"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

LTC

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

LTC

British Council’in akredite ettiği Language Teaching Centres, Devonshire Duk’unun, kendine ait parkı olan bie evde eğitim vermektedir. 18. yüzyılın seçkin örneklerinden olan bina şehir merkezine 20 dakika yürüyüş mesafesindedir.

Programlarımız:

16 yaşının üzerindeki öğrenciler için:

  • 20 derslik genel İngilizce kursu (sadece sabah dersleri)
  • 28 derslik genel İngilizce kursu
  • IELTS sınavı hazırlık kursu
  • Yaz dönemi 20 derslik kurs (öğleden sonra)
  • Kişiye özel dersler
  • Grup program paketleri (yılın her döneminde)

10-16 yaş arası öğrenciler için:

  • 17 Haziran-15 Ağustos dönemi (sabah dersler ve öğleden sonra ve akşam aktiviteler)
  • Grup program paketleri (yılın her döneminde)

Language Teaching Centres'in tesisleri içinde kütüphane ve öğrencilerin internetten faydalanabilecekleri bilgisayarlar mevcuttur. Öğrenciler futbol, tenis, voleybol, badminton oynayabilir, hatta piyano bilgilerini geliştirebilirler.

Konaklama:

Yetişkin öğrenciler kendileri için özenle seçilmiş ailelerin yanında kalabilmektedirler. Bu ailelerin evleri okula yürüyüş mesafesindedir. Düzenli olarak ev sahiplerini ziyaret ederek, öğrencilerimizin rahatlarını ve iyi bakılıp bakılmadıklarını kontrol etmekteyiz.

Daha genç öğrencilerimiz, okulda yurtlarda kalabilecekleri gibi, 13 yaş üzeri öğrencilerimiz aile yanında yerleşmeyi de tercih edebilirler.

LTC - Eastbourne

Eastbourne, güneydoğu İngiliz sahil şeridindeki en güvenli ve güneşli şehir olarak kabul edilmektedir ve güzel şehir merkezi, hoş kumsalları ve sahip olduğu Birleşik Krallıktaki en güzel manzaralardan biri ile çok popülerdir. Merkez bölgesi, her yaştan insana uygun birçok özelliğe ve aktiviteye sahiptir: Birçok restoran, kulüp ve geleneksel publar ve ayrıca 4 adet tiyatro ve spor tesisleri mevcuttur. Londra'ya tren ile sadece 90 dakika uzaklıktadır. Ayrıca sadece bir gün içerisinde görülebilecek Cambridge, Oxford, Bath ve Brighton gibi diğer güzel merkezleri de gezmeyi unutmayın. Euro tüneli ile Fransa veya Hollanda'ya yapacağınız hızlı bir ziyaret bile planlarınız arasında yer alabilir. 1954 yılında kurulan LTC Eastbourne Dil Okulu, şehir merkezine ve plaja yürüyerek 15 dakika mesafede bulunur. LTC Eastbourne Dil Okulunun kendisine ait 10 hektar büyüklüğünde yeşillikler içinde bir park alanı yine kendisine ait büyük bir binası bulunmaktadır. Güzel bir bahçesi olan okul binasında öğrenciler için geniş bir kütüphane, kafeterya, bilgisayar laboratuvarı, tenis kortu ve basketbol sahası yer almaktadır. LTC Eastbourne Dil Okulu 22 sınıftan oluşan merkezinde ortalama 300 – 360 öğrenci aynı zamanda eğitim almaktadır.

LTC – Brighton

İngiltere Brighton iki üniversitesi ve dünyaca ünlü konferans merkeziyle; fantastik sosyal hayatı ve sayısız kulüp, bar ve restoranıyla İngiltere’nin güney sahilinde bulunan; heyecan verici atmosfere sahip doğa harikası bir kenttir. 1972 yılında kurulan LTC Brighton Dil Okulu, şehir merkezine otobüsle sadece 15 dakika mesafede yer almaktadır. LTC Brighton Dil Okulu 18 sınıftan oluşan merkezinde ortalama 210 – 260 öğrenci aynı zamanda eğitim almaktadır.

LTC - London

Londra’ya gittiğinizde dikkatinizi ilk çekecek olan burada asla sıkılmayacağınızdır. Londra tarihsel, kültürel ve ticari zenginliklerle dolu bir kenttir. Wimbledon, üç tiyatro, çok salonlu sinema, birçok bar ve sınırsız ihtiyacını karşılayacak restoranlara ve daima değişen Londra'nın lezzetlerine sahiptir. LTC Londra Dil Okulu, Ealing alışveriş alanlarına ve Ealing merkezine 10 dakika yürüme mesafesinde, Londra şehir merkezine ise 25 dakika metro ile ulaşım mesafesindedir. LTC Londra Dil Okulu 16 sınıftan oluşan merkezinde ortalama 220 – 300 öğrenci aynı zamanda eğitim almaktadır.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR