"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

INLINGUA VANCOUVER

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

INLINGUA VANCOUVER

» Vancouver, British Colombia eyaletinin en büyük, Kanada’nın 3. büyük şehridir ve 2004 yılında, Conde Nast Traveller tarafından Amerika kıtasının en iyi şehri seçilmiştir. Şehir 560.000 nüfusuyla 2 milyonluk bir nüfusu barındıracak yüzölçümüne sahiptir.

» Vancouver olağanüstü bir doğaya ve çok hareketli bir şehir merkezine sahiptir. Yumuşak iklimi ve muhteşem Coast Dağları ve Pasifik Okyanusu arasındaki konumu ile dünyanın en güzel şehirlerinden biridir.

» Vancouver müzeleri, tiyatroları, sinemaları ve parkları ile ziyaretçilerine birçok kültürel alternatif sunmaktadır. Şehirde golf, kamping, kayak, hiking ve daha birçok doğa sporları yapılabilir. Özellikle Vancouver 'a 2 saat uzaklıktaki Whistler, Kuzey Amerika'nın en popüler kayak merkezlerinden birisidir.

» Vancouver ayrıca Hollywood ve New York'tan sonra Kuzey Amerika'daki üçüncü film üretim merkezidir ve şehir 2006 Birleşmiş Milletler Dünya Şehircilik Forumu ve 2007 FIFA Dünya 20 Yaş Altı Şampiyonası'na 2010 da ise Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmıştır.

» Inlingua Vancouver Dil Okulu, dünyada 300'den fazla dil okuluna sahip Uluslararası Inlingua Dil Okullarının bir parçasıdır. Inlingua dil öğretme yöntemi 45 yılı aşkın bir deneyimin sonucunda geliştirilmiştir. Her yıl 500.000'den fazla öğrenci Inlingua ile İngilizce ve diğer dilleri öğrenmektedir. Inlingua Vancouver'ın mükemmel kampüs ve tesislerinde, rahat bir ortamda İngilizce öğrenebileceksiniz. Inlingua Vancouver Dil Okulu, Vancouver/Kanada’da bulunmakta olup, Inlingua okullarının resmi şubesidir. Inlingua Vancouver Dil Okulu iki adet yerleşkeye sahip olup bunlar Gastown ve Granville’de bulunmaktadır.

» Inlingua Vancouver Dil Okulu’nun sunduğu programlar Genel İngilizce ve Akademik İngilizce olarak iki başlıkta toplanabilir. Full time programlarda; haftada 24 derslik normal program, 30 derslik yoğun program ve 28 derslik Hızlandırılmış (ACP-Accelerated) bulunmaktadır.

Akademik İngilizce’de ise

Business English

IELTS Hazırlık

TOEFL IBT Hazırlık

Cambridge FCE Hazırlık

Cambridge CAE Hazırlık

Üniversite Hazırlık gibi akademik programlara hazırlık programları mevcuttur.

» Siz İngilizce öğrenirken, Inlingua'nın yüksek standartlarına uyan nitelikli öğretmenleri size yardımcı olmaya her an hazır durumda bulunacaktır.

» Inlingua Vancouver Dil Okulu öğrencilerine aile yanı, misafirhane ve otel gibi konaklama alternatifleri sunmaktadır.

KANADA'DAKİ OKULLAR