"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

LANGUAGE STUDIES INTERNATIONAL

» LSI – Language Studies International, dünya geneline yayılmış birçok dil okuluna sahiptir. İngilizceyi İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda veya Avustralya'daki okullarımızdan birinde öğrenebilirsiniz. Fransa ve İsviçre'de de dil merkezlerimiz bulunmaktadır. LSI – Language Studies International, ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika, Panama ve Kosta Rika'da ortak dil okullarıyla birlikte çalışmaktadır. Okullarımızın tamamı çekici şehirlerin merkezlerinde, toplu taşıma imkânlarına ve şehrin güzelliklerine yakın yerlerde bulunmaktadır.

» Dünyanın pek çok ülkesinde merkezleri bulunan LSI 1965 yılından bu yana dil eğitimi alanında hizmet vermektedir. 40 yılı aşkın süredir başarılı bir dil eğitimi vererek, dünya çapında binlerce öğrenciyi memnun eden LSI, merkezleriyle eğitim için mükemmel bir çevre sağlar. Bütün öğretmenler yüksek düzeyde ilgi ve özen gösterip amaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olur. Bu eğitim teknikleri tam bir kurs hazırlığıyla birleşir ve her ders size başarı ve ilerleme hissi verir. LSI kadrosu, en hızlı ve en etkili dil öğrenme yolunun, o dilin konuşulduğu ülkede yaşayarak öğrenmek olduğuna inanır ve size eğitim deneyimlerinin tamamını sunmaya söz verir. Sosyal programlar, kaliteli konaklama ve kaldığınız süre boyunca size sağladıkları destek; kendinizi evinizdeymiş gibi hissetmenizi ve zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenizi sağlar. Tüm okulları modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okul merkezleri hep şehir merkezlerinde yer alır. Okulun öğretmen kadrosu ise alanında sertifikalı ve deneyimli öğretmenlerden oluşur.

» Dil merkezlerinin tümü konforlu bir ortama sahiptir ve en yeni materyallerle ve kaynaklarla donatılmıştır. Ücretsiz Internet erişimli bilgisayar imkânları öğrencilerin kullanımına sunulmaktadır.

» Neden LSI – Language Studies International?

  • Uluslararası Atmosfer
  • Önemli Dil Merkezleri
  • Farklı Kurs Seçenekleri
  • Akredite Edilmiş Kalite Garantisi
  • Modern Merkezler
  • Sosyal Aktiviteler
  • Üniversite Danışmanlık Hizmeti
  • Kablosuz İnternet Bağlantısı.

LSI DİL OKULLARI

İNGİLTERE

“LSI Londra Merkez”

LSI Londra Merkez Dil Okulu, şehrin tam kalbinde; West End olarak bilinen capcanlı ve çok renkli bölgede yer almaktadır. British Museum, Oxford Caddesi'ndeki mağazalar ve eğlence bölgesi Soho yürüyüş mesafesindedir. Dil okulumuz, ücretsiz internet erişimi sunan bilgisayar odası, kütüphanesi ve öğrenci salonu ile İngilizce eğitim için mükemmel imkânlar sağlar. Aralarında TOEFL'a hazırlık ve Cambridge Sınavı kurslarının da bulunduğu çok çeşitli İngilizce programlar sunulmaktadır.

“LSI Londra Hampstead”

LSI Londra Hampstead Dil Okulu, güzel ve gözlerden uzak bir bahçe içinde, Victoria tarzı ferah ve havadar bir binada hizmet vermektedir. İster TOEFL'a veya Cambridge Sınavlarına hazırlanıyor, ister daha genel ESL/EFL programlarımızdan birinde İngilizce öğreniyor olun, bilgisayar odası, dil laboratuvarı ve kablosuz internetin de dâhil olduğu mükemmel imkânlarla İngilizce kursunuzdan en iyi şekilde faydalanacaksınız.

“LSI Londra Cambridge”

LSI Londra Cambridge Dil Okulu, Cambridge'de İngilizce eğitim için harika bir fırsat sunmaktadır. Tren istasyonuna ve hareketli kent merkezine yakın, sakin bir yerleşim bölgesinde yer alan LSI Cambridge, İngilizce öğrenmek için mükemmel bir ortam sağlar. Yaz aylarında, yakınlardaki bir üniversite kampüsünden de yararlanılmaktadır. İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına hazırlanmaya yönelik bir programı ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart ESL/EFL kurslarımızdan birini seçin, LSI Cambridge’nin mükemmel konumundan ve aralarında 10 tam donanımlı derslik, bir öğrenci salonu ve ücretsiz internet erişimi sunulan bir bilgisayar odasının da bulunduğu zengin imkânlarından faydalanacaksınız.

“LSI Londra Brighton”

Dil okulumuz, Brighton'da eğitim için ideal bir mekândır. Ünlü Brighton plajından sadece birkaç dakika uzaklıktaki sakin bir yerleşim bölgesinde, Victoria tarzı şık bir binada hizmet veren LSI Brighton, İngilizce öğrenmek için rahat bir ortam sunmaktadır. İster TOEFL/TOEIC/IELTS sınavlarına yönelik olarak hazırlanmış bir programı, ister Cambridge Sınavı Kursunu, ister Standart EFL/ESL kurslarımızdan birini seçin, LSI Brighton'ın merkezi konumundan, mükemmel ulaşım bağlantılarından ve tümünde ücretsiz internet erişimi sunulan yedi derslik ve bir öğrenim merkezi ile öğrencilere sunduğu olağanüstü fırsatlardan faydalanabilirsiniz.

“LSI Londra Oxford”

Dünyaca ünlü Oxford Üniversitesi'ne ev sahipliği yapan Oxford, aynı zamanda İngiltere'nin en güzel ve en eski şehirlerinden birisidir. Capcanlı ve etkileyici merkeziyle bu hayat dolu, kozmopolit öğrenci şehri, her köşesinde sayısız atraksiyon ve tarihî değer saklar.

Küçükler için İngilizce kursumuz, Oxford Üniversitesinde yer almakla beraber ünlü Üniversite Parklarına yakın ve şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde harika bir mevkie sahiptir. Binamız İngiltere mimarisini yansıtan yüksek tavanlı sınıflar, büyük şömineler ve enfes “Oxford” ambiyansını sunar. İlham verici bu lokasyonumuz kafeterya içeren imkânları, öğrenci yurtları ve sınıfları bir arada olan en üst kalite olanaklar sunmaktadır.

Çocuklar için İngilizce kursumuz, yaz kampı aktiviteleri ile hafta sonu gezileri ile çocuklar eğlenir, yeni arkadaşlıklar kurar ve Oxford’un sunduğu cazibeli çekiciliklerin ve tarihin tadını çıkarırken İngilizcelerini geliştirme olanağı sunmaktadır.

 

AMERİKA

“LSI San Francisco/Berkeley”

LSI San Francisco/Berkeley Dil Okulu, Berkeley’nin tam merkezinde, otobüs ve metro istasyonlarına yakın bir konumda, Üniversite kampüsüne birkaç sokak uzaklıkta ve restoranlar, kafeler, sinemalar ve kitapçı dükkanları ile dolu bir bölgede yer almaktadır. Okulun sunduğu olanaklar arasında, açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan iki bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur; özetle ABD'de İngilizce öğrenirken becerilerinizi geliştirmek için ihtiyaç duyabileceğiniz her şey elinizin altındadır. Dil okulumuz resmi bir TOEIC sınav merkezidir; dolayısıyla sınava okulda girebilirsiniz. Ayrıca TOEFL ve Cambridge Sınavı (CAE)'na hazırlık kursları ve daha genel İngilizce programlar da sunulmaktadır.

