"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

CENTRE INTERNATIONAL D'ANTIBES

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

CENTRE INTERNATIONAL D'ANTIBES

» Antibes, 75 000 nüfuslu Fildişi Azur'un ikinci büyük şehridir. Kış ve yaz aylarında bu nüfus miktarı neredeyse iki katı kadar olabilmektedir. Antibes küçük ve samimi bir kasabadır. Ayrıca, sadece birkaç dakika uzaklıkta Cannes ve Nice şehirleri bulunmaktadır.

» Centre International D'antibes Dil ve Yaz Okulu Fransız Rivierası Cote d’Azur’da, yeşillikler içinde çok güzel bir binada yer almaktadır. Le Château şehir merkezine bitişik sessiz bir ortamda öğrenci ve konaklama için çarpıcı bir Provence yapıdır derslik iyi aydınlatılmış ve modern öğretim olanakları ile donatılmıştır. Château açık hava terası Antibes liman ve Baie des Anges üzerinde olağanüstü manzarası bulunmaktadır.

» Centre International d’Antibes Dil Okulu, Antibes kasaba şehrine 5 dk yürüme mesafesinde, yemyeşil ve çiçeklerle dolu bir bahçe ile çevrelenmiş geleneksel Fransız mimarisinin izlerini taşıyan “Le Chateau” binasında bulunmaktadır. Tamamı üniversite mezunu olan deneyimli öğretmenler eğitim vermektedir. Centre International d’Antibes Dil Okulu sahile 1,5 km, Antibes tren istasyonuna 1 km mesafededir. Centre International d’Antibes Dil Okulunda 4 tanesi bahçe olmak üzere; TV, video, projektör gibi eğitim araçlarının bulunduğu ışık alan tam donanımlı 17 sınıf, self-servis panoramik deniz manzaralı restoran, kütüphane, teras, ücretli kablosun internet erişimi bulunmaktadır.

» Okulun içinde listelendiği gibi pek çok olanak bulunmaktadır;

  • 13 derslik ve 4 açık sınıfları,
  • Yaz aylarında 17 ek derslikler,
  • Self-servis restoran,
  •  İnternet ve Wi-Fi erişimi (5 € / hafta),
  • Kütüphane,
  • Snack ve içecek satış makineleri,
  • 10 stüdyoları (ikamet Garret),

» Centre International d’Antibes Dil Okulunda öğleden önce yapılan derslerde sınıf mevcudu maksimum 12, 13.45-15.30 saatleri arasındaki derslerde sınıf mevcudu maksimum 6, 16.00-17.00 saatleri arasındaki derslerde sınıf mevcudu maksimum 4 öğrencidir.  Her ders 45 dakikadır.

»  Centre International d’Antibes Dil Okulu, öğrencilerine ders dışındaki zamanlarını değerlendirebilmeleri için haftalık aktivite programları organize etmektedir. Bu aktivitelerden bazıları şunlardır; kano, dağa tırmanma, sal yarışı, dalış, plaj voleybolu; akşamları Monte Carlo ve Avrupa’nın en büyük akua parkına gezi; hafta sonları Cannes, Antibes, Picasso Müzesi, Eze, Saint Paul ve şehrin eski kasabalarına geziler vb. bu aktivitelerin bazıları ek ücretlidir.

» Centre International d’Antibes Dil Okulu aile yanı ve öğrenci yurdunda konaklama alternatif leri sunmaktadır. Centre International d’Antibes Dil Okulunun üç öğrenci yurdu bulunmaktadır. 2-3 kişilik odada konaklama opsiyonu olan yurtlar için okul sadece 30 yaş altı öğrencilere oda arkadaşı ayarlamaktadır. Garret öğrenci yurdu okulla aynı yerleşke içindedir. Castel Arabel ile aynı yüksek standartlara sahiptir. 

FRANSA'DAKİ OKULLAR