"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

CHURCHILL HOUSE RAMSGATE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

CHURCHILL HOUSE RAMSGATE

» Ramsgate Uzun kumsalı, çekici yat limanı ve 18. yüzyıldan Kalma Bir liman ile İngiltere'nin Güney Doğu Kıyısında göz alıcı bir sahil kasabasıdır. İngiltere'de en güneşli yerlerden biridir. Bir yıl boyunca dersler dışında tadını çıkarmak için idealdir bir yerdir. Ramsgate’de İngiltere'nin en güzel kırsal ve plajlarından bazıları bulunmaktadır. Aynı zamanda bu kent "İngiltere'nin Bahçesi " olarak da bilinmektedir. Ramsgate az iki saat uzaklıkta Londra ve Canterbury, Broadstairs ve Sandviç Tarihi Kasabası bulunmaktadır. 42.000 Kişilik Bir nüfusa sahip güvenli ve huzurlu bir şehirdir. Meydanın öbür yanında, kendi kendine çalışma merkezi, internet kafe, kulüp odası, disko, bar, restoran ve okula ait olan Churchill Tavern pub bulunmaktadır. Churchill House Dil Okulu, Londra, Oxford, Cambridge ve Bath’a günlük ziyaretler ve Paris’e hafta sonu gezileri düzenlemektedir.

» Churchill House öğrencilerine sağladığı geniş eğitim imkânlarıyla benzersiz bir dil okuludur. 1971 yılında kurulan Churchill House Dil Okulu, şehir merkezine 1 km uzaklıktadır. Okulumuz yıl boyunca 70 değişik ulustan öğrenciye ev sahipliği yapması dolayısı ile kozmopolit bir yapıya sahiptir. Churchill House Dil Okulu öğrencileri eğitimleri süresince çok farklı kültürlerden, meslek ve yaş gruplarından gelen diğer öğrencilerle tanışma ve arkadaşlık etme şansına sahip olmaktadırlar. Churchill House'un eğitim anlayışı gereğince aynı ülkeden çok sayıda öğrenci olmaması için sıkı kabul kuralları uygulanmaktadır. Bu sayede öğrenciler diğer ülke vatandaşı arkadaşları ile sosyalleşerek diledikleri yabancı dildeki üst seviyelere daha etkin şekilde ulaşabilmektedirler. Churchill House Dil Okuluna geldiğiniz günden ayrıldığınız güne kadar deneyimli kadro ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olacaktır. Churchill House, size profesyonel bir kurumun gerektirdiği hizmeti verecek büyüklükte bir kurum olup, bunun yanında öğrencilerini birebir tanıyarak kişisel gereksinimlerine cevap veren bir okuldur. Spencer Square'de bulunan Churchill House Dil Okulu, şehir merkezine 10 dakika uzaklıkta olup, 19. yüzyıl mimarisine sahip binası ile eşsiz bir deniz manzarasına sahiptir. İdare, sosyal kulüp ofisleri ve öğrenciler için kitapçı Spencer Square'deki ana binamızda bulunmaktadır. Sınıfların hepsi derslerin en etkin ve eğlenceli şekilde geçmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Liman civarında konuşlanmış olan Paragon Building'te sınıfların yanı sıra dil laboratuvarı, video odası, bireysel öğrenme merkezi, ücretsiz internet bağlantısının sağlandığı internet kafe, öğrenci kulübü ve barı bulunmaktadır. Öğrenci kulübü aralarında restoran, video ve DVD odaları, ücretsiz kablosuz internet bağlantısının bulunduğu birçok imkânı öğrencilerin hizmetine sunmaktadır.

» Öğrenciler Churchill House’da kaldıkları süre boyunca sağlanan eğlence olanaklarını diledikleri gibi kullanabilmektedirler. Churchill Tavern, hem öğrencileri hem de halkı ağırlar ve samimi bir ​​ortamda anadili ile İngilizce pratik yapmak mümkün olmaktadır. Churchill House öğrencilerine yıl boyunca okul gezileri sunmaktadır.

» Churchill House Ramsgate Dil Okulu öğrencilerine çeşitli konaklama imkânı sunmaktadır. Aile yanı, yurt, otel ve özel dairede bu imkânlara dâhildir. 

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR