"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

LILA

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LILA

» Liverpool, 500 bine yakın nüfusuyla hem kozmopolit bir kent özelliği taşırken, hem de bir o kadar sıcakkanlı bir kenttir. İngiltere’nin kuzeybatısında bulunan bir liman şehri olan Liverpool,  dünyaca ünlü futbol kulübüyle, festivalleriyle gelişmiş bir kenttir. 2008 yılında Avrupa Kültür Başkenti olan şehir çok sayıda tiyatro, sanat galerisi ve müzeye sahiptir. Londra’dan sonra İngiltere’de en çok müzenin bulunduğu şehir olan Liverpool’da özellikle Museum of Liverpool mimarisi ve içeriğiyle Avrupa’nın en iyileri arasındadır. Matthew Street Festivali başta olmak üzere birçok müzik festivaline ev sahipliği yapan kent, dünya müzik tarihinin en başarılı gruplarından Beatles’ın kurulduğu şehirdir. Kültürel ve sportif yapısının yanında Liverpool ayrıca bir eğitim kentidir. Liverpool Üniversitesi başta olmak üzere onlarca kolej ve eğitim merkezine ev sahipliği yapmaktadır. Kentte eğitim alan binlerce genç, şehre hareket ve canlılık kazandırmaktadır.

» Liverpool International Language Academy (LILA) 2004 yılından beri Liverpool’da dünyanın birçok noktasından yüzlerce öğrenciye İngilizce dil eğitimi veren bir kuruluştur. Yeni bir kuruluş olmasına karşın 2012 yılında İngiltere’nin en iyi dil okulu seçilmiştir. Okul binası Liverpool’un merkezinde North John Caddesinde bulunur. Lime Caddesi’ne ve otobüs istasyonuna 5 dakika, Manchester Havaalanı’na 50 dakikalık bir mesafede yer alır. Lila – Liverpool Dil Okul binası modern ve tam donanımlıdır. Sınıflar modern ve donanımlıdır. Binada öğrenciler için bilgisayar odası, ücretsiz Wi-Fi, hobi odaları ile dinlenme salonları, mutfak, ders çalışma odaları, kütüphane, ibadethane bulunmaktadır.

» Lila – Liverpool, öğrencilere Genel İngilizce, Genel İngilizce Plus, Genel İngilizce Akşam, KET, PET, FCE, CAE, IELTS sınavlarına hazırlık programları, Birebir İngilizce Programları, Çocuklar için İngilizce Yaz - Kış Kursları,  Öğretmenler için Eğitim ve Mesleki Eğitim seçeneklerini sunmaktadır. Çocuklar için kurslar hariç diğer programlarda minimum yaş sınırı 16’dır. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir. Dersler konuşma-dinleme-yazma ve okuma temeli üzerinde şekillendirilmiş bir programdır. Genel İngilizce programında minimum dil seviyesi Beginner (Başlangıç)’dır ve dil seviyeleri diğer programlara göre değişiklik göstermektedir.

» Lila – Liverpool Dil Okulunda verilecek eğitim programının yanında sosyal aktivite ve gezi programları da uygulanmaktadır. Öğrenciler okulun hazırladığı aktivitelere ve etkinliklere katılarak yeni arkadaşlıklar edinirken İngilizcelerini de pratik olarak geliştirme imkanına sahip olacaklardır. Öğrenciler ders sonraları Liverpool şehir içi turu ve tanıtıcı rehberlikten yararlanarak kenti daha yakından tanıma şansına sahiptirler. Bunlar müze, katedral, mağaza gezimi, tekne turları ve Liverpool Stadyumu’na geziler şeklindedir. Okulda İngilizce konuşma kulüpleri bulunmaktadır. Bunların yanında film günleri ve akşam partileri gibi daha birçok etkinlik öğrencileri beklemektedir.

» Konaklama da ise Lila – Liverpool Dil Okulu öğrencilere aile yanında konaklama, okul yurdunda konaklama, öğrenci evinde konaklama ve hostelde konaklama seçeneklerini sunmaktadır. İngiliz kültürünü daha yakından tanımak isteyen öğrenciler Liverpool’da yerel halktan dikkatlice seçilmiş ailelerin yanında konaklarlar. Yemekler aile ile beraber yenir. Öğrenciler aldıkları kurs boyunca misafir oldukları aileler ile İngiliz konuşarak pratik yapabilirler. Evler okula maksimum 45 dakika uzaklıktadır ve banyolar paylaşımlıdır. Daha esnek bir konaklama seçeneğini tercih eden öğrenciler için diğer opsiyonlar da mevcuttur. Yemeksiz ve paylaşımlı banyolarda yurtta ve öğrenci evinde konaklamalar bulunmaktadır. Öğrenciler tercihleri doğrultusunda kendilerine en uygun konaklama seçeneğini bulma şansına sahiptirler.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR