"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum
Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

ES DUBAI ENGLISH STUDIES

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

ES DUBAI ENGLISH STUDIES

 

 

...PROMOSYON FIRSATI...

EsDubai / BAE"Dubai"

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 15 ders / 1 ders 55dk) + ÇALIŞMA

12 Hafta Paket  ... 3.300 USD$ (Öğle:3.000$)

Okul Kayıt Ücreti
Vize Ücreti (3 ay)
12 Hafta Dil Eğitimi
4 Hafta Konaklama (Paylaşımlı Oda)
Havalimanı Karşılama

24 Hafta Paket  ... 4.850 USD$ (Öğle: 4.450$)

Okul Kayıt Ücreti
Vize Ücreti (6 ay)
24 Hafta Dil Eğitimi
4 Hafta Konaklama (Paylaşımlı Oda)
Havalimanı Karşılama

 

Basra körfezi kıyısında bulunan Arap yarımadasındaki Birleşik Arap Emirliğine ait 7 emirlikten biridir Dubai. Ülkenin güneyinde Abu Dabi, kuzeydoğusunda Şarika Emirliği güney doğusunda ise Umman Sultanlığı Dubai komşu ülkelerini oluşturmaktadır. Birleşik Arap Emirliğinin en yüksek nüfusunu Dubai barındırırken bir diğer Birleşik Arap Emirliği olan Abu Dabi’nin ardından en büyük yüz ölçümüne sahiptir. Dubai iklimi ise tipik bir Ortadoğu ve çöl iklimi özellikleri taşımaktadır, ülke yıl boyunca güneşli havaların etkisinde kalırken yazları aşırı sıcak ve nemlidir. Kışları ise büyük oranda güneşli havalar etkindir. Dubai kentinde ciddi bir akarsu bulunmazken şehrin su ihtiyacı ise göllerden elde edilen sular ile giderilmektedir.

Dubai ekonomisi tarih boyunca petrol ve petrol sanayisi üzerine kurulmuştur. Ülke petrol ile 1969 senesinde tanışmıştır. Bu tarihten sonra Dubai şehri hızlı bir gelişime sahne olurken bölgenin ve Ortadoğu’nun en önemli kenti olmuştur. Dubai ekonomisi ise son yıllarda ciddi atılımlar yapmıştır. Örneğin Dubai ekonomisinin temelini her ne kadar petrol oluştursa da turizm ve gayrimenkul sektörü ise ülkede hızlı bir büyüme içerisindedir. Çöl ve Basra körfezine inşa edilmiş küresel ölçekte üne sahip yapılar ise son derece etkileyici ve Dubai’nin yeni yüzünü temsil etmektedir. Örneğin dünyanın en yüksek insan üretimi yapısı olan burç Dubai bu Arap Emirliği için önemli bir simgedir. Aynı şekilde Palmiye adaları yine Dubai’ye dair en çarpıcı görsel şölenler arasında ilk sırada yer alır.

Dünyanın en geniş ölçekli alıveriş merkezleri, çok sayıda yapay adacıklar ve birbirleri ile yarışarak farklı bir atmosfer sunan gökdelenler Dubai’de oldukça fazla ve şıktır. Dubai gökdelenleri ile ön plana çıkmakta olan bir Arap şehridir. Bölge ticareti, kültürel hayatı ve iş yaşamı Dubai’de nefes alıp verirken güney Asya iş gücü Dubai’ye kaymaktadır. Ayrıca son yıllarda yapılan uluslar arası istatistiklere göre Ortadoğu’da yaşanabilecek en iyi kent olarak gösterilir.

BAE'de dil okulu Es Dubai English Studies, Dubai’nin merkezinde, Jumeirah Lake Towers’ta yer almaktadır. Okulun civarında pek çok restoran, eğlence merkezi bulunmakta ve toplu ulaşıma kısa bir uzaklıktadır. Es Dubai English Studies Dil Okulunda öğrencilere sunulan olanaklar arasında akıllı tahtalarla donatılmış modern derslikler, ücretsiz internet erişimi, kafeterya, öğrenci salonu ve online kütüphane mevcuttur. Okulda eğitim alan öğrenciler, ders sonraları ve hafta sonları okulun düzenlediği sosyal aktivite ve gezilere katılmaktadırlar.

Es Dubai English Studies Dil Okulunun sunduğu programlar aşağıdaki şekildedir:

Genel İngilizce Kursu

BAE'de dil okulu Es Dubai English Studies, genel İngilizce standart kursu, günlük yasamda İngilizce iletişim kurabilmek isteyenler için tasarlanmıştır. Kursta haftalık 15 ders islenmekte ve dersler ortalama 13 kişilik sınıflarda yapılmaktadır. Kursa en az temel (Elementary) seviyede İngilizce bilgisine sahip öğrenciler kabul edilmektedir. Derslerde İngilizce iletişim becerileri, dil bilgisi ve telaffuz konuları üzerinde durulmaktadır. Genel İngilizce standart kursuna yıl boyunca her pazartesi başlanabilmektedir.