“LSI San Diego”

LSI San Diego Dil Okulu, yakın çevresindeki restoranlar, mağazalar ve ulaşım bağlantıları ile San Diego'nun tam kalbinde yer alır. Ünlü San Diego Hayvanat Bahçesi, Symphony Hall konser salonu ve San Diego Körfezi yürüyüş mesafesindedir. Birçok farklı İngilizce programımız arasında, TOEFL ve Cambridge Sınavı'na hazırlık kursları da sunarız. Modern bir binada yer alan okulda İngilizce öğrenirken, ücretsiz internet erişiminin sunulduğu bilgisayar odası gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz.

“LSI Boston”

Chinatown ile Tiyatro ve Finans kuruluşlarının toplandığı mahallelerin kesişme noktasında yer alan LSI Boston Dil Okulu, metro, otobüs ve banliyö treni istasyonlarına yakındır. Dil okulumuz, internet erişimi sunan bir bilgisayar odası ve öğrenci salonu ile İngilizce eğitiminize yardımcı olmak için mükemmel imkânlar sağlar. Bu tesiste, TOEFL sınavına hazırlık kurslarının yanında daha genel ESL programları da sunulmaktadır.

“LSI New York”

LSI New York Dil okulu, Manhattan'dan muazzam manzaralar sunan aydınlık ve ferah sınıflara sahiptir. Okulun sunduğu imkânlar arasında birinci sınıf bir kütüphane, ücretsiz internet erişimi sunan iki bilgisayar odası ve sınavlara çalışmadığınız zamanlarda rahat vakit geçirebileceğiniz bir öğrenci salonu bulunur. Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle kaynaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânlar mevcuttur. LSI New York, MCNY'de eğitim gören öğrencilerin yönlendirilebildiği ESL programlarından biridir. Başka bir deyişle, öğrenciler LSI'de eğitim görürken altı krediye kadar MCNY derslerine de kaydolabilir veya TOEFL puanı aranmaksızın MCNY'nin lisans ve lisansüstü programlarına geçiş yapabilir. MCNY'nin hızlandırılmış dersleri sayesinde öğrenciler, sadece bir yıllık bir çalışma ile işletme mastırını tamamlayabilir. Mevcut dersler hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayın. LSI New York'a katılmak için en az 18 yaşında olmalısınız.

 

KANADA

“LSI Vancouver”

LSI Vancouver Dil Okulu, şehir merkezinin tam kalbinde, kentin başlıca cazibe merkezleri ve ulaşım hizmetlerine yürüyüş mesafesindedir. Aralarında internet erişimi sağlayan bir bilgisayar laboratuvarı, öğrencilerin kendi kendilerine çalışmalarına yardımcı olan materyallerle dolu bir kütüphane ve öğrenci salonunun da bulunduğu imkânlar, LSI Vancouver'ı İngilizce eğitim için rahat ve samimi bir ortam haline getirir. TOEFL ve Cambridge Sınavı'na (CAE) hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunulmaktadır.

“LSI Toronto”

Güzel bir yerleşim bölgesi olan Rosedale'de, kendine has modern bir binada yer alan LSI Toronto Dil Okulu, İngilizce eğitimi için rahat bir ortam sağlar. Dil okulumuz metro istasyonuna yakın bir konumdadır ve caddenin karşı tarafında restoranlar ve parklar bulunur. Şehrin ünlü alışveriş merkezi Yorkville de kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Öğrencilere sunulan imkânlar arasında mikrodalga fırın ve buzdolabıyla donatılmış bir ortak oda ve ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası bulunur. İster TOEFL veya Cambridge Sınavı'na (CAE) yönelik bir kurs, ister daha genel bir ESL programı seçmiş olun, okulun harikulade konumu ve güler yüzlü personeli size büyük avantaj sağlayacaktır.

