"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

BRIDGE MILLS GALWAY LANGUAGE CENTRE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

BRIDGE MILLS GALWAY LANGUAGE CENTRE

 

» Galway, İrlanda'nın Connacht ilinin başlıca kenti ve Galway ilçesinin merkezidir. Şehir İrlanda'nın batı kıyısında bulunmaktadır. İrlanda dilinde şehir Cathair na Gaillimhe diye de anılmaktadır.

» Şehir adını Dún Bhun na Gaillimhe adı verilen ilk yerleşim bölgesinin batı sınırını oluşturan Gaillimh ırmağından (Corrib ırmağı) ya da ırmağın ağzındaki kaleden almıştır. Gaillimh kelimesi "taşlık yer" anlamına gelir. Şehre verilen takma ad ise Kabileler Şehri'dir. Çünkü Normanların İrlanda'da hüküm sürdüğü dönemde şehir 14 tüccar aile tarafından kurulmuştur. Bu tüccar aileler kendilerini İngiliz soylularından saydıkları için Büyük Britanya Kralı'na sadıktılar.

» Galway çok canlı bir sanayii ve ticaret merkezidir. Tarihi özelliklerini de kaybetmemiştir. Odak noktaları fıskiyesiyle Eyre Meydanı ve John F. Kennedy Parkı'dır. Christopher Columbus'un ünlü seyahatine çıkmadan önce Aziz Nicholas Kilisesi'nde dua ettiği söylenir. Şehirde insanları en çok şaşırtan nokta ise muhtemelen katedralin yanındaki Salmon Weir Köprüsü'nün altında Lough Corrib'e gidip yumurtlamak üzere setten atlamak için bekleyen alabalıkların görüntüsüdür.

» Bridge Mills Galway Language Centre Dil Okulu 1987 yılında West Coast kültür başkentinin merkezinde bir aile tarafından kurulmuştur. Okul Galway şehrinin tam merkezinde 18.yüzyıldan kalmış ve tamamen restore edilmiş bir binada, muhteşem Corrib Nehri manzarasında hizmet vermektedir. Galway Language Center akademik bir mükemmelliğe sahiptir. İngilizce öğrenmek için yurt dışından gelen öğrencilere özel ilgi ve yüksek standartlarda eğitim olanağı vermektedir.

» Bridge Mills Galway Language Centre Dil Okulunun eğitimcileri oldukça deneyimli ve başarılıdır. Hepsi üniversite diplomasına lisansüstü yeterlilik belgesine sahiptir. Her birinin yurtdışı öğretmenlik deneyimi vardır.

» Bridge Mills Galway Language Centre Dil Okulunun sınıfları maksimum 10 kişiden oluşur. Sınıflarda dersler keyifli ve sıcak bir atmosferde işlenir. Bridge Mills Galway Language Centre 14 adet tam donanımlı sınıflar, kütüphane, öğrenci salonu, bilgisayar odası, kahve dükkanı, restoran ve ücretsiz internet erişimi gibi olanaklar vardır. 

» Bridge Mills Galway Language Centre Dil Okulunun milliyet dağılımı şu şekildedir; Brezilya 10 %, Almanya 10 %, Fransa 2 %, Suudi Arabistan 5 %  İtalya 10 %, Japonya 5 %, Kore 5 %, İsviçre 15 %, İspanya 15 %, Türkiye 1 %

» Öğrenciler İrlanda’nın batı kıyısında bulunan cazibe merkezlerinde vakit geçirirlerken aynı zamanda akademik hedeflerini gerçekleştirmeleri için gereken yardımı Bridge Mills Galway Language Centre Dil Okulu vermektedir.

» Dersler seviyenize göre zaman dilimleri içerisinde programlanacaktır: Sabah: 9:00 - 12:30 
Öğleden sonra: 13:45 - 16:30 

» Bridge Mills Galway Dil Okulu'nda eğitim alan öğrenciler okul tarafından sunulan aile yanı veya hostel konaklama seçeneklerinde kalmaktadır.

İRLANDA'DAKİ OKULLAR