGE INT. COLLEGE

» Güzellik, güvenlik ve misafirperverlik Vancover’ı düşününce akla gelen kelimelerden yalnızca birkaçıdır. Kanada’nın Pasifik Okyanusu’na açılan kapısı olarak Vancouver, yaşamak ve dil öğrenmek için çok ideal bir yerdir. Sadece dünyanın en güvenli ve en temiz şehri olarak değil, aynı zamanda muhteşem doğal güzellikleri, inanılmaz kültürel faaliyetleri ve modern sosyal hayatıyla da her yıl birçok öğrencinin doğru seçimi olmaktadır.

» King George International College 1996'da faaliyete geçmiştir ve ülkenin beş farklı yerindeki okulları ve zengin program yelpazesi ile Kanada'nın lider İngilizce eğitim kuruluşlarındandır.

» King George International College'te öğrenciler birçok İngilizce programından dilediklerini seçebilecekleri gibi herhangi bir sertifika veya diploma programına da katılabilirler. King George International College'de her yaştan ve her seviyeden öğrenci için uygun bir seçenek vardır.

» King George International College, öğrenci adaylarına, genel İngilizce kurslarının yanı sıra aralarında işletme, otel idaresi, ofis yönetimi diploma programları ve TESOL kurslarının da olduğu birbirinden değişik alternatifler sunar. Öğrenciler teorik eğitimin haricinde, programların bir parçası olarak yapılan stajyer yerleştirmeleri ile Kanada iş yaşamını yakından görme ve İngilizcelerini iş ortamında kullanmaya yönlendirilirler.

» Öğrenciler, Surrey, Victoria, Vancouver veya Toronto şehirlerinden dilediklerinden birinde eğitim görebilirler. Her bir şehir, öğrencilere eşsiz bir Kanada deneyiminin kapılarını açar.

» King George International College, bütün bunlara ilaveten öğrencilerine çok geniş yelpazeli konaklama seçenekleri sunar.

» Vancouver'de bulunan Robson Kampüs, Business Kampüse ev sahipliği yapmakta olup üç katlıdır. Surrey Kampüs, Vancouver'ın hemen dışında yer almakta olup üç katlı bir eğitim binasından oluşmaktadır. Victoria Kampüs, Bastion Square'de bulunmaktadır. Toronto Kampüs, Toronto'da iki katlı binası ile hizmet vermektedir.  Vancouver Kampüs ve Victoria Kampüs şehir merkezlerinde bulunmaktadır. Toronto Kampüs şehir merkezine 15, Surrey Kampüs ise 10 dakika uzaklıktadır.

» Ferah ve modern binalarda hizmet veren King George International College Vancover dil okulunda, ücretsiz internet ve e-mail erişimi bulunmaktadır. Ayrıca KGIC Vancouver dil okulu, barbekü, kamping, tekne turları, yelken, kano, kayak ve salcılık gibi su sporları, konser ve festival gezileri düzenlemektedir. King George International College dil okulu İngilizce dil eğitimi yanısıra Work and Study programı ile öğrencilerine çalışma, maaşlı staj ve İngilizcelerini pekiştirme fırsatı da sunmaktadır. Ayrıca KGIC dil okulu Türk öğrencilere özel promosyonlu dil eğitim olanakları sunmaktadır.

» Derslik sayıları; Vancouver: 32 derslik, 2 bilgisayar laboratuvarı, multimedya laboratuvarı Surrey: 23 derslik, bilgisayar laboratuvarı Victoria: 13 derslik, bilgisayar laboratuvarı Toronto: 30 derslik, bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır. Aynı zamanda sınıflarda ortalama öğrenci sayısı programlara göre 12 ve 15 arasında değişmektedir. 

» Öğrencilerin uyruk dağılımları ise; Kore 35%, Meksika 22%, Brezilya 18%, Avrupa 13%, Japonya 12%

» Sosyal etkinlik olarak ise; Victoria, Whistler, Rocky Mountains, New York ve Niagara Şelalelerine geziler, yat turları, sinema ve pub geceleri vb. etkinlikler düzenlenmektedir.

KANADA'DAKİ OKULLAR