"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

EASY SCHOOL OF ENGLISH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

EASY SCHOOL OF ENGLISH

...PROMOSYON FIRSATI...

Easy School of English / MALTA "Valetta"

GENEL İNGİLİZCE (20 Ders Programı)

“Paylaşımlı Daire – Paylaşımlı Oda”

  8 hafta Malta dil eğitimi + konaklama         ... 2.105 EURO € ...
 12 hafta Malta dil eğitimi + konaklama         ... 2.685 EURO € ... 
 
24 hafta Malta dil eğitimi + konaklama         ... 5.295 EURO € ... 
 
36 hafta Malta dil eğitimi + konaklama         ... 7.905 EURO € ... 

** Temmuz – Eylül ayları arası konaklama için haftalık 115€ yüksek sezon farkı alınır..

 

 

GENEL İNGİLİZCE (30 Ders Programı)

“Paylaşımlı Daire – Paylaşımlı Oda”

  8 hafta Malta dil eğitimi + konaklama         ... 2.630 EURO € ...
 12 hafta Malta dil eğitimi + konaklama         ... 3.360 EURO € ... 
 
24 hafta Malta dil eğitimi + konaklama         ... 6.645 EURO € ... 
 
36 hafta Malta dil eğitimi + konaklama         ... 9.930 EURO € ... 

** Temmuz – Eylül ayları arası konaklama için haftalık 115€ yüksek sezon farkı alınır..

 
 

» Güneşi, yüzmeyi ve yeni insanlarla tanışmayı seviyorsanız, Akdeniz'in göbeğindeki Malta Adası İngilizce öğrenmek ve mükemmel bir tatil için ideal bir yerdir.

» Türkiye'de yurt dışı İngilizce eğitimi ve mükemmel bir tatil için yapacağınız araştırmalarda en basta önerdikleri ülke Malta olmaktadır. Yaz ayları boyunca, dünyanın her yerinden, öğrenciler, İngilizce öğrenmek ve bu harika tatil atmosferini yaşamak için Malta'ya gelirler. Akdeniz iklimi, pırıl pırıl cennet denizi, harika kafeteryaları ve alışveriş merkezleri, öğrenciler ve tatilciler için organize edilmiş parti ve diskoları, renkli bir gece hayatıyla Malta'nın herkese sunacağı bir şeyleri vardır. Maltalılar trafiği sol şeritten izler ve ünlü İngiliz kahvaltısıyla araları iyidir. İngilizce, adanın iki resmi dilinden bir tanesidir ve ana gazeteler İngilizce basılır.

» Birçok ülkenin egemenliği altına girmiş olan Malta Arap, İtalyan, İspanyol ve tabii ki İngilizlerden oldukça etkilenmiştir. Örneğin; Arabayı sol şeritte (İngiltere ve Kıbrıs da) kullanıyorlar ve öğlen vakitleri 'Siesta' yapıyorlar. Maltalılar çok toleranslı, sıcakkanlı, hoşgörülü ayrıca tüm kültürlülere karşı ilgili ve saygılılardır. Dünya'nın en Katolik ülkelerinden biri sayılan Malta'nın nerdeyse her metrekaresine bir kilise düşmektedir. Başka hiçbir yerde bu kadar fazla dini tatil yapılmamaktadır. 

» Malta'nın Parlamento binası olarak kullandıkları Valetta'daki "Grandmaster's Palace" görülmeye değerdir. 6000 yıllık medeniyetin beşiği olan Malta müze severler için harika müzeleri barındırır. Birçok müze bulabileceğiniz Malta'da çeşitli dönemlere ait harika arkeolojik ve kültürel eserler bulabilirsiniz.

Easy School of Languages Malta Dil Okulu Malta'nın başkenti Valetta'dadır. Easy Malta Dil Okulu Valetta'da kurulan ilk dil okullarından bir tanesidir. Malta'nın başkenti Valetta UNESCO dünya mirasları listesindedir ve bir açık hava müzesi gibidir. Bu okulda eğitim alacak olan Malta Dil Okulları öğrencileri Malta'nın yerel kültürünü yakından görme şansına sahip olacaklardır. Hükümet binalarının hepsi Valetta'dadır ve bu da Easy Malta Dil Okulu'nu seçen öğrencilerimize farklı çevrelerden insanlarla tanışma ve iletişim kurma fırsatı tanıyacaktır. Okula 5 dakika uzaklıkta bulunan ana otobüs istasyonu sayesinde diğer şehirlere de ulaşım çok kolaydır.

Easy School of Languages Malta Dil Okulu, FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations Malta) üyesi bir okuldur. Easy School of Languages Malta Dil Okulu aynı zamanda Türk öğrenci yoğunluğunun en az olduğu okullarımızdan bir tanesidir.

Easy School of Languages Malta Dil Okulu öğrenci memnuniyetine en çok önem veren Malta Dil Okulları'ndan bir tanesidir. Easy Malta Dil Okulu öğretmenlerinin hepsi, uluslararası olarak tanınmış TEFL, CELTA, DELTA, TESOL ya da İngilizce Üniversite Derecelerine sahiptir. Easy Malta Dil Okulu gerek öğretmen kadrosuyla gerekse yönetici kadrosuyla öğrencilere kaliteli bir hizmet vermek için çok büyük çaba göstermektedir.

Easy School of Languages Malta Dil Okulunun sahip olduğu tüm sınıflar öğrencinin öğrenmesini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmıştır. Sınıflarda maksimum 8 öğrenci bir arada ders alır ve toplamda 14 adet derslik vardır. Dünyanın hemen hemen her bölgesinden İngilizce öğrenmek için öğrenciler gelir Easy Malta Dil Okulu'na. Bütün sınıflar yeterli büyüklük ve aydınlıktadır ve aynı zamanda da klimalıdır.

Easy School of Languages Malta Dil Okulu tüm öğrencilerinin kullanımına açık bir kütüphaneye sahiptir. Malta Dil Okulları öğrencileri bu kütüphaneden ücretiz olarak kullanabilirler. Aynı zamanda öğrenciler ücretsiz olarak Pronounciation (Telaffuz) derslerine katılabilirler.

Easy School of Languages öğrencileri, okulun kendileri için belirlediği ailelerin yanında konaklayabilecekleri gibi, otellerde ve paylaşımlı öğrenci evlerinde de konaklama imkanlarına sahiptirler. Tüm konaklama seçeneklerinin kendilerine göre bir avantajı bulunmakta, hepsinin ayrı ayrı pozitif yönleri bulunmaktadır.

MALTA'DAKİ OKULLAR