"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

ALHAMBRA INSTITUTO

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

ALHAMBRA INSTITUTO

» Emevi’lerden kalma İspanyanın ender ücretsiz gezilebilen tarihi eserlerinden biri olan kalenin yakınında bulunan Marbella Avrupa jet sosyetesi tarafından en azından havaalanı olarak kullanılan Malaga güzel bir liman şehridir. İspanya’nın Akdeniz kıyısından ilerlerken, Catalonia’ya gelmeden, Andalucia’nın (Endülüs) son görülmeye değer, son büyük liman şehridir. Malaga’nın parlak mavi yeşil Akdeniz manzarası ve sonu gelmeyen sahilleri aklınızın bir yerinde kalır. Pablo Picasso'nun doğum yeri olduğunu söylemekte de fayda vardır.

» 1980 yılında Malaga’da kurulan Alhambra Instituto Dil Okulu, İspanya’nın önde gelen dil okullarından birisidir. Profesyonel ve deneyimli personeli sayesinde kısa süre de İspanyolca öğrenmek kolay ve zevklidir. Alhambra Instituto dil okulu şehir merkezinde bulunan şık bir binada, modern eğitim materyalleri, güler yüz felsefesi ve yıllar öncesine dayanan tecrübesi ile vermektedir ve periyodik olarak, Flamenko geceleri, pub partileri, barbekü, müze turları, boğa güreşleri, otantik yemekler pişirme ve çeşitli sporlar gibi aktiviteler düzenlemektedir.

» Alhambra Instituto Dil Okulu aile yanı, yurt veya özel daire de konaklama imkânları da sunmaktadır. Yoğun İspanyolca Kursu her hafta 20 derstir. Kurs süresi 1-32 hafta arasındadır. Sınıfta konuşulan İspanyolca, seviyeye göre ayarlanır. Sınıflar 6-10 kişiliktir. Dersler dört temel beceri; konuşma, dinleme, okuma ve yazma odaklıdır.

» Alhambra Instituto Dil Okulu’nda aynı zamanda DELE Sınavı Hazırlık Kursu, birebir İspanyolca Kursları ve 50 + Büyükler için de İspanyolca Kursu hizmetleri sunmaktadır.

» Alhambra Instituto’da kaldığınız süre boyunca öğrenme İspanyolca ile sınırlı kalmamaktadır.  Bu süre boyunca kültür gezileri ve boş zaman etkinlikleri düzenlenmektedir. Ders dışı etkinlikler ve geziler sayesinde öğrencilerin İspanyol kültürü açısından bilgi sahibi olmasını sağlamak ve kaldıkları zaman zarfını en eğlenceli ve öğretici şekilde geçirmelerini sağlamak amaçlanmıştır.

İSPANYA'DAKİ OKULLAR