 

AVUSTRALYA

“LSI Brisbane”

LSI Brisbane Dil Okulu, şehrin tam kalbinde, ulaşım hizmetlerine, restoranlara ve mağazalara yakın tarihî bir binada yer alır. En kaliteli ürünlerle dolu Queen Street Alışveriş Merkezi, nehir kenarındaki Botanik Bahçeleri ve finans ve ticaret bölgeleri kolaylıkla erişilebilecek uzaklıktadır. Öğrencilere sunulan imkânlar arasında, klimalı derslikler, geniş bir öğrenci salonu, ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası ve İngilizce eğitiminize destek olacak bir öğrenim merkezi yer almaktadır. TOEFL ve Cambridge Sınavı'na hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunulmaktadır. İster sınavlara hazırlanıyor, ister iş İngilizcesi öğreniyor olun, güler yüzlü ve yardımsever öğretmenlerimiz size çok faydalı olacaktır.

 

YENİ ZELANDA

“LSI Auckland”

LSI Auckland Dil Okulu, Auckland şehrinin tam merkezinde; kafelere, restoranlara ve ulaşım bağlantılarına yakın bir konumdadır. Dil okulumuz, İngilizce eğitim için son derece rahat bir ortam sunar. Aydınlık ve ferah dersliklerimiz Myers Park'taki palmiye ağaçlarına bakar ve öğrenciler kablosuz internet, televizyon ve DVD'lerin bulunduğu bir bilgisayar odası, bir ibadet odası ve küçük bir kütüphane ile buzdolabı, mikrodalga fırını ve sıcak içecek makinesinin bulunduğu bir de öğrenci salonu gibi imkânlardan faydalanabilirler. TOEFL ve Cambridge Sınavı'na (CAE) hazırlık kurslarının yanında, daha genel ESL programları da sunulmaktadır.

 

FRANSA

“LSI Paris”

LSI Paris Dil Okulu, şehrin tarihî merkezinde; Louvre, Opera binası ve lüks alışverişin merkezi St-Honore mahallesine yakın bir konumdadır. Okul çevresinde mağazalar, kafeler ve birçok da Metro istasyonu vardır. On sekizinci yüzyıldan kalma güzel bir binanın ikinci katında yer alan dil okulumuz, Fransızca eğitim için sakin bir ortam sağlar. Aralarında DELF ve TEF (Test d'Evaluation du Français) sınav hazırlık kurslarının da yer aldığı çeşitli Fransızca dil programı sunulmaktadır.

 

İSVİÇRE

“LSI Zürih”

LSI Zürih Dil Okulu, tarihî şehir merkezi ve Zürih Gölü'nden sadece beş dakika yürüyüş mesafesinde, ideal bir konumdadır. Kısa zaman önce yenilenmiş derslikler, ücretsiz internet erişimi sunan bir bilgisayar odası ve öğrenci salonu gibi imkânlar, LSI Zürih 'i Almanca eğitimi için son derece rahat bir ortam haline getirmektedir. Bu okulda, Zertifikat Deutsch gibi çeşitli Almanca sınav kursları ve daha genel Almanca dil programları sunulmaktadır. Hangi kursu seçerseniz seçin, tam donanımlı ve büyük deneyim sahibi öğretmenlerimiz size güler yüzle yardım etmeye hazır olacaktır.

 

MALTA

“LSI Sliema”

LSI'ye bağlı dil okulu English Language Academy Malta, Sliema'nın deniz kenarındaki gezinti yerinden sadece üç dakika yürüyüş mesafesinde ve kafeler, restoranlar ve mağazalara yakın bir konumdadır. Ister TOEFL sınavına hazırlık kursunu, ister daha genel bir ESL programını seçmiş olun, klimalı sınıflar, bir kütüphane ve ücretsiz internet erişimi gibi olanaklardan faydalanabilirsiniz. Okul aynı zamanda ikinci dil olarak İngilizce öğreten deneyimli okul öğretmenlerine yönelik bir öğretmen eğitimi kursu da vermektedir. Ayrıca okul, AB'nin Eğitim Kurslarına yönelik Socrates Programı için de lisans sahibidir.

 

GLOBAL'YURTDISIKİ OKULLAR