"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

GLOBAL VILLAGE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

GLOBAL VILLAGE

Global Village English Centres – Vancouver

» Vancouver, British Colombia eyaletinin en büyük, Kanada’nın 3. büyük şehridir ve 2004 yılında, Conde Nast Traveller tarafından Amerika kıtasının en iyi şehri seçilmiştir. Şehir 560.000 nüfusuyla 2 milyonluk bir nüfusu barındıracak yüzölçümüne sahiptir.

» Vancouver olağanüstü bir doğaya ve çok hareketli bir şehir merkezine sahiptir. Yumuşak iklimi ve muhteşem Coast Dağları ve Pasifik Okyanusu arasındaki konumu ile dünyanın en güzel şehirlerinden biridir.

» Vancouver müzeleri, tiyatroları, sinemaları ve parkları ile ziyaretçilerine birçok kültürel alternatif sunmaktadır. Şehirde golf, kamping, kayak, hiking ve daha birçok doğa sporları yapılabilir. Özellikle Vancouver 'a 2 saat uzaklıktaki Whistler, Kuzey Amerika'nın en popüler kayak merkezlerinden birisidir.

» Vancouver ayrıca Hollywood ve New York'tan sonra Kuzey Amerika'daki üçüncü film üretim merkezidir ve şehir 2006 Birleşmiş Milletler Dünya Şehircilik Forumu ve 2007 FIFA Dünya 20 Yaş Altı Şampiyonası'na 2010 da ise Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmıştır.

» Kuruluşunun 15. yılını kutlayan Global Village Vancouver, birbirine 15 dakikalık uzaklıkta bulunan muhteşem dağ ve liman manzaralı Gastown ve Yaletown kampüslerinde eğitim vermektedir. Bu iki kampüsünde toplam 43 adet tam donanımlı geniş ve ferah sınıf, 65 bilgisayarlı ve ücretsiz internet erişimli 3 multi medya bilgisayar laboratuarı, yemek salonu ve 4 öğrenci dinlenme odası, oyun masaları ve müzik aletleri bulunmaktadır. Canlı bir kampüs ruhu vardır.

» Village English Centres Vancouver, öğrencilerine çok çeşitli sosyal aktiviteler sunmaktadır. Bunlar arasında snowboard, şehir festivalleri, sinema geceleri, Victoria Vancouver gezileri ve Rocky Dağları gezileri bulunur.

» Global Village English Centres Vancouver, öğrencilerine uzmanlaşmış genel İngilizce kurları ve uluslar arası düzeyde tanınan sınavlara hazırlık imkânı sağlamaktadır. Village English Centres Vancouver, şehir merkezine yakın otobüs duraklarına da 5 dakika mesafededir.

» Aile yanı, apartman dairesi ve yurt konaklama seçenekleri bulunan Global Village English Centres Vancouver, iş İngilizce’si, TOEFL, TOEIC hazırlık kursları, Teacher Training programları da verilmektedir.

Global Village English Centres – Toronto

» Toronto, Kanada'nın en büyük şehri ve ticaret merkezidir. Ontario eyaletinin başkentidir. Nüfusunun yarısından fazlasını göçmenler oluşturur. En önemli simgesi CN tower'dır. Nüfusu yaklaşık 5 milyondur ve şehirde İngilizce konuşulur. Çok gelişmiş bir ulaşım ağına sahiptir. Yer altında alış veriş merkezleri ve metro istasyonları vardır. Şehrin güneyinde Ontario gölü vardır. Son derece güvenli bir yerdir. Suç oranları çok düşüktür. Kozmopolit bir yerdir. Chinatown, greektown, koreantown, little italy gibi azınlık mahalleleri vardır. Dünyanın en büyük hayvanat bahçelerinden biri olan Toronto Zoo, Toronto’nun doğusundadır. Niagara şelalelerine, Ottowa, Montreal, ABD’ye oldukça yakındır.sSky Doom şehrin merkezindedir. 

» 100'den fazla dilin konuşulduğu, 80 etnik grubun yaşadığı Toronto, Kuzey Amerika'nın en yoğun borsasına, yaklaşık 5,000 restorana, kafeler ve alışveriş komplekslerine sahiptir. Kanada Dünyanın yaşanabilecek en iyi ülkesi, Toronto'da en iyi şehri seçilmiştir. Gelişmiş bir ulaşım ağına sahip olan Toronto, Dünyanın en uzun otobanı olan Trans Canada ya da ev sahipliği yapar.

