"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL EĞİTİMİ

HEMEN BAŞVUR

TAMWOOD INTERNATIONAL SCHOOL

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay
 

TAMWOOD INTERNATIONAL SCHOOL

Tamwood International Toronto 

» Toronto, Kanada'nın en büyük şehri ve ticaret merkezidir. Ontario eyaletinin başkentidir. Nüfusunun yarısından fazlasını göçmenler oluşturur. En önemli simgesi CN tower'dır. Nüfusu yaklaşık 5 milyondur ve şehirde İngilizce konuşulur. Çok gelişmiş bir ulaşım ağına sahiptir. Yer altında alış veriş merkezleri ve metro istasyonları vardır. Şehrin güneyinde Ontario gölü vardır. Son derece güvenli bir yerdir. Suç oranları çok düşüktür. Kozmopolit bir yerdir. Chinatown, greektown, koreantown, little italy gibi azınlık mahalleleri vardır. Dünyanın en büyük hayvanat bahçelerinden biri olan Toronto Zoo, Toronto’nun doğusundadır. Niagara şelalelerine, Ottowa, Montreal, ABD’ye oldukça yakındır.sSky Doom şehrin merkezindedir. 

» 100'den fazla dilin konuşulduğu, 80 etnik grubun yaşadığı Toronto, Kuzey Amerika'nın en yoğun borsasına, yaklaşık 5,000 restorana, kafeler ve alışveriş komplekslerine sahiptir. Kanada Dünyanın yaşanabilecek en iyi ülkesi, Toronto'da en iyi şehri seçilmiştir. Gelişmiş bir ulaşım ağına sahip olan Toronto, Dünyanın en uzun otobanı olan Trans Canada ya da ev sahipliği yapar.

» Kanada Tamwood International Toronto İngilizce Dil Okulu, Kanada’da en prestijli okul olarak tanınır, ve IALC’nin iki üyesi olan okuldan biridir.Tamwood, en iyi uluslar arası öğrenci karmasına sahiptir ve Kuzey Amerika’nın seçilen  STM Star okullarının finalistinden biridir.Tamwood, Tamwood Dil Merkezi, yetişkin programları, Tamwood Uluslar arası kamplar gibi bölümleri bulunmaktadır.Yetişkinler için olan merkez, Vancouver, Toronto ve Whistler’de ve çocuklar için olan merkezler, Los Angeles, San Francisco, Boston, Whistler ve Vancouver’da bulunmaktadır.

» Dil merkezimiz, Toronto, Vancouver ve Whistler’de bulunur. Kurs programı, Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Hukuk İngilizcesi, Sınav Hazırlığı, Aile Programları, Work and Study Programları, İngilizce ve Kayak Programı, İngilizce ve Dağ Bisikleti Programı gibi program tiplerinden oluşur. Ayrıca tüm öğrencilere ücretsiz personel koçluğu sunulmaktadır.

» Toronto, harika bir lokasyona sahiptir, aydınlık sınıfları, ücretsiz aktivite alanları, ücretsiz bilgisayar hizmetleriyle her olanağı sağlamaktadır. Konaklama seçenekleri arasında paylaşımlı daireler ve aile yanı konaklama seçenekleri vardır.

Tamwood International Vancouver

» Vancouver, British Colombia eyaletinin en büyük, Kanada’nın 3. büyük şehridir ve 2004 yılında, Conde Nast Traveller tarafından Amerika kıtasının en iyi şehri seçilmiştir. Şehir 560.000 nüfusuyla 2 milyonluk bir nüfusu barındıracak yüzölçümüne sahiptir.

» Vancouver olağanüstü bir doğaya ve çok hareketli bir şehir merkezine sahiptir. Yumuşak iklimi ve muhteşem Coast Dağları ve Pasifik Okyanusu arasındaki konumu ile dünyanın en güzel şehirlerinden biridir.

» Vancouver müzeleri, tiyatroları, sinemaları ve parkları ile ziyaretçilerine birçok kültürel alternatif sunmaktadır. Şehirde golf, kamping, kayak, hiking ve daha birçok doğa sporları yapılabilir. Özellikle Vancouver 'a 2 saat uzaklıktaki Whistler, Kuzey Amerika'nın en popüler kayak merkezlerinden birisidir.

