"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

CAMBRIDGE INTERNATIONAL COLLEGE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

CAMBRIDGE INTERNATIONAL COLLEGE

» Cambridge International College 1995 yılında kurulmuştur ve kaliteli İngilizce dil ve mesleki eğitim programları ile binlerce öğrenci ve kursiyerlerin hedeflerini hayata geçirmeleri için gerekli olan ışığı sağlamıştır.

» CIC Dil Okulu, yüksek kalitede eğitim sağlamanın yanı sıra öğrenci destek hizmetleri ve Avustralya veya Kanada’da deneyim ve öğrenim geliştirmek için sosyal etkinliklere katılma fırsatı sağlar.

  • Cambridge International College Melbourne, Avustralya
  • Cambridge International College Perth, Avustralya
  • Cambridge International College Adelaide, Avustralya
  • Cambridge International College Vancouver, Kanada

» Cambridge International College (CIC), Genel İngilizce, Mesleki Eğitim ve Öğretim (VET) ve Yüksek Öğretim kursları sunmaktadır. Kolejleri; Avusturalya’da Melbourne, Adelaide ve Perth’de bulunmaktadır. Elverişli olmasının yanı sıra kampüs, modern tarzda derslikler, kütüphane kaynaklarını, ücretsiz internet erişimi ile mutfak ve bilgisayar laboratuarları gibi öğrenci rekreasyon alanları ile donatılmıştır.

» Melbourne bölgesindeki tüm CIC kampüsleri Merkezi İş Bölgeleri (MIA)’ne yakın bulunmaktadır. Toplu taşıma ile tüm CIC kampüslerine erişilebilir.

» Cambridge International College tesisleri modern sınıflar, bilgisayar laboratuarları ve diğer eğitim tesisleri ile yaptıkları çalışmada deneyimi en iyi şekilde kazanmak isteyen öğrenciler için ideal bir konuma sahiptir.

» İngilizce öğretmenleri, deneyimli ve heveslidir. Her düzeyde iyi ve uyarıcı dersler sunar. Tüm öğretmenler lisans düzeyinde yeterlilik ve tanınmış bir TESOL yeterlilik belgesine sahiptirler. Öğretmenler ve CIC mesleki programlarında ki eğitmenler sadece Eğitim ve Değerlendirme Belgesi IV'e sahip değil, aynı zamanda son derece ilgili endüstri içinde deneyimli hocalardır.

» Cambridge International College Dil Okulu, iş merkezlerine, restoranlara, süpermarketlere, kafelere ve publara çok yakındır. Ortalama 12 kişilik sınıflarda dil eğitimi veren Cambridge International College Dil Okulunda, ücretsiz internet, dil laboratuvarı ve öğrenci oyun ve dinlenme salonu bulunmaktadır.

» CIC düzenli olarak öğrencilerine Avustralya'nın en güzel yerlerini keşfetmek için, sınıf dışında ekstra etkinlikler düzenlemektedir. Diğer etkinlikler ise; Conversation Club, Movie Club, İş Kulübü ve grup spor faaliyetlerini içerirmektedir. Cambridge International College'nin atmosferi sıcak bir ortamdır ve öğretmenler çalışanlar sevecen insanlardır.

» Cambridge International College eyalet hükümetleri tarafından Avustralya Yeterlilik ve Eğitim Çerçevesi (AQTF) standartlarının kalite gereksinimleri gibi uyumlulukları gözetir. CIC öğrenci ve kursiyerlere nitelikli eğitmenler ve öğretmenler tarafından ulusal olarak tanınan eğitim paketi nitelikleri sunar. Buna ek olarak, CIC düzenli olarak çeşitli devlet daireleri tarafından dış denetimler yoluyla izlenmektedir.

AVUSTRALYA'DAKİ OKULLAR