Genel İngilizce Yoğun Kursu

Es Dubai English Studies Dil Okulu genel İngilizce yoğun kursunda haftalık 20 ders işlenmekte ve öğrenciler daha hızlı bir şekilde İngilizce iletişim becerilerini geliştirmektedirler. Kursa temel (Elementary) ve ileri (Advanced) seviyeler arasında İngilizce bilgisi olan kişiler kabul edilmekte ve katılımcılar, kendi İngilizce seviyelerine uygun sınıflarda eğitim almaktadırlar. Genel İngilizce yoğun kursunda minimum 2 hafta kayıt kabul edilmekte olup, dersler maksimum 18 kişilik sınıflarda işlenmektedir. Kursta öğrenciler, İngilizce okuma, yazma, dinleme, konuşma, kelime ile dilbilgisi ve telaffuz üzerine eğitim almaktadırlar. Es Dubai English Studies Dil Okulunda eğitim sunan öğretmenler, ana dili İngilizce olan ve DELTA, CELTA sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

İş İngilizcesi Kursu

Es Dubai English Studies Dil Okulu iş İngilizcesi kursu, çalışanlara ve işverenlere yönelik olup, iş ortamlarında kendilerine güvenle ve akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Kursa İngilizce başlangıç (Beginner) seviyesinden itibaren her seviyede öğrenci kabul edilmektedir. İngilizce seviyeler 10 ile 16 hafta arasında atlanmakta ve katılımcılar genel İngilizce yanında İngilizce sunum yapma, toplantılara katılma, görüşmeler, raporlar ve yazışmalar gibi iş alanlarında lazım olacak konular üzerine eğitim almaktadırlar.

Sınavlara Hazırlık İngilizce Kursu

Es Dubai English Studies Dil Okulunda IELTS sınavına hazırlık kursu sunulmaktadır. IELTS (The International English Language Testing System), uluslararası geçerliliği bulunan, İngilizce dil seviyesi ölçme sınavlarından biridir. Es Dubai English Studies Dil Okulu IELTS sınavına hazırlık kursunda haftalık 15 ders işlenmektedir. Kursa minimum orta (Intermediate) seviye İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler kabul edilmektedir. IELTS sınavına hazırlık kursunda 12 haftalık eğitim sunulmakta ve öğrenciler aldıkları eğitim sayesinde hedefledikleri puana ulaşabilmektedirler.

Es Dubai English Studies Dil Okulunda konaklama seçenekleri olarak öğrencilere yurt ve paylaşımlı öğrenci evi konaklama seçenekleri sunulmaktadır. Yurt okula 25 dakika uzaklıkta yer almaktadır ve yurttan okula, shuttle servisi bulunmaktadır. Tek ve iki kişilik odaların sunulduğu yurtta banyo ve tuvaletler oda içerisinde yer almaktadır. Yurtta ayrıca spor salonu, çalışma odası, kafe, yüzme havuzu ve güvenlik hizmeti mevcuttur.

Paylaşımlı öğrenci evleri, çeşitli seçeneklerde ve uzaklıklarda bulunmaktadır. Öğrenciler evlerde 2, 3 veya daha fazla kişi olarak kalmaktadırlar. Öğrenciler odalarda tek ve iki kişi olarak kalabilmektedirler. Evler, tam donanımlı eşyalara sahip olarak öğrencilere sunulmaktadır. Salon, mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlar paylaşımlı olarak kullanılmakta ve öğrenciler kendi yemeklerini kendileri yapmaktadırlar.

Es Dubai English Studies Dil Okuluna ulaşım konusunda ise Türkiye’den Dubai’ye günde 4’ten fazla doğrudan uçuş bulunmaktadır. Uçuşlar yaklaşık 4 buçuk saat sürmektedir. Dubai havalimanına inen öğrenciler toplu ulaşım veya özel taksiler ile okul ve konaklamalarına ulaşabilmektedirler. Talep eden öğrenciler okulun havalimanı karşılama hizmetinden de faydalanabilmektedirler.

Dubai kent içi ulaşımda otobüs, taksi, metro ve dolmuş seçenekleri bulunmaktadır. Özellikler taksiler, diğer birçok ülkeye göre ucuz olduğundan ulaşımda oldukça tercih edilmektedir. Es Dubai English Studies Dil Okulu öğrencileri ulaşımda sıkıntı yaşamamaktadırlar.

**BAE'de dil okulu Es Dubai English Studies hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

BAE'DEKİ OKULLAR