"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

WESSEX ACADEMY

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

WESSEX ACADEMY

» Lozan (Lausanne), İsviçre'de, Fransızca konuşulan Vaud kantonunun başkentidir. Cenevre Gölü kıyısındadır. Cenevre kentine 60 km uzaklıktadır, kuzeyinde Jura dağları ve gölün karşı tarafında da Évian-les-Bains (Fransa) bulunmaktadır. Lozan Antlaşması 24 Temmuz 1923'de Lozan'da Beau-Rivage Palace'da imzalanmıştır. Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC)'nin merkezi buradadır. Lozan çevresinde şarap üretilmektedir. Müzeleri ve sanatsal yönleri ile ünlü Lozan’da her yaz, "Şehir festivali", ya da "Festival de la Cite" Haziranın başında düzenlenilir. Film festivallari de vardır, Bach festivali "Le Festival et Concours Bach de Lausanne" hep "La Nuit de Musées" (Müzeler gecesinden) sonra sonbaharda yer alır.

» 1976 yılında Lozan şehir merkezinde, eski şehre yakın modern bir binada dünya çapında birçok öğrenciye kapılarını açan Wessex Academy İsviçre Dil Okulu, EduQua akreditasyonuna sahip bir dil okuludur. Wessex Academy Dil Okulunda iki kafeterya, internet ve e-mail erişimi, multimedya merkezi ve TV odası bulunmaktadır. Sınıflar maksimum 10 kişiliktir. Minimum yaş 16’dır. Wessex Academy Dil Okulunda 19 farklı ülkeden gelen öğrenciler bulunmaktadır.

» Wessex Academy İsviçre Dil Okulunda tüm dil seviyeleri için Fransızca kurslarının yanı sıra, yıl boyunca düzenli olarak tüm seviyelerde İngilizce ve Almanca kursları da verilmektedir. Başlangıç seviyesinde dil bilgisine sahip olan öğrenciler için ayrı öze başlangıç tarihleri olup, diğer tüm sevilerde ki öğrenciler kurslara her pazartesi başlayabilir. İngilizce ve Almanca kurslarında 5, Fransızca kurslarında 4 farklı dil seviyelerinde kurslar açılmaktadır. Her bir kur 3 ay sürmektedir.

» Tüm genel dil kursları için minimum kayıt 2 haftadır. Fransızca kursları haftada 15 ve 20 ders olarak verilmektedir. 1 ders saati 60 dk’dır. Ayrıca Lozan Dil Okulunda Alliance Française, DELF, TOEIC, TOEFL, IELTS, Cambridge sınav hazırlık kursları, İş İngilizcesi, İş Almancası kursları da verilmektedir.

» Wessex Academy Dil Okulu, haftalık gezi ve aktivite programları hazırlayarak öğrencilerin ders dışındaki zamanlarda hoş vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

» Wessex Academy İsviçre Dil Okulu aile yanı ve misafirhane konaklama seçenekleri sunmaktadır. Aile yanı konaklamalar genellikle 5-12 km arasında değişen mesafelerde bulunmaktadır. 

İSVIçRE'DEKİ OKULLAR