» Global Village Toronto, şehrin gözde moda merkezi Yorkville’da, Royal Ontario müzesi ve Toronto Üniversitesi’nin hemen karşısında bulunur. Şehrin gece hayatının ünlü merkezleri ve gözde butikler merkeze yalnızca birkaç adım uzaklıktadır.

» Global Village English Centres Toronto, 9 yıllık tecrübesi ise öğrencilerine en iyi eğitimi vermeye çalışmaktadır. 25 farklı ülkeden 260 uluslar arası öğrenci Global Village English Centres Toronto’yu tercih etmektedir.

» Okulumuzun modern binasında 29 adet tam donanımlı geniş ve ferah derslik, 46 bilgisayarlı 2 multi medya bilgisayar laboratuarı, internet kafe, pinpon ve bilardo masası, 2 donanımlı mutfak, ücretsiz internet erişimi be wireless bağlantı olanakları sunmaktadır. Ayrıca 3 adet öğrenciler için dinlenme salonu dizüstü bilgisayar laboratuarı bulunmaktadır. Global Village English Centres Toronto Dil Okulu binası, Royal Ontario müzesi karşısında bulunmaktadır.

» Aile yanı, apartman dairesi ve yurt konaklama seçenekleri sunan Global Village Toronto’da TOEFL, TOEIC hazırlık kursları, iş İngilizce’si ve TESOL programları da verilmektedir. Niagara Şelalesi, Ontario gölü ve CN Tower’a düzenlenen geziler, öğrencilerin en çok tercih ettiği aktivitelerden bazılarıdır.

» Global Village English Centres Toronto en büyük IELTS test merkezidir. Konaklama seçenekleri arasında ise aile yanı ve özel apartlar bulunmaktadır.

Global Village English Centres – Victoria

» Bu tarihi ve görmüş geçirmiş deniz kenti, "City of Gardens" "Bahçeler Kenti" olarak adlandırılır. Burası, Kanada ve Kuzeydoğu Pasifik'in tatil ve turizm merkezidir. Victoria, Vancouver Adası'nın güney ucunda yer alır ve Kanada'nın en yumuşak iklimli bölgesidir. Eyaletin en güneşli; iklim, çevre ve yaşam tarzı bakımından ülkenin en sakin kesimidir.

» Victoria, geniş bir görsel eğlence ve atraksiyon yelpazesine sahiptir: Tropik bahçeler, renkli yeraltı dünyası, yıldızların izlendiği büyük bir teleskop, Olimpik ölçülerde su kayağı imkânı olan bir havuz ve sahil boyu gezinti yapabileceğiniz yerler ziyaretçilerini bekliyor. Victoria, dünyanın dört bir yanından gelen eşsiz ürünlerin satıldığı bir market durumundadır. Government Street, kentin en meşhur ve popüler alışveriş bölgesidir.

» Global Village Victoria Kanada'nın en büyüleyici şehirlerinden birinin merkezinde yer almaktadır. Şehir merkezinde bulunan Global Village Victoria, Swartz Bay feribot limanı’na 35 dakika uzaklıktadır. Muhteşem Vancouver Limanına, ünlü Bay Centre alışveriş merkezine, restoranlara, açık hava kafelerine ve sanat galerilerine ise yalnızca birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

» Okul binasında 20 adet tam donanımlı geniş ve ferah derslik, ücretsiz internet erişimli multi medya bilgisayar laboratuarı, kablosuz internet erişimi, öğrenci dinlenme odası, bilardo masası, hazır yemek makineleri ve kablolu TV imkanları bulunur.

» Global Village English Centres Victoria öğrencilerine çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Bunlar arasında kayak, şehir festivalleri, Vancouver gezisi, tekne gezileri bulunmaktadır.

» Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri sunan Global Village English Centres Victoria, Genel İngilizce’nin yanı sıra TOEFL ve TOEIC hazırlık kursları da verilmektedir.

