"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE

ŞEHİR

OKUL

PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

BBSI

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

BBSI

» Bir üniversite kenti olan Bournemouth İngiltere, ılıman iklime sahiptir ve toplam 10 kilometrelik muhteşem sahilleriyle çok tercih edilen bir tatil beldesidir. Bournemouth sofistike ve canlı olduğu için ünlü bir tatil beldesidir. Kasaba üniversiteleriyle, ticaret merkezi oluşuyla yıl boyunca yaşamak ve okumak için popüler bir yerdir. Sinemalar, konserler, tiyatrolar, gece kulüpleri, barlar ve restoranlar dâhil olmak üzere kaliteli bir eğlence merkezidir. Bournemouth kumlu plajlar, parklar ve bahçeler, 7 mil ve kozmopolit atmosferi için de ünlüdür. Bournemouth Uluslararası Havaalanında çok sayıda Avrupa ülkelerine gitmek için günlük uçuşlar vardır. Aynı zamanda Fransa ve Kanal Adalarına deniz feribotu ile günlük ulaşım vardır. Londra’dan trenle bir buçuk saatte ulaşılan şehirde, hem spor hem de eğlence imkânları yoğun olarak bulunmaktadır.

» 1992 yılında kurulan BBSI, İngiltere’nin güney sahilinde bulunan Bournmouth’un merkezinde yer almaktadır. Bournemouth Business School of International BBSI Dil Okulu, şehir merkezinde, iki adet Victoria tarzı binadan oluşmaktadır. Çevredeki kırsal güzel, rahat ve samimi bir atmosfer öğrencilere sıcak bir ortam sunmaktadır.

» Tüm sınıflarda PowerPoint projektörü, video ve ses ekipmanları bulunur. Ayrıca, bir multimedya merkezi, yüksek hızlı internet ve e-mail erişimi de hizmetler arasındadır. BBSI Bournemouth Dil Okulunun ferah bahçesinde güzel havalarda barbekü partileri yapılır.

» Bournemouth Business School of International İngiltere'de kurumsal eğitim kursları sunmaktadır. Bu özel kurslar kısa süreli veya uzun süreli olarak kullanılabilir ve destekleyici gruplar için tasarlanmıştır. Ancak, bazı konularda BBSI planlanan kurslar yanında bireyler tarafından incelenebilir farklı programlarda eklemiştir. Bournemouth Business School of International'ın temel amacı deneyimli hocaları ile öğrencilere, kaliteli ve geniş yelpazeli bir program sunmaktır.

» Bournemouth Business School of International, gündüz ve akşamları hem eğlence, hem de spor ve sosyal etkinlikler sunar. Bu tür faaliyetlerin planlanmasında, okul İngiltere'de ve öğrencilerin ülkelerinde yaşam arasındaki kültürel farklılıkları göz önünde bulundurur. Bu ihtiyacı karşılamada, personel diğer faktörler, kültürel arka plan, yaşam, yaş ve dini inanç arasında farklılıklar düşünülür. Bournemouth Business School of International'daki etkinlikler şunlardır:

  • Buz pateni
  • Kültürel geziler
  • Partiler
  • Haftalık kahve ve konuşma klübü
  • Kültürel konularda dersler
  • Film kulübü
  • Futbol turnuvaları
  • Beceri atolyeleri

» Kalite ve mükemmellik Bournemouth Business School of International için her zaman ön plandadır. Kalite işareti olarak Bournemouth Business School of International; Ulusal Kalite Güvence ISO 9001 kalite yönetim standardı ile onaylanmıştır. Buna ek olarak Bournemouth Business School of International, İngilizce öğretimi için British Council tarafından tanınan ve Cambridge İngilizce sınavlarına Yetkili Hazırlık Merkezidir ( FCE, CAE, BEC, ICFE, ILEC ve IELTS). Ayrıca, Genel İngilizce, İş İngilizcesi İngiltere ve Dil Merkezleri Uluslararası Birliği üyesidir. BBSI kursları NCFE ulusal ödüllendirme tarafından onaylıdır.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR