"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

MILNER COLLEGE PERTH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

MILNER COLLEGE PERTH

» Perth, Batı Avustralya, içinde farklılıklar barındıran büyük ve derin bir eyalettir. Temiz ve kozmopolit Perth ile onun şirin limanı Fermentle, kuzeydeki ıssız bölgelerde yer alan dağlar ve çöller. Batı Avustralya Avustralya'nın büyük topraklarının büyük bir bölümünü oluşturur. Türkiye'nin neredeyse 20 katı kadar büyüktür. Yaz ziyaretçileri için güneş garantidir hatta kışın bile hava hoş bir şekilde ılıktır. Birçok yaz günü akşamüstüne doğru serin meltemlerle nefes alır. Haziran Ağustos arası kış mevsimi 20 Derece ortalama sıcaklıkla epey ılık geçer. Ama yeterince yağmur yağar. Perth sakinleri düşüncelerinde kovboyculuk ve gizli bir medeniyetin sahipliği arasında gidip gelirler. Kovboy mentaliteli milyonerler şehirde bol bol bulunabilir. Bunlar Swan Nehrini tepeden gören evlerde otururlar. Batı Avustralyalılar arasında girişimcilik hala prestijli bir şeydir. Sıkı çalışma Perth de takdir görür ama sıkı eğlence ve dinlence de aranır. Perth'te yaşayan her üç kişiden birinin teknesi vardır. Perth en çok İngilizlerin tercih ettiği bir göç rotasıdır. Avustralya’daki İngiliz göçmenlerin neredeyse beşte biri Perth ‘de yaşar. Perth eğlenmeyi seven genç ve dinamik bir nüfusa sahiptir. İnsanlarla tanışmanın en iyi yolu plajlarda takılmak, jogging yapmak ya da en moda puba gidip içmekten geçer. Ya da birçok organize spor faaliyetine (yürüyüşten rüzgâr sörfüne kadar) katılabilirsiniz.

» Milner International College Perth,  Warren ve Rose Milner tarafından 1984 yılında Perth yakınında kurulmuş bir aile okuludur. Milner Perth, Perth ‘de kurulmuş ilk okul Avustralya’da ise en eski okuldur. Şehir merkezinde bulunan Milner International College Perth, Swan Nehri’ne iki, otobüs ve tren istasyonlarına 5 dakika yürüme mesafesindedir. Okulun bulunduğu caddede modern bir spor salonu bulunmaktadır. Tüm Milner International College Perth öğrencilerinin bu spor salonuna ücretsiz üyeliği yapılmaktadır. 

» Ortalama 12 kişilik sınıflarda eğitim veren Perth Milner Dil Okulunda kablosuz internet erişimi, iki bilgisayar laboratuvarı, kütüphane, dinlenme salonu ve mutfak mevcuttur.

» Milner International College Avustralya; Genel İngilizce, Cambridge Sınav Hazırlık, IELTS Hazırlık ve CELTA kursları verilmektedir. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm dil seviyelerine uygun genel İngilizce sınıfları bulunmaktadır.            

» Konaklama seçenekleri olarak Milner Avustralya Dil Okulu, aile yanı, apartman dairesi ve misafirhanede konaklama seçenekleri sunmaktadır. Misafirhane konaklamalar okula 2 dk. Aile yanı konaklamalar ise okula 15 dakika mesafededir.

» Aynı zamanda Milner International College’da çoğu zaman çeşitli aktiviteler organize edilmektedir. Ek olarak Milner College’ın bir futbol takımı bulunmaktadır.  Haftada bir kez futbol maçı yapılmaktadır.

AVUSTRALYA'DAKİ OKULLAR