Global Village English Centres – Calgary

» Görkemli Rocky Dağları’nın eteklerinde konumlanan sıcak ve misafirperver atmosferiyle tanınan Calgary, 1 milyon nüfusuyla genç ve modern bir şehirdir. Her yıl dünyanın dört bir yanından milyonlarca ziyaretçinin akın ettiği dünyanın en büyük açık hava festivali olan Calgary Stampede, bu mütevazi şehri Temmuz ayında en hareketli eğlence merkezlerinden biri haline getirir.

» Alberta eyaletinde, Rocky Mountains dibine kurulmuş bir şehirdir. Mercer Human Rresource Consulting'in yaptığı araştırmaya göre 2002 yılının en yaşanabilir şehirleri sıralamasında Yokohama, Paris ve Seattle ile 31.’liği paylaşmıştır.

» Kanada'nın en canlı şehirlerinden birinin kalbinde yer alan, Global Village English Centres Calgary Dil Okulu binası modern bi yapıya sahiptir ve havaalanına 25 dakika uzaklıktadır.  Global Village English Centres Calgary Dil Okulunda, 23 adet tam donanımlı geniş ve ferah derslik, ücretsiz internet erişimli multi medya bilgisayar laboratuarı, öğrenci dinlenme odası, oyun masaları ve hazır yiyecek makineleri mevcuttur.  

» Global Village English Centres Calgary, aile yanı, apartman dairesi ve yurt konaklama seçenekleri sunmaktadır. Genel İngilizce’nin yanı sıra TOEFL, TOEIC hazırlık kursları ve TESOL programları da verilmektedir. Global Village English Centres Calgary 2005 yılından bu yana resmi IELTS Test merkezidir.

» Rocky Dağlar’ında kayak, snowboard, rafting, binicilik, açık hava sporları, Calgary Stampede festivali ve Dinazor Müzesi’ne yapılan geziler Global Village English Centres Calgary’nin sunduğu aktiviteler arasındadır.

Global Village English Centres – Hawaii

 

» Amerika Birleşik Devletleri’nin 50. eyaleti; Büyük Okyanus’ta takımada. Büyük Okyanus’ un kuzeyinde yer alan adalar, ABD’ nin Kuzey Amerika toprakları dışındaki tek eyaletidir.

» Kuzeybatı-güneydoğu doğrultusunda uzanan çeşitli irili ufaklı adalardan oluşan Hawaii Takımadaları grubunun iki ucu arasındaki uzaklık 3.000 km’yi bulur. 20 dolayındaki adaların en önemlileri güneydoğuda toplanmıştır. (Maui 729 km2, Oahu 608 km2, Lanai 140 km2, Niihau 73 km2, Kahooal ve 45 km2). Kuzeybatı uca yakın adaların bölümü boştur. Başkent Honolulu, Oahu Adası’ndadır. Volkanik kökenli adaların kıyıları, genellikle mercan kayalıklarıyla kaplıdır. Adaların en büyüğü ve güney-doğu ucundaki Hawaii, grubun jeolojik açıdan en genç yapıda olanıdır. Hawaii Adası’nın kuzeyinde sönmüş Mauna Kea (4.205 m), güneyinde Mauna Loa (4.165 m), Maui Adası’nda Halekala (3.063 m), volkanları, adadaki en önemli yükseltilerdir. 

» Gemi onarımı, demir, petrol arıtımı, yapı gereçleri, elektronik donanımı, başlıca endüstri dallarıdır. Bilimsel araştırma merkezleri (jeofizik, deniz ve uzay bilimleri), Amerikan askeri üsleri (başta Oahu Adası’nda Pearl Harbour olmak üzere), eyalet ekonomisine önemli katkı sağlar. Hawaii adının dünyada duyulmasında rol oynayan en önemli sektör turizmdir. 

» Global Village Hawaii dünya genelinde öğrencilere birinci sınıf bir eğitim deneyimi sunmaktadır. Global Village English Centres Hawaii Dil Okulunda okyanus ve dağ manzaralı 13 derslik bulunmaktadır. Yine okyanus manzaralı bir öğrenci salonu vardır. Ayrıca okul genelinde ücretsiz internet erişimi bulunur. Okul binası şehir merkezinde yer almaktadır. Global Village Hawaii Dil Okulunun konaklama seçenekleri arasında aileler, pansiyonlar ve paylaşımlı daireler vardır.

KANADA'DAKİ OKULLAR