"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE

ŞEHİR

OKUL

PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

DELFIN ENGLISH SCHOOL

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

DELFIN ENGLISH SCHOOL

 

...2016 YILI PROMOSYONLARI ...

DELFIN ENGLISH SCHOOL / İrlanda"Dublin"

OKU VE ÇALIŞ (Haftada 15 ders "SABAH"  / 1 ders 60dk)

25 hafta dil eğitimi  ... 2.655 EURO € 

OKU VE ÇALIŞ (Haftada 15 ders "ÖĞLE" / 1 ders 60dk)

25 hafta dil eğitimi  ... 2.250 EURO €

OKU VE ÇALIŞ (Haftada 20 ders "SABAH" / 1 ders 60dk)

25 hafta dil eğitimi  ... 3.420 EURO €

OKU VE ÇALIŞ (Haftada 20 ders "ÖĞLE" / 1 ders 60dk)

25 hafta dil eğitimi  ... 2.880 EURO €

Delfin Dil Okulları İrlanda Dublin ve İngiltere Londra olmak üzere 2 farklı lokasyonda uluslararası öğrencilere eğitim olanakları sunmaktadır. Delfin Dil Okulları İngiltere’de British Council, İrlanda’da ise ACELS tarafından akredite edilmektedir. Delfin aynı zamanda English UK ve MEI üyesi olmakla birlikte Trinity College, Cambridge Üniversitesi test merkezidir. Delfin Dil Okullarında, Mesleki İngilizceden Akademik İngilizceye, İş İngilizcesinden Üniversite Hazırlığa, Sınav Hazırlıktan Genel İngilizce kurslarına kadar çok çeşitli kurs seçeneğiyle birçok milletten öğrenciye gelişmiş eğitim imkânları sunar. Her öğrenci kursuna başlamadan önce İngilizce dil testine tabi tutulur. Öğrenciler bu testlerine, çevrimiçi ortamda, kurslarının ilk günü okulda ya da EğitimNoktası Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisinde girebilirler.

Delfin – London

Londra’ya gittiğinizde dikkatinizi ilk çekecek olan burada asla sıkılmayacağınızdır. Londra tarihsel, kültürel ve ticari zenginliklerle dolu bir kenttir. Wimbledon, üç tiyatro, çok salonlu sinema, birçok bar ve sınırsız ihtiyacını karşılayacak restoranlara ve daima değişen Londra'nın lezzetlerine sahiptir. Delfin English School London, Londra’nın merkezinde, 1.Bölgede, güzel Bloomsbury Meydanı'ndadır. Delfin Londra Dil Okulu, Holborn Metro İstasyonu'na sadece 1 dakika, Russell Meydanı ve Tottenham Court Road Metro İstasyonu'na ise 7 dakika yürüme mesafesindedir. Delfin geniş, aydınlık ve modern sınıfları ile güzel bir Georgia dönemi binasında eğitim vermektedir. Binada tam donanımlı 14 derslik, bilgisayar odası, bir öğrenci karşılama ve dinlenme alanları bulunmaktadır.

Delfin – Dublin

Dublin’i ziyaret eden hemen herkesi ilk çarpan şey Liffey Nehri’nin halicinde geniş bir körfezi kucaklamak için uzanan tepelerle çevrili olan konumudur. Nüfusu yaklaşık yarım milyon olan Dublin, İrlanda’nın en büyük şehri ve başkentidir. Bu yüzden her yıl sayısız turist tarafından ziyaret edilmektedir. Bunun en büyük sebebi ise şehrin doğa harikası parkları ve yemyeşil arazileridir. Aynı zamanda şehrin mimari yapıları ve yıl boyunca düzenlenen festivalleri de turistler tarafından ilgi görmektedir. Delfin English School Dublin, Dublin'in merkezinde, Dublin’deki en ünlü cadde O'Connell’ın hemen yanındadır. Delfin Dublin Dil Okulunun çevresinde çok sayıda restoran ve mağaza bulunmaktadır. Delfin Dublin Dil Okulunda; bilgisayar odası, 26 sınıf, çalışma odası, multimedya öğrenim merkezi, sinema salonu, kafeterya ve bedava kablosuz internet ağı bulunmaktadır.

Delfin İrlanda Dublin Dil Okulu öğrencilerine sunduğu OKU ve ÇALIŞ (25 haftadan uzun süreli dil eğitimi programları) programları sayesinde İngilizce eğitimi alırken aynı zamanda çalışma fırsatı bulabileceksiniz. Programa katılan öğrenciler okul günleri yarı zamanlı, tatil günleri tam zamanlı toplamda 1 yıla kadar çalışabilmektedirler.

İRLANDA'DAKİ OKULLAR