"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

CANADIAN COLLEGE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

CANADIAN COLLEGE

» Vancouver, British Colombia eyaletinin en büyük, Kanada’nın 3. büyük şehridir ve 2004 yılında, Conde Nast Traveller tarafından Amerika kıtasının en iyi şehri seçilmiştir. Şehir 560.000 nüfusuyla 2 milyonluk bir nüfusu barındıracak yüzölçümüne sahiptir.

» Vancouver olağanüstü bir doğaya ve çok hareketli bir şehir merkezine sahiptir. Yumuşak iklimi ve muhteşem Coast Dağları ve Pasifik Okyanusu arasındaki konumu ile dünyanın en güzel şehirlerinden biridir.

» Vancouver müzeleri, tiyatroları, sinemaları ve parkları ile ziyaretçilerine birçok kültürel alternatif sunmaktadır. Şehirde golf, kamping, kayak, hiking ve daha birçok doğa sporları yapılabilir. Özellikle Vancouver 'a 2 saat uzaklıktaki Whistler, Kuzey Amerika'nın en popüler kayak merkezlerinden birisidir.

» Vancouver ayrıca Hollywood ve New York'tan sonra Kuzey Amerika'daki üçüncü film üretim merkezidir ve şehir 2006 Birleşmiş Milletler Dünya Şehircilik Forumu ve 2007 FIFA Dünya 20 Yaş Altı Şampiyonası'na 2010 da ise Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmıştır.

» 1991 yılında kurulan Canadian College of English İngilizce dil okulu, Canada Language Council ve AILIA üyesidir. Vancouver merkezinde donanımlı binada eğitim veren Canadian College dil okulunda ortalama 400 öğrenci bulunmaktadır. 5 katlı bir binada eğitim veren Canadian College’in bir bahçesi bulunmaktadır.

» Canadian College, University of Alberta, Emily Carr, University of Lethbridge, New Image College, Thompson Rivers Universitesi ile anlaşması bulunmaktadır. Canadian College Dil Okulunun sunduğu imkânlar arasında bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet erişimi, öğrenci salonu ve öğrencilerin çalışmalarına yardımcı olacak materyaller ile donatılmış bir kütüphane bulunmaktadır. 

» Canadian College’in öğrenci yurdu okula 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Yurtta kalmak istemeyen öğrenciler için paylaşımlı daireler ve aile yanı seçenekleri bulunmaktadır. Canadian College’in öğretmenleri alanlarında uzman profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Tüm öğretmenlerin en az 5 yıllık deneyimleri bulunmaktadır.

» Canadian College yeni arkadaşlıklar edinmek için harika bir yerdir. Pek çok faaliyet yapmaları neticesinde uluslar arası birçok arkadaş edinmiş olursunuz. Yapılan faaliyetler arasında Vancouver müzelerine geziler, kayalık dağlarına geziler, bisiklet binme, Çin mahallelerine gezi gibi aktiviteler bulunur.

Canadian College’de verilen kurslar aşağıdaki şekildedir;

  • İngilizce Kursları

Yoğun İngilizce

İş İngilizcesi

Özel Dersler

  • Work & Study
  • Üniversite Hazırlık

TOEFL Testi

TOEIC Testi

IELTS Sınava Hazırlık

  • Sınava Hazırlık
  • İngilizce Seçmeli

KANADA'DAKİ OKULLAR