"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE

ŞEHİR

OKUL

PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

SANDYCOVE SCHOOL OF ENGLISH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

SANDYCOVE SCHOOL OF ENGLISH

 

...2016 YILI PROMOSYONLARI ...

Sandycove School of English / Irlanda "Dublin"

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 20 ders / 1 ders 45dk)

12 hafta dil eğitimi  ... 1.725 EURO €
16 hafta dil eğitimi  ... 2.300 EURO €
20 hafta dil eğitimi  ... 2.850 EURO €
24 hafta dil eğitimi  ... 3.450 EURO €

YOĞUN İNGİLİZCE (Haftada 28 ders / 1 ders 45dk)

12 hafta dil eğitimi  ... 2.100 EURO €
16 hafta dil eğitimi  ... 2.800 EURO €
20 hafta dil eğitimi  ... 3.500 EURO €
24 hafta dil eğitimi  ... 4.200 EURO €

OKU VE ÇALIŞ (Haftada 20 ders "GENEL"  / 1 ders 45dk)

25 hafta dil eğitimi  ... 2.500 EURO €

OKU VE ÇALIŞ (Haftada 28 ders "YOĞUN" / 1 ders 45dk)

25 hafta dil eğitimi  ... 3.350 EURO €

 

Dublin, küçük bir kasaba ve büyük bir şehir arasındaki dengeyi mükemmel bir şekilde kurmuş olan ne çok küçük ne de çok büyük, düzenli ve şirin bir şehirdir. Neredeyse tamamını yürüyerek gezebileceğiniz bir şehir merkezi vardır.

Sandycove School of English Dublin Dil Okulu mükemmel bir bölgede bulunmaktadır. Dun Laaghaire’de deniz kenarında yer alan Sandycove Dublin, şehir merkezine trenle 20 dakikalık bir mesafededir.

Dublin Dil Okulunda 7 adet modern dizayn edilmiş sınıf bulunmaktadır. Ayrıca öğrenciler için ortak alanlar bulunmaktadır. Bu alanlarda öğrencilerin kullanımına tahsis edilmiş I-Pad’ler yer almaktadır. Okulda partilerin verildiği dinlenme alanı olarak da kullanılan güzel bir bahçe bulunmaktadır.

Dublin Dil Okulunda maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir. Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Öğretmenler için İngilizce, IELTS ve Cambridge Sınav Hazırlık eğitimleri verilen kurslar arasındadır.

Sandycove Dublin dil okulu, öğrencilere aile yanı, yurt ve apartman dairesinde konaklama seçenekleri sunmaktadır.

Sandycove School of English Dublin Dil Okulunda verilen kurslar;

 

Genel İngilizce - General English

Akıcı telaffuz, geniş bir yelpazede bulunun kelime dağarcığı ve iyi bir gramere sahip olmanızı sağlayan oldukça pratik bir kurstur.

Değişik öğrenme yolları ve modern metotların geleneksel yöntemlerle kombinasyonunu yaparak bir öğretme tekniği kullanılmaktadır. Dersler için kitap, akıllı TV, I-Pad vb. gibi materyallerden yararlanılmaktadır.

Genel İngilizce’de; minimum yaş 16’dır. Sınıf mevcudu maksimum 12 kişidir. Kurs süresi ise 15 saat (20 ders) ve 21 saat (28 ders)’tir. Kursa başlama günü herhangi bir Pazartesidir. Tüm seviyelerin katılabileceği bir programdır.

 

Yoğun İngilizce - Intensive English

Yoğun İngilizce, Genel İngilizceye ek olarak haftada ilave 10 ders daha eklenerek kombine yapılmış halidir. Aynı zamanda telaffuz, kelime ve gramer de kendinize olan güveninizin gelişmesine yardımcı olur.

Yoğun İngilizce programında minimum yaş 16’dır. Sınıf mevcudu maksimum 12 kişi, kurs süresi 21 saat (28 ders)’tir. Kursa başlama günü herhangi bir Pazartesidir. Tüm seviyelerin katılabileceği bir programdır.

 

Kültürel Deneyim - Cultural Experince

İngilizcede iletişim becerilerini geliştirmek, ödüllü bir alternatif olan "Kültürel Deneyim" kursu almaktır. Kursta öğrenmeyi daha unutulmaz yapmak üzere yoğunlaşılmıştır. Birçok ders okulun dışında ilgi çekici yerel yerlerde işlenmektedir.

Kültürel Deneyim programında minimum yaş 16’dır. Sınıf mevcudu maksimum 12 kişidir. Kurs süresi 15 saat (20 ders)’tir. Kursa süreye bağlı olarak her Pazartesi veya ayda bir olarak başanabilmekle beraber, tüm seviyeden katılımcılar için uygun bir programdır.

 

Uzman İletişimciler - Expert Communicatars

İngilizceyi çok daha fazla öğrenmek ve dili daha uzman şekilde kullanmak istiyorsanız bu kurs tam size göre.. Her gün üç saatinizi drama eğitmenleriyle harcayarak başarılı bir konuşmacı olmak için becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Uzman İletişimciler programında minimum yaş 18’dir. Sınıf mevcudu maksimum 12 kişidir. Kurs süresi 30 saat ( 40 ders)’tir. Orta seviye ve üzeri dil bilgisi olanlar için uygun bir programdır.

 

Cambridge ve IELTS Sınav Hazırlık - Exam Preparation

Yabancı dil sınavlarını geçmek için iyi bir İngilizceye ihtiyaç vardır. İngilizce kurslarının ilk kısmı Genel İngilizcedir. Genel İngilizce kursları gramer ve kelime bilginizi geliştirmenizi sağlayarak sizleri gelecek aşamalara hazırlar. Sınav hazırlık programları ileri düzey İngilizce dil sınavına girmeyi amaçlayan öğrencilere ileri düzey İngilizce eğitimi veren bir programdır.

Sınav hazırlık programlarında minimum yaş 16’dır. Sınıf mevcudu maksimum 12 kişidir. Kurs süresi 21 saat (28 ders)’tir. Kursa başlama günü herhangi bir pazartesidir. Orta seviye ve üzeri dil bilgisi olanlar için uygun bir programdır.

 

İş İngilizcesi - English for Work

English for Work iş yerinizde başarılı bir şekilde İngilizceyi konuşabilmek için tasarlanmış bir kurstur. Kursa katılma yaşı minimum 18’dir. Sınıf mevcudu maksimim 12 kişidir. Kurs süresi 21 saat (28 ders)’tir. Kursa başlama günü herhangi bir Pazartesidir. Orta seviye ve üzeri dil bilgisi olanlar için uygun bir programdır.

 

40+ İngilizce Tatil - 40+ English Holiday

40+ English holiday tatil yapmak isteyen ve aynı zamanda dil pratiği yapmak için 40 yaş üstü kişiler için düzenlenmiş bir kurstur. Dil kursu kültürel deneyim merkezlidir. İletişim becerilerinizi geliştirmek ve rahatlamak istiyorsanız bu kurs tam size göre olacaktır.

40+ English Holiday’de kursa katılma yaşı minimum 40’tır. Sınıf mevcudu maksimum 12 kişidir. Kurs süresi 15 saat (20 ders)’tir. Orta seviye ve üzeri dil bilgisi olanlar için uygun bir programdır.

 

Yabancılar için İngilizce Öğretmenliği - Course for Foreign Teachers of English

Bu kurs 2. ve 3. aşamadaki İngilizce Öğretmenleriyle yapılmaktadır. Eğlenceli ve çeşitli materyaller ile gerçek sınıf ortamında öğretmenden daha çok antrenör ile yapılan bir programdır.

Yabancılar için İngilizce Öğretmenliği Programında katılma yaşı minimum 21’dir. Sınıf mevcudu maksimum 12 kişidir. Kurs süresi 21 saat (28 ders)’tir. Orta seviye ve üzeri dil bilgisi olanlar için uygun bir programdır.

İRLANDA'DAKİ OKULLAR