"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE

ŞEHİR

OKUL

PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

am-LANGUAGE

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

am-LANGUAGE

...2017 YILI PROMOSYONLARI...

amLanguage Studio / MALTA "St Julians"

GENEL İNGİLİZCE (20 Ders Programı)

“Paylaşımlı Daire – 2 Kişilik “Standart” Oda”

  8 hafta Malta dil eğitimi     ... 1.850 EURO € ...
 12 hafta Malta dil eğitimi     ... 2.600 EURO € ... 
 24 hafta Malta dil eğitimi     ... 4.500 EURO € ... 

“Paylaşımlı Daire – 2 Kişilik “Suite” Oda”

  8 hafta Malta dil eğitimi     ... 2.050 EURO € ...
 12 hafta Malta dil eğitimi     ... 2.900 EURO € ... 
 24 hafta Malta dil eğitimi     ... 5.100 EURO € ... 

**Temmuz – Ağustos ayları arası konaklama için haftalık 50€ yüksek sezon farkı alınır..

 

 

GENEL İNGİLİZCE (30 Ders Programı)

“Paylaşımlı Daire – 2 Kişilik “Standart” Oda”

  8 hafta Malta dil eğitimi     ... 2.250 EURO € ...
 12 hafta Malta dil eğitimi     ... 3.200 EURO € ... 
 24 hafta Malta dil eğitimi     ... 5.700 EURO € ... 

“Paylaşımlı Daire – 2 Kişilik “Suite” Oda”

  8 hafta Malta dil eğitimi     ... 2.450 EURO € ...
 12 hafta Malta dil eğitimi     ... 3.500 EURO € ... 
 24 hafta Malta dil eğitimi     ... 6.300 EURO € ... 

**Temmuz – Ağustos ayları arası konaklama için haftalık 50€ yüksek sezon farkı alınır..

 
 

Malta 'da İngilizce eğitim ücretine dahil olanlar;

 • Malta’da Dil kursu
 • Malta’da Seçilen Tip Konaklama
 • Havaalanı Transferleri
 • amLanguage Hoşgeldin Paketi
 • amLanguage Kurs Bitirme Sertifikası
 • Hoşgeldin Oryanyasyonu
 • Ücretsiz Wi-Fi erişimi (okulda)
 • Kayıt Ücreti
 • Kurs Kitap ve Materyali
 • Sim Kart
 • 24/7 Acil Öğrenci Destek Birimi Hizmeti
 • Film İzleme ve Tartışma (Haftada 1)
 • Disko / Parti (Haftada 1)
 • Plaj Girişi (Haftada 1 / Haziran Eylül arası) 

Malta 'da İngilizce eğitim ücretine dahil olmayanlar;

 • Uçak Bileti
 • Vize Masrafları

amLanguage Dil Okulu Genel Şartlar;

 • Kayıt teyidi yer müsaitliğine bağlıdır.
 • İsim değişikliği veya kayıt transferi mümkün değildir.
 • Kurs başlangıcından sonra ücret iadesi mümkün değildir.
 • İptal şartları amLanguage Dil okulunun Genel Şartlar maddelerinde belirtildiği gibidir. Kayıt anında talep edilen 500 Euro’luk depozito ve kayıt ücretlerinin, kursa 14 gün kala yapılan iptallerde iadesi yoktur.
 • amLanguage bu promosyonda değişikliğe gitme veya promosyonu iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Bu promosyon başka bir amLanguage promosyonu veya özel anlaşma maddeleri ile birlikte değerlendirilemez.

» Güneşi, yüzmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seviyorsanız, Akdeniz'in göbeğindeki Malta Adası İngilizce öğrenmek ve mükemmel bir tatil için ideal bir yerdir.

» Türkiye'de yurt dışı İngilizce eğitimi ve mükemmel bir tatil için yapacağınız araştırmalarda en basta önerdikleri ülke Malta olmaktadır. Yaz ayları boyunca, dünyanın her yerinden, öğrenciler, İngilizce öğrenmek ve bu harika tatil atmosferini yaşamak için Malta'ya gelirler. Akdeniz iklimi, pırıl pırıl cennet denizi, harika kafeteryaları ve alışveriş merkezleri, öğrenciler ve tatilciler için organize edilmiş parti ve diskoları, renkli bir gece hayatıyla Malta'nın herkese sunacağı bir şeyleri vardır. Maltalılar trafiği sol şeritten izler ve ünlü İngiliz kahvaltısıyla araları iyidir. İngilizce, adanın iki resmi dilinden bir tanesidir ve ana gazeteler İngilizce basılır.

» Birçok ülkenin egemenliği altına girmiş olan Malta Arap, İtalyan, İspanyol ve tabii ki İngilizlerden oldukça etkilenmiştir. Örneğin; Arabayı sol şeritte (İngiltere ve Kıbrıs da) kullanıyorlar ve öğlen vakitleri 'Siesta' yapıyorlar. Maltalılar çok toleranslı, sıcakkanlı, hoşgörülü ayrıca tüm kültürlülere karşı ilgili ve saygılılardır. Dünya'nın en Katolik ülkelerinden biri sayılan Malta'nın nerdeyse her metrekaresine bir kilise düşmektedir. Başka hiçbir yerde bu kadar fazla dini tatil yapılmamaktadır. 

» Malta'nın Parlamento binası olarak kullandıkları Valetta'daki "Grandmaster's Palace" görülmeye değerdir. 6000 yıllık medeniyetin beşiği olan Malta müze severler için harika müzeleri barındırır. Birçok müze bulabileceğiniz Malta'da çeşitli dönemlere ait harika arkeolojik ve kültürel eserler bulabilirsiniz.

» amLanguage    Studio Malta'daki ilk dil okullarından birisidir ayrıca müşteri memnuniyeti ve İngilizce dil eğitimi hizmetiyle iyi bir geçmişe sahiptir. Malta İngilizce Eğitim Federasyonu (FELTOM)’un kurucu üyelerinden olan amLanguage    Studio Dil Okulları, 1987 yılında Sliema’da kurulmuştur. Coğrafi ve kültürel yapısıyla, gece ve gündüz hayatıyla Antalya - Kemer'e benzetebileceğimiz Sliema muhteşem doğası ve tarihiyle göz alıcı bir ada kentidir. Akdeniz kültürünün yoğun bir şekilde hissedildiği kentte güler yüzlü ve misafirperver insanlarla iletişim kurmakta zorlanmayacaksınız.

» amLanguage    Studio Dil Okulları, aynı zamanda Malta Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslandırılmış ve ISO 9001 akreditasyonuna sahiptir. amLanguage    Studio, profesyonel yaklaşımından ödün vermeden, arkadaşça ve sıcak bir eğitim ortamı sağlamaktadır. amLanguage    Studio Dil Okullarının eğitim felsefeleri, anlaşılabilir ve etkili, son teknoloji yeniliklerini, eğitimcilerinin hedef odaklı ve kaliteli yaklaşımıyla birleştirmek olan amLanguage    Studio %98 gibi yüksek bir oranda öğrenci memnuniyeti sağlanmıştır. Eğitim dışında konaklama ve serbest zaman etkinlikleri konusunda son derece yardımsever ve destekleyici yaklaşıma sahip olan amLanguage    Studio, sadece anadili İngilizce olan eğitmenler görev yapmaktadır. amLanguage    Studio Dil Okulunun fizikofisi basit ve etkili bir kombinasyonla yenilikçi öğretim tekniklerini birleştirip kişisel bir eğitim sağlamaktır. Öğretmenden bilgili personeline ve yönetim ofisine kadar genç ve dinamik bir ekiple unutulmaz bir Malta'da İngilizce eğitimi deneyimi yaşamanızı hedefler. amLanguage    Studio Dil Okulları ayrıca engelli öğrencileri için tam donanımlı sınıf ve merkezlere sahip olan bir okuldur.

» amLanguage   Studio Dil Okullarının tüm sınıflarında akilli tahtalar mevcuttur. Toplamda 16 sınıfı olan amLanguage    Studio Dil Okullarının öğrenci kapasitesi 150’dir. Dersler sabah ve öğleden sonra iki kademeli olduğu takdirde bu sayı 300’ü bulmaktadır. amLanguage    Studio’da İtalyan, Avusturya, İspanya ve Alman öğrenciler ağırlıktadır. amLanguage    Studio’nun tüm sınıflarında klima mevcuttur. Manzaralı teras kafesi ve sıcak yemek olanağı vardır. Ayrıca dil laboratuvarları, çalışma odası, internet erişimi, çay-kahve makinesi ve sınıflarda son teknolojiye sahip enteraktif beyaz tahtalar bulunmaktadır. Dersler sabah veya öğleden sonra seviyeye göre olabilmektedir. Konaklama aile yanı, stüdyo daireler, self-catering daireler ve oteller şeklindedir. Tüm konaklama seçenekleri okula yürüme mesafesindedir.

» amLanguage   Malta Dil Okullarında akademik İngilizce dil eğitimi alan öğrencilere maaşsız staj fırsatı da sunmaktadır. Maaşsız staj programları, pratik yapmak amacıyla eğitimi iş hayatı ile bütünleştirerek öğrencilere uygulama fırsatı sunmaktadır. amLanguage    Malta Dil Okullarında ücretsiz staj programlarına katılabilmek için minimum orta altı seviyede İngilizce bilgisi istenir. 

» amLanguage   Malta Dil Okulu ile eğitim alan öğrenciler, okulun düzenlediği etkinliklere de katılabilir. Öğrencilerin okula başladığı ilk gün hoş geldin partisi düzenlenir. Partinin amacı yeni gelen öğrencileri okulun kadrosu ile tanıştırmak ve öğrencilerin eğitim alacağı ülkeye adaptasyonunu sağlamaktır.

MALTA'DAKİ OKULLAR