"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

KINGS SCHOOL OF ENGLISH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

KINGS SCHOOL OF ENGLISH

 

...2016 YILI PROMOSYONLARI ...

 

Kings College / İngiltere

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 20 ders / 1 ders 45dk)

...

12 hafta dil eğitimi ..
24 hafta dil eğitimi ..
36 hafta dil eğitimi ..
44 hafta dil eğitimi ..

Londra

2.000 GBP £
3.900 GBP £
5.850 GBP £
7.150 GBP £

Oxford

2.150 GBP £
4.100 GBP £
6.100 GBP £
7.450 GBP £

Bournemouth

1.950 GBP £
3.600 GBP £
5.350 GBP £
6.550 GBP £

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 28 ders / 1 ders 45dk)

...

12 hafta dil eğitimi ..
24 hafta dil eğitimi ..
36 hafta dil eğitimi ..
44 hafta dil eğitimi ..

Londra

2.500 GBP £
4.700 GBP £
7.000 GBP £
8.550 GBP £

Oxford

2.550 GBP £
4.800 GBP £
7.200 GBP £
8.800 GBP £

Bournemouth

2.300 GBP £
4.350 GBP £
6.500 GBP £
7.850 GBP £

**31 Mart tarihine kadar yapılacak kayıtlar için geçerlidir.

 

1957 yılında kurulmuş olan İngiltere'de ve Amerika'da dil okulu Kings School of English Londra, Oxford ve Bournemouth'ta faaliyet gösteren dil okullarına Kings Amerika olarak Boston ve Los Angeles şubelerini ekleyerek bir dizi genel İngilizce dil kursunun yanı sıra, yetişkinler için özel olarak hazırlanmış üniversiteye hazırlık ve işe yerleştirme programları gibi daha uzman kurslar da sunmaktadır. Aynı zamanda, gençler ve küçükler için, İngilizce ile bağlantılı spor, etkinlikler ve geziler içeren özel kurslar da vermekteyiz. King’s İngilizce Dil Okulları Londra, Oxford ve Bournemouth yanısıra Kings Amerika olarak Boston ve Los Angeles’ta uluslararası eğitim ve İngilizce dil kurslarının en iyisini sunar. Öğrencilerimiz İngilizce dilini aktif olarak öğrenir ve "yaşar"! Giriş düzeyinden ileri düzeye kadar her düzeyde ve her yaşta öğrenci kabul edilir.

Genel İngilizce Dil Kursu, İş İngilizcesi Kursu, Sınavlara Hazırlık Kursu, Üniversiteye Hazırlık Kursu, İşe Yerleştirme, Yaz Kampları ve Yaz Okulu Kurslarından hangisi size uyuyorsa katılabilirsiniz. İngiltere'de ve Amerika'da dil okulu Kings School of English modern ve teknolojik sınıflar, yalnız çalışma odaları bilgisayar destekli eğitim 'ücretsiz elektronik posta ve internet ayrıca okul restoranı ve kafeteryaları ile donatılmıştırlar. Kings Dil Okulunun bütün okulları ve şubeleri BRITISH COUNCIL tarafından denetlenip onaylanmıştır. Kings eğitim kurumları kaliteli eğitimi mümkün olan en düşük ücretle sunmaktadır. Kurs ücretlerimize birçok ekstralar mevcuttur; bedava elektronik posta, internet yalnız çalışma odaları ücretsiz hoş geldiniz partileri yazları en az haftada 2 ücretsiz sosyal aktivite seçeneğe göre IELTS hazırlık kursu ve yoğunlaştırılmış kurslar ücretsiz üniversite rehberlik servisi gibi. Eğitim kurumlarımız bünyesinde 2 hafta yâda 2 yıl süreli eğitim alan öğrencilerimiz eğitim aldıkları sürece onlara aile şefkati ile yaklaşıp dertleri olduğunda yardımcı olacağımıza başarıya ulaştıklarında hep birlikte kutlayacağımıza söz veririz...

 

» KINGS COLLEGES – Bournemouth

Kozmopolit ve heyecan verici bir üniversite şehri ve tatil beldesi olan Bournemouth İngiltere’nin güney sahilinde, Londra’nın merkezinden 2 saat uzaklıkta bulunmaktadır. Bournemouth uzun kumsal plajlarıyla, halka açık güzel parklarıyla ve hareketli uluslararası atmosferi ile ünlüdür. Şehirde değişik restoranlar, kafeler, kulüpler, publar' ve mağazalardan mükemmel seçenekler bulunmaktadır. Bournemouth güney İngiltere’nin sahil kıyısına ve New Forest, Bath, Oxford, Salisbury, Stonehenge, Winchester ve Brighton’a kolaylıkla bağlantı olanağı sağlamaktadır. Yıl boyunca açık olan Bournemouth Kings dil okulu şehir merkezinden yürüyerek sadece 5 dakika mesafede, güzel bir ikamet bölgesinde bulunmaktadır. Kings Bournemouth İngiltere dil okulu yetişkinler için yıl boyunca İngilizce dil kursları ve 14 yaş ve üzeri öğrenciler için de yaz tatili kursları vermektedir.

» KINGS COLLEGES – Londra

Kings Colleges Londra dil okulu, Londra’nın güney-doğusunda tren ile şehir merkezine sadece 20 dakika uzaklıktadır. Kings Colleges dil okulu şık ve yeşillikler içindeki Beckenham bölgesinde bulunmaktadır. Kings Colleges Londra rahat bir atmosferin mükemmel ve yüksek düzeyde akademik standartlarda İngilizce dil eğitimi olanakları ile birleştiği bir dil okuldur. Büyük ve çekici bir bahçesi, bir kahvehanesi, e-posta ve internet tesisleri olan Kings dil okulu, aynı zamanda bir spor merkezi, kütüphane ve sanat merkezine de yürüyerek sadece 2 dakika uzaklıktadır. Kings dil okulu Londra, yakınında konaklama imkânı olan ailelerden mükemmel bir konaklama seçimi vardır. Kings dil okuluna yürüyerek veya bisikletle gelinebilmektedir. Bütün Londra havaalanlarından transfer olanakları bulunmaktadır. Ayrıca, Londra’nın merkezine ve havaalanlarına mükemmel otobüs ve tren bağlantıları vardır.

» KINGS COLLEGES – Oxford

Kings Colleges Oxford Dil Okulu, şehir merkezinden otobüsle 10 dakika yürüme mesafesinde, çevresinde dükkânlar, restoranlar, bir kütüphane, bir spor merkezi ve yüzme havuzu bulunan hoş ve sessiz bir yerleşim alanında hizmet verir. Britih Council akreditelidir ve EnglishUK üyesidir. Kings Dil Okulunda, 21 tane ferah sınıf ve bu sınfıların pek çoğunda da interaktif tahta bulunmaktadır. Kings Oxford dil okulunda ücretsiz kablosuz internet erişimi, bilgisayar destekli dinleme ve öğrenme merkezi, kütüphane ve kafeterya vardır. Kings Oxford dil okulunun tam karşısında büyük bir fitness merkezi ve yüzme havuzu vardır. Kings Oxford Dil okulunda iki adette teras vardır ve zaman zaman barbekü partileri de yapılır. Ayrıca oyunlar, partiler, DVD ve sinema seyretme, tiyatro için kullanılan bir salon da mevcuttur. Kings dil okulunun geniş ve güzel bahçesinde, derslerden sonra arkadaşlarınızla hoş vakitler geçirerek İngilizce pratiğinizi de geliştirebilirsiniz.

**İngiltere'de ve Amerika'da dil okulu Kings School of English hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR