"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

KINGS SCHOOL OF ENGLISH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

KINGS SCHOOL OF ENGLISH

 

 

...2016 YILI PROMOSYONLARI...

 

Kings College / Amerika

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 20 ders / 1 ders 45dk)

...

12 hafta dil eğitimi ..
24 hafta dil eğitimi ..
36 hafta dil eğitimi ..
48 hafta dil eğitimi ..

New Jersey

2.150 USD $
4.050 USD $
6.050 USD $
8.050 USD $

Los Angeles

  3.000 USD $
  5.600 USD $
  8.400 USD $
11.200 USD $

Boston

  3.000 USD $
  5.600 USD $
  8.400 USD $
11.200 USD $

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 28 ders / 1 ders 45dk)

...

12 hafta dil eğitimi ..
24 hafta dil eğitimi ..
36 hafta dil eğitimi ..
48 hafta dil eğitimi ..

New Jersey

2.550 USD $
4.600 USD $
7.000 USD $
9.250 USD $

Los Angeles

  3.600 USD $
  6.450 USD $
  9.700 USD $
12.900 USD $

Boston

  3.600 USD $
  6.450 USD $
  9.700 USD $
12.900 USD $

**31 Mart tarihine kadar yapılacak kayıtlar için geçerlidir.

 

1957 yılında kurulmuş olan İngiltere'de ve Amerika'da dil okulu Kings School of English Londra, Oxford ve Bournemouth'ta faaliyet gösteren dil okullarına Kings Amerika olarak Boston ve Los Angeles şubelerini ekleyerek bir dizi genel İngilizce dil kursunun yanı sıra, yetişkinler için özel olarak hazırlanmış üniversiteye hazırlık ve işe yerleştirme programları gibi daha uzman kurslar da sunmaktadır. Aynı zamanda, gençler ve küçükler için, İngilizce ile bağlantılı spor, etkinlikler ve geziler içeren özel kurslar da vermekteyiz. İngiltere'de ve Amerika'da dil okulu Kings School of English Londra, Oxford ve Bournemouth yanısıra Kings Amerika olarak Boston ve Los Angeles’ta uluslararası eğitim ve İngilizce dil kurslarının en iyisini sunar. Öğrencilerimiz İngilizce dilini aktif olarak öğrenir ve "yaşar"! Giriş düzeyinden ileri düzeye kadar her düzeyde ve her yaşta öğrenci kabul edilir.

 

Genel İngilizce Dil Kursu, İş İngilizcesi Kursu, Sınavlara Hazırlık Kursu, Üniversiteye Hazırlık Kursu, İşe Yerleştirme, Yaz Kampları ve Yaz Okulu Kurslarından hangisi size uyuyorsa katılabilirsiniz. Bütün okullarımız modern ve teknolojik sınıflar, yalnız çalışma odaları bilgisayar destekli eğitim 'ücretsiz elektronik posta ve internet ayrıca okul restoranı ve kafeteryaları ile donatılmıştırlar. Kings Dil Okulunun bütün okulları ve şubeleri BRITISH COUNCIL tarafından denetlenip onaylanmıştır. Kings eğitim kurumları kaliteli eğitimi mümkün olan en düşük ücretle sunmaktadır. Kurs ücretlerimize birçok ekstralar mevcuttur; bedava elektronik posta, internet yalnız çalışma odaları ücretsiz hoş geldiniz partileri yazları en az haftada 2 ücretsiz sosyal aktivite seçeneğe göre IELTS hazırlık kursu ve yoğunlaştırılmış kurslar ücretsiz üniversite rehberlik servisi gibi. Eğitim kurumlarımız bünyesinde 2 hafta yâda 2 yıl süreli eğitim alan öğrencilerimiz eğitim aldıkları sürece onlara aile şefkati ile yaklaşıp dertleri olduğunda yardımcı olacağımıza başarıya ulaştıklarında hep birlikte kutlayacağımıza söz veririz...

