"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE

ŞEHİR

OKUL

PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

TWIN ENGLISH CENTRES

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

TWIN ENGLISH CENTRES

»  Londra'ya 85 dakika uzaklıkta olan Eastbourne, İngiltere'nin güney  sahil kasabalarından en görkemli olanıdır. Alışveriş merkezleri, cafeler,restaurantlar, tren istasyonu, postane ve bankalar, sadece 5 dakika uzaklık mesafesindedir.

»  İngiltere'de deniz kenarında, huzur dolu ve güvenli bir yer arıyorsanız doğa harikası bu şehrin manzarasına bayılacaksınız. Eastborne kayalıklarından, limanına hatta binalarına evlerine kadar beyaza bürünmüş görünümü ile sizi etkisi altına alacaktır. Eastbourne ayrıca, başkent Londra ve Hastings, Brighton gibi çevredeki tatil beldelerine ulaşım rahat ve zahmetsiz olduğu için günübirlik geziler için çok rahat gezebileceğiniz bir şehirdir. Eğlencelerin ve festivallerin yoğun olduğu bir şehirdir.

»  British Council ve Independent Schools Inspectorate akreditasyonuna sahip olan Twin English Centres, Eastbourne’ün hareketli şehir merkezine, sahillerine, ödüllü plajlarına, parklarına, alışveriş mekânlarına yürüyüş mesafesindedir. Ayrıca otobüs duraklarına ve tren istasyonunu da birkaç dakikalık yürüyüş mesafesi vardır. Büyük bir bahçeye sahip olan okul şık bir binada eğitim vermektedir.

»  Twin English Centres Dil Okulu 10 adet iyi ışıklandırılmış, ferah sınıfa sahiptir ve ücretsiz internet erişimi ve öğrencilerin kendi başlarına ders çalışabilecekleri bir bilgisayar odası bulunur. Twin English Centres, ayrıca öğrencilerin  boş zamanlarında ve öğle aralarında vakit geçirebilecekleri geniş bir dinlenme alanına da sahiptir.

»  Twin English Centres Eastbourne, öğrencilerine genel İngilizce programlarının yanı sıra, IELTS sınav hazırlık programı, bire bir İngilizce, kişinin ihtiyacına göre düzenlenmiş dersler, öğretmenlerin kendilerini geliştirmelerine yönelik programlar ve genç öğrenciler için yaz programları sunmaktadır. Genel İngilizce programlarına katılmak için minimum yaş 16’dır. Elementary seviyesinden advanced seviyesine kadar sınıflar bulunmaktadır. Genel İngilizce programlarında maksimum sınıf mevcudu 19’dur. Okul, aynı zamanda öğrencilerine BBQ akşamları, turlar, tiyatro geceleri, futbol maçları, bisiklet turları, gibi çeşitli aktivitelerde sunmaktadır. Bunların yanı sıra Eastbourne şehrinin göz alıcı plajlarına, Seven Sisters Country Park’a, şehir merkezine geziler de düzenlenmektedir. Ayrıca Eastbourne iskelesini ziyaret ettiğinizde  ücretsiz oyun salonundan faydalanabilir ve popüler bi gece kulübü olan Atlantis’e gidebilirsiniz.

»  Twin English Centres Eastbourne öğrencilerine tek kişilik veya çift kişilik odalarda aile yanı konaklama imkânı sunmaktadır.

İNGILTERE'DEKİ OKULLAR