"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

SELC ENGLISH SCHOOLS

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

SELC ENGLISH SCHOOLS

SELC Dil Okulları 1985 yılında kurulmuştur. Kanada dışında Avustralya’da da merkezi bulunan okula 30 farklı ülkeden öğrenci gelmektedir. Sydney İngilizce Dil Merkezi (SELC) üniversite nitelikli ve profesyonel öğretmenlerle İngilizce dil eğitimi konusunda uzmanlaşmış bir okuldur.  SELC, bireysel öğrenme ihtiyaçlarını karşılamak için esnek giriş tarihleri ve çalışma yolları ile İngilizce kursları sunmaktadır. SELC öğrencileri İngilizce dil testinde mükemmel sonuçların yanı sıra (IELTS, TOEFL, TOEIC, CAMBRIDGE FCE, CAE, CPE ve CAMRIDGE İŞ İNGİLİZCESİ (BEC)) gelecekte ki çalışma hayatlarında da akademik başarı elde etmelerine yardımcı olmaktadır. Kaliteli akademik programlarımız Avustralya’da birçok lise, kolej ve üniversite tarafından tanınmaktadır.

SELC Dil Okulları, uluslararası öğrencilere İngilizce öğretiminde uzmanlaşmıştır. SELC Dil Okulları olarak, dil öğrenme, konaklama ve hizmet söz konusu olduğunda farklı öğrencilerin farklı ihtiyaçları olduğunu anlıyoruz. Sizin aradığınızı SELC Dil Okullarında bulacağınıza eminiz. Aynı zamanda SELC Dil Okulu öğrencilerine ekstra fırsatlar sağlayarak onların adapte olmalarına yardımcı olmaktadır.  Sosyal kulüp, hoş geldin partisi, haftalık spor etkinlikleri, hafta sonu gezileri, film geceleri ve dans geceleri yaptığı aktivitelerden bazılarıdır.

SELC Kanada Dil Okulu, Vancouver'ın turistik gözde merkezi Gastown bölgesinde, Vancouver’ın en kültürel çeşitlilik ve tarihi mahallelerinden birinin kalbinde yer almaktadır. Gastown bölgesinin, tarihi binalarını ve eşsiz dükkânlarını ziyaret edebilir veya Gastown’un Arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyüş yapabilirsiniz. SELC Kanada Dil Okulu, en canlı Granville Street, English Bay, Stanley Park ve Robson Street ile mağaza ve restoranlara yürüme mesafesindedir.

SELC müşterilerimize, hem çok kültürlü Kanada deneyimi ile bireysel akademik hedeflerine ulaşmanın yolunu gösterir hem de dinamik ve destekleyici bir ortamda yüksek kaliteli, kişiye özel dil öğrenme fırsatları ve öğrenci hizmeti vermektedir.  

KANADA'DAKİ OKULLAR