"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

UNIVERSITY OF NEW SOUTH WALES

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

UNIVERSITY OF NEW SOUTH WALES

» Sydney Avustralya'daki en eski yerleşimlerden biridir. Ülkenin ekonomi dâhil her açıdan başkenti olmasına rağmen gerçekte başkenti değildir. Jackson limanının göz kamaştırıcı kıyılarında kurulmuş olan Sydney, Botany Körfezi ile Pittwater arasında yaşayan Darut Kabilesi'nin anayurduydu. Sydney'de birçok tarih öncesinden kalma yerleşimler bulunmaktadır. Sydney'de yaşam 1778 yılında bir sömürge kolonisi olarak başlamıştı ve şehir altmış yıl boyunca İngiliz toplumunun istenmeyen, sürgün ve mahkûmlarını içinde barındırdı. Bu kötü başlangıca rağmen Sydney şu andaki multi- kültürel hale gelmeyi başardı. Liman, yelkenliyle açılmak, kano yapmak veya rüzgâr sörfü yapmak açısından çok uygundur. Güney kıyısındaki Bondi ve Tamarama ve kuzey kıyısındaki Narrabeen, Kuzey Avalon ve Palm Plajı sörf yapmak için ideal yerlerdir. Camp Körfezi, Neilsen Parkı, Balmoral ve Chinaman Plajları yüzmek için en uygun yerlerdir. Kraliyet Ulusal, Ku-Ring-Gai-Chase ve Sydney Liman parkları yürüyüş yapmak için idealken Centennial Parkı'nda gezi için at kiralanabilir. Park ayrıca jogging yapmak ve rollerblade kullanmak için de uygundur. Ocak ayının çoğunluğunu Sydney Festivali almaktadır. Ayrıca Domain'de yapılan açık hava konserlerine de gidilebilir. Ocak ayında ayrıca Büyük Feribot Yarışı ve Sydney'den Hobart'a Yat Yarışı da vardır. Haziran ayında Sydney Film Festivali yapılır. Ekim ayında Manly Jazz Festivali yapılır. Noel’de ise insanlar Bondi Plajı'nda toplanırlar.

» 1949 yılında kurulmuş olan UNSW – University of New South Wales Avustralya, Avustralya’daki 37 üniversitenin en önde gelenlerindendir. Birçok kişi tarafından ülkenin en kıymetli öğretim ve araştırma kurumu olarak kabul edilerek, bölgenin en üst 10 üniversitesi arasında yer alır ve Avustralya’nın prestijli “ Sekiz Anahtar Öğretim ve Araştırma Kurumu” gurubunun bir üyesidir.

» Yaklaşık 50 yıldır uluslararası eğitimin içerisinde olan UNSW Dil Okulu Avustralya’nın şuan fakültelerinde 33.000 öğrencisi vardır. Avustralya’daki en eski ve en büyük saygın dil merkezlerinden birisidir. Sydney’in en güzel park ve plajlarına yakın olan Randwick ve Kensington Kampüslerinde eğitim verilmektedir. Üniversitede spor derneği, uluslararası kafeteryalar, öğrenci sağlık kliniği ve jimnastik salonu olanakları bulunmaktadır

» UNSW Dil Okulu Avustralya’daki üniversiteler arasında en çok yabancı öğrenci nüfusuna sahip olan üniversitedir, dolayısıyla burada öğrenime uluslararası bir anlayışla yaklaşılmakta ve yabancı öğrencilere verilen hizmetlere ayrı bir özen gösterilmektedir. UNSW’de eğitim görmekte olan 33.000 öğrencisinden %20’si yabancı uyruklu olup, 90’ı aşan farklı ülkelerden gelmişlerdir. 

AVUSTRALYA'DAKİ OKULLAR