 

» KINGS COLLEGES – NEW JERSEY

New Jersey, NJ veyahut Türkçe ismiyle Yeni Jersey, Amerika Birleşik Devletleri'nin eyaletlerinden birisidir. Ülkenin doğu kıyısının orta kesimlerindeki eyalet New York, Pennsylvania ve Delaware ile komşudur. Amerika Birleşik Devletleri'nin en küçük eyaletlerinden olan NJ, New York'taki Manhattan adasına 2 tünel ve 1 asma köprüyle bağlanmıştır. İngiltere ve Amerika’nın önde gelen uluslararası kolejleri olan Kings Colleges; dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere üniversite hazırlık ve İngilizce dil eğitimi vermektedir. Kings New Jersey dil okulu, Rider Üniversitesi Lawrenceville kampüsünde eğitim vermektedir. Kings Amerika New Jersey dil okulunda eğitim alan öğrenciler Rider üniversitesinde akademik eğitimlerine devam edebilecekleri gibi dil eğitimleri esnasında üniversitenin yurt, spor tesis ve kafeterya gibi olanaklarından da yararlanabilmektedirler. Kings New Jersey dil okulunun akademik bilinirlik, çalışanların şöhreti, uluslararası öğrenci sayısı ve uluslararası fakülte oranı ile 100 üzerinden 90 puan almıştır. Kings Education New Jersey dilokulu 5 yıldızlı üniversite statüsüne sahiptir. Kings Colleges dil okulu öğrencileri esnek çalışma seçeneklerinin yanı sıra, deneyimli öğretmenler, kapsamlı kaynaklar ve çok uluslu bir ortamdan da faydalanmaktadırlar. Ayrıca, endüstride öncü konumda bulunan konaklama şartlarına, rahat ulaşılan kolej konumlarına, çok sayıda aktivite ve gezi imkânına sahiptirler.

» KINGS COLLEGES – BOSTON

Kings Boston Dil Okulu 2011 yılında açılmıştır ve New England bölgesinin en popüler kolejlerinden Pine Manor College kampüsünde eğitim vermektedir. Kings Dil Okulu Boston şehir merkezine kısa bir mesafede bulunan Chesnut Hill bölgesinde bulunmaktadır. Kings Amerika dil okulunun 60 hektarlık arazisi öğrencilere yeşil ve sakin bir ortamda eğitim alma fırsatı sunmaktadır. Geniş sınıflarda eğitim veren Kings dil okulu öğrencilerine her türlü teknolojik imkânı sunmasının yanı sıra, Kings Colleges öğrencileri okul arazisi içerisinde bulunan tenis kortu, basketbol, voleybol gibi spor sahaları, spor salonu ve donanımlı kütüphane gibi tüm imkânlardan faydalanabilmektedirler. Pinor Manor Kolejin görkemli kampüsünde İngilizce dil eğitimi olanağı sunan Kings Colleges Boston Dil Okulu, metro, otobüs ve tren istasyonlarıyla merkezi bir lokasyona sahiptir. Kings Colleges Boston Dil Okulu öğrencilerine kampüs içerisinde sinema, müzik, konser, spor, drama ve tiyatro gibi pek çok aktiviteye katılma imkânı sağlamaktadır.

» KINGS COLLEGES – Los Angeles

Los Angeles Amerikan Rüyası'nın doğduğu yer, dünyanın eğlence başkentidir. Film yıldızları ve güneşli plajlarıyla ünlü olan Los Angeles, Venice Plajı, Santa Monica, Beverly Hills, Hollywood, Malibu, Disneyland ve Universal Stüdyoları’na ev sahipliği yapmaktadır.  Kings Colleges Los Angeles Dil Okulu 2010 yılında açılmıştır ve Hollywood’un merkezinde ünlü Sunset Bulvarındadır. Los Angeles’ın kalbinde bulunan Kings dil okulu gösterişli ve modern binasında öğrencilere dil eğitimi sunmaktadır. Kings dil okulunun sınıfları oldukça ferah ve aydınlıktır ve akıllık tahtalar ile teknolojinin son imkânları eğitim için kullanılmaktadır. Kings Los Angeles dil okulunun içerisinde bulunan kafeterya ve ortak salon öğrencilerin ders sonraları beraber vakit geçirmelerini sağlamaktadır. Ücretsiz internet erişimi ve okulun bulunduğu konum öğrencilerin dil eğitimi alırken sosyalleşmelerine de imkân tanımaktadır. Kings Los Angeles Dil Okulu efsanevi film endüstrisinin kalbi Hollywood Sunset Bulvarında; Ünlüler Yolu, Wax Müzesi, Guiness Fünya Rekorları, Mısır ve Kodak Tiyatrosu gibi ünlü noktalara yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

**İngiltere'de ve Amerika'da dil okulu Kings School of English hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

AMERIKA'DAKİ OKULLAR