"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE

ŞEHİR

OKUL

PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

NEW COLLEGE GROUP

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

NEW COLLEGE GROUP

 

 

...2016 YILI PROMOSYONLARI ...

 

New College Group / İngiltere

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 15 ders / 1 ders 45dk)

...

12 hafta dil eğitimi ..
24 hafta dil eğitimi ..
36 hafta dil eğitimi ..
44 hafta dil eğitimi ..

Manchester

1.880 GBP £
3.550 GBP £
5.350 GBP £
6.500 GBP £

Liverpool

1.500 GBP £
2.800 GBP £
4.200 GBP £
5.150 GBP £

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 20 ders / 1 ders 45dk)

...

12 hafta dil eğitimi ..
24 hafta dil eğitimi ..
36 hafta dil eğitimi ..
44 hafta dil eğitimi ..

Manchester

2.250 GBP £
4.350 GBP £
6.500 GBP £
7.950 GBP £

Liverpool

1.800 GBP £
3.450 GBP £
5.200 GBP £
6.350 GBP £

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 25 ders / 1 ders 45dk)

...

12 hafta dil eğitimi ..
24 hafta dil eğitimi ..
36 hafta dil eğitimi ..
44 hafta dil eğitimi ..

Manchester

2.700 GBP £
5.250 GBP £
7.850 GBP £
9.600 GBP £

Liverpool

2.200 GBP £
4.300 GBP £
6.450 GBP £
7.900 GBP £

 

» New College Group - Manchester

İngiltere'nin Londra'dan sonra en büyük şehri olan Manchester, ülkenin kuzeybatısında bulunmaktadır. 6 milyonu aşkın nüfuslu Manchester üst düzeydeki sanayisi ile endüstri alanında İngiltere'nin en önde gelen bölgelerindendir. Dünyaca ünlü Manchester Üniversitesi ve şehir merkezinde toplanmış onlarca dil okulu ile her yıl binlerce öğrenci eğitim amaçlı olarak şehre gelmektedir. Manchester United futbol kulübüne de ev sahipliği yapan Manchester'da; Bilim ve Endüstri Müzesi, Manchester Sanat Galerisi, Manchester Müzesi, Manchester Town Hall, Fog Lane Park, Queens Park, alışveriş için Manchester Fashion Market ve ünlü Old Trafford Stadı gezilmesi gereken yerlerdendir. 

New College Manchester, Manchester’ın tam merkezinde yer alan bir dil okuludur. NCM Dil Okulu kendisini İngilizce master yapmak isteyenler için mümkün olan en iyi fırsat sağlamaya adamıştır. New College Manchester British Council, ISI ve Edexcel tarafından akredite edilmiş bir dil okuludur. Yine NCM, UKBA ile son derece güvenilir sponsor statüsüne sahiptir. Bu akreditasyonlar New College Manchester’ın sunduğu eğitimin kalitesine tanıklık etmektedir. New College Manchester dil okulu öğrencileri, eğitim programlarını tamamlarken aynı zamanda New College’nin sunduğu pek çok faaliyetlerden faydalanabilmektedir. NCM hemen hemen her gün farklı aktivitelerle inanılmaz sosyal faaliyetler sunmaktadır. Bu faaliyetler arasında uluslar arası öğrencilerle tanışmak, ünlü İngiliz kentlerinin mirasını keşfetmek, müze ve sanat galerilerini ziyaret ve spor aktiviteleri bulunmaktadır. Yine egzotik restoranlarda yenilen yemekler ve çok daha fazlası öğrencilerin İngilizcesini geliştirmek için harika bir fırsattır. 

» New College Group - Liverpool

Liverpool, İngiltere'nin kuzeybatısında bulunan bir liman şehridir. Liverpool University ve John Moores adında iki büyük üniversitesi olan şehir, dünyanın dört bir tarafından öğrenim görmek için gelen gençlere ev sahipliği yapar. Futbolun şehrin her sokağına sinmiş kokusu Liverpool denince akla ilk gelenlerdendir. Ayrıca Avrupa’daki en çok eğlence afişi olan yer ve Beatles’ların yuvası olarak Liverpool her yerde Pop’un dünya başkenti olarak tanınmaktadır. Liverpool'a gidip Beatles Müzesini gezmeden dönmek hata olur. Ayrıca Liverpool FC'nin efsanevi ve tarihi Anfield Road stadı şehirde görülmesi gerekli yerlerdendir.

New College Manchester, Manchester’ın kalbinde özel bir üniversite olarak 2011 yılında kurulmuştur. NCM’nin kuruluşunun üzerinden 4 başarılı yıl geçtikten sonra 17 Ağustos 2015 tarihinde Liverpool’da yeni bir okul kurulmuştur. New College Liverpoolyeni kurulmuş bir üniversite olmasına rağmen Manchester’daki üniversite ile aynı standartlara sahiptir. Bu standartlar tıpkı New College Manchester’da olduğu gibi üniversite bine genelinde ücretsiz Wi-fi olanağı, öğrenci çalışma odaları, klasik İngiliz edebiyatı ve diğer eğitim kaynakları ile donatılmış kütüphane ve konforlu öğrenci odalarıdır. New College Liverpool Dil okulunda 9 adet derslik bulunmaktadır. Bu yeni okulda öğrencilerin kaliteli bir öğrenim görmeleri için sınıflara etkileşimli yazı tahtaları eklenmiştir. Böylece ilham verici ve renkli bir ders ortamı oluşturulmuştur. Öğrenciler bu dersliklerde öğrenim görürlerken aynı zamanda sınıf içinde ve dışında da enerjik ve dinamik olmalarına özen gösterilmiştir. 

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR