"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

IH - VANCOUVER

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

IH - VANCOUVER

» Vancouver, British Colombia eyaletinin en büyük, Kanada’nın 3. büyük şehridir ve 2004 yılında, Conde Nast Traveller tarafından Amerika kıtasının en iyi şehri seçilmiştir. Şehir 560.000 nüfusuyla 2 milyonluk bir nüfusu barındıracak yüzölçümüne sahiptir.

» Vancouver olağanüstü bir doğaya ve çok hareketli bir şehir merkezine sahiptir. Yumuşak iklimi ve muhteşem Coast Dağları ve Pasifik Okyanusu arasındaki konumu ile dünyanın en güzel şehirlerinden biridir.

» Vancouver müzeleri, tiyatroları, sinemaları ve parkları ile ziyaretçilerine birçok kültürel alternatif sunmaktadır. Şehirde golf, kamping, kayak, hiking ve daha birçok doğa sporları yapılabilir. Özellikle Vancouver 'a 2 saat uzaklıktaki Whistler, Kuzey Amerika'nın en popüler kayak merkezlerinden birisidir.

» Vancouver ayrıca Hollywood ve New York'tan sonra Kuzey Amerika'daki üçüncü film üretim merkezidir ve şehir 2006 Birleşmiş Milletler Dünya Şehircilik Forumu ve 2007 FIFA Dünya 20 Yaş Altı Şampiyonası'na 2010 da ise Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmıştır.

» 1990 yılından beri eğitim veren IH İngilizce Dil Okulu Vancouver CLC ve CAPLS akreditasyonlarına sahiptir. Languages Canada tarafından onaylanmıştır. Aktif bir sosyal program ve geniş yelpazeli kurs seçenekleriyle International House Vancouver dil öğrenmek için ideal bir yerdir.  Vancouver şehir merkezine birkaç dakika mesafede bulunan okulda öğrenciler boş zamanlarında Kitsilano Plajı ve Granville Adasına gidebilir, Vancouver’ da alışveriş yapabilir ya da her türlü yaz ve kış spor aktiviteleri ile ilgilenebilirler. IH Vancouver resmi TOEIC, TOEFL ve Cambridge sınavları test merkezidir ve sınavlara okulda girilebilir.

» IH Vancouver Dil Okulunun sunduğu programlar arasında Genel İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yoğun İngilizce, Sınavlara Hazırlık programları vardır. Okul sunduğu yüksek kaliteli eğitim ile sınıf içinde ve dışında mükemmelliği sağlamaya kararlı bir okuldur.

» IH Vancouver Dil Okulu modern bir binada eğitim vermektedir. Tam donanımlı geniş ve ferah 30 adet sınıfı vardır. Okulun öğrenci kapasitesi 300’dür ve dünyanın her yerinden gelen öğrenciler kabul edilmektedir.  Ortalama yaş oranı 16’dır. IH Vancouver Dil Okulunda sınıf başına bir öğretmen düşmektedir ve dersler ortalama 60 dakika sürmektedir.

» IH Vancouver Dil Okulundaki Kurslar aşağıdaki şekildedir;

  • Yarı Yoğun Genel İngilizce (Haftada 20 Ders)
  • Yoğun İngilizce (Haftada 30 Ders)
  • Süper Yoğun İngilizce (Haftada 35 Ders)

» IH Vancouver Dil Okulu öğrencilerine çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Şehirde açık alanda yapılabilecek; kayak, yüzme gibi aktiviteler bulunmaktadır. Şehir de oldukça güzeldir ayrıca iklimi de oldukça yumuşaktır. Okul şehre, Kitsilano Plajına, Granville Adasına, mağazalara, restoranlara ve kafelere yalnızca birkaç dakika uzaklıkta bulunmaktadır.  

» IH Vancouver konaklama seçenekleri olarak aile yanı, paylaşımlı oda, yurt konaklaması ve otel seçenekleri sunmaktadır.

KANADA'DAKİ OKULLAR