» Vancouver ayrıca Hollywood ve New York'tan sonra Kuzey Amerika'daki üçüncü film üretim merkezidir ve şehir 2006 Birleşmiş Milletler Dünya Şehircilik Forumu ve 2007 FIFA Dünya 20 Yaş Altı Şampiyonası'na 2010 da ise Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmıştır.

» Şehir merkezinde olan Kanada Tamwood International Vancouver İngilizce Dil Okulu, geniş ve modern bir binaya sahiptir. Okulda öğrenciler için seminerler düzenlenir. Ders aralarında okulun öğrenci salonunda veya kafeteryasında dinlenebilir, bilgisayar odasında interneti kullanabilirsiniz. Tamwood International Vancouver’ın aktivite organizatörleri her hafta sizin için sosyal aktivite programları hazırlar. Öğrenci partileri, tiyatro ve sinema geceleri, sanat galerilerine geziler, spor maçları, pizza günleri, balina seyirleri, dağcılık ve hafta sonu yakın şehirlere geziler bu aktivitelerden bazılarıdır. Tamwood International Vancouver Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra;

- TOEFL Preperation ( TOEFL Hazırlık, 4, 8 veya 12 hafta ) 

- Cambridge First Certificate Exam Preperation ( Cambridge First Certificate Sınavına Hazırlık, 8, 10 veya 12 hafta )

- English For Lawyers ( Avukatlar için İngilizce Kursu, 2 hafta)

- English Plus Career Programs ( Vancouver Sanat Enstitüsü'nde ( The Art Institute of Vancouver ) film, animasyon, moda ve tasarım - Kanada Turizm Kolleji'nde ( Canadian Tourism College ) seyahat, turizm ve konukseverlik ( hospitality ) sertifika ve diploma programları )

- Teacher Homestudy ( Öğretmenlerin evinde hızlı dil eğitimi, minimum 1 hafta )

- International Business English ( Uluslararası İş İngilizcesi )

» Programları da sunmaktadır. Konaklama seçenekleri arasında paylaşımlı daireler ve aile yanı konaklama seçenekleri vardır.

Tamwood International Whistler

» Vancouver'dan araba ile yaklaşık 2 saatlik mesafede yer alır, Whistler dört mevsimin de yaşandığı bir tatil şehridir. Kuzey Amerika’nın bir numaralı kayak/snowboard mekânı olarak bilinir. Ayrıca golf sahaları, bisiklet turları, su sporları ve dağ aktiviteleri seçenekleriyle yaz tatili mekanı olarak da popülerdir. Whistler, eğitim için özel ve heyecanlandırıcı bir yerdir.

» Tamwood International Whistler Dil Okulu, Whistler'ın merkezinde, kayak yerlerine, dükkânlara, galerilere, restoranlara, gece klüplerine ve sağlık merkezlerine yürüyüşle çok yakın mesafededir. Tamwood International Whistler Dil Okulun sahip olduğu modern avantajlar içinde güneş alan aydınlık sınıflar, internet erişimli bilgisayarlar, öğrenci salonu ve aktivite gereçleri için malzeme odası yer alır.

» Tamwood International Whistler Dil Okulunda öğrenciler için çeşitli aktiviteler hazırlanmaktadır. Alış veriş merkezlerine, müzelere, tarihi ve turistik mekânlara geziler, partiler, sportif faaliyetler ve hafta sonları yakın şehirlere turlar bu aktivitelerden bazılarıdır.    

» Tamwood International Whistler Dil Okulu Genel İngilizce eğitiminin yanı sıra,

- Cambridge First Certificate Exam Preperation ( Cambridge First Certificate Sınavına Hazırlık, 8, 10 veya 12 hafta, sadece Mayıs - Kasım aylarında )

- Snowboard Instructer Course ( Snowboard Öğretmenliği Kursu, 2 hafta, Aralık-Nisan aylarında )

- Ski Instructer Course ( Kayak Öğretmenliği Kursu, 2 veya 3 hafta, Aralık-Nisan aylarında )

- English Plus Golf ( İngilizce ve Golf kursu, Aralık-Nisan aylarında )

» Programları da sunmaktadır. Konaklama seçenekleri arasında paylaşımlı daireler ve aile yanı konaklama seçenekleri vardır.

KANADA'DAKİ OKULLAR