"İstanbul ve Eskişehir"

" Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı "

" 2004'ten bu yana güvenle "

" Şu anda en güvenilir noktadasınız "

" ISIC Uluslararası Öğrenci Kartı "

" Vize Başvuru Merkezi "

" Dil Okulu, Üniversite, Yaz Okulu "

" Avrupada Üniversite "

" Work and Study Kanada "

" Work and Study Irlanda "

" Work and Holiday Avustralya "

" Work and Study Dubai "

" Work and Travel Amerika "

" Vizesi Evrakları "

" Üniversite Rehberi "

" Yurtdışı Dil Eğitimi "

" İngilizce Dil Eğitimi "

" Yurtdışı Dil Okulu "

" Dil Okulu Çalışma İzni "

" Dil Okulu ve Çalışma "

" Dil Okulu Fiyatları "

" Dil Okulu Kampyanyaları "

" Dil Okulu Ücretleri "

" Dil Okulu ve Öğrenci Vizesi "

Şifremi Unuttum

Fırsatlar !
ok ok

YURTDIŞI DİL OKULU ARAMA MOTORU

ÜLKE
ŞEHİR
DİL OKULU
PROGRAM

YURTDIŞI EĞİTİM

HEMEN BAŞVUR

SEAFIELD SCHOOL OF ENGLISH

dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay dil-okullari-detay

SEAFIELD SCHOOL OF ENGLISH

» Christchurch, South Island doğu sahilinin ortasında, Banks Yarımadasının hemen kuzeyinde yer almaktadır. 337.000 kişilik nüfusuyla South Island'ın en büyük şehri ve uluslararası kapısı olan Christchurch, festivalleri, tiyatroları, modern sanat galerileri, büyük alış-veriş merkezleri, yarışlarıyla hareketli ve kozmopolit bir yerdir. Modern bir şehrin bütün imkânlarına sahiptir. Aynı zamanda, hala, verimli kırsal iç bölgelere hizmet veren birçok yöresel merkezi bulunmaktadır. Şehrin restore edilmiş Gotik stili katedralleri, kül rengi değerli taşlardan yapılmış 19. yy. yapıları, üç yönlü caddeleri, bol ağaçlı parkları; eski zamanların güzelliğini, zarafetini ve çekiciliğini korumaktadır.

» Christchurch, etraftaki kırsal bölgeyi ve doğal alanları incelemek için oldukça elverişli bir yerdir. Hareketliliği, havası ve dünya standartlarındaki çekiciliği ile canlı bir şekilde yaşayan Christchurch, kültür mirasına önem veren, yıl boyunca heyecan verici maceralar ve faaliyetlerini sürdüren bir şehirdir. Şehir, neo-gotik Sanat Merkezi, tarihi tramvayı, Gondolu ve Uluslararası Antarktik Merkezi ile eşsiz bir yerdir. Bahçelerinin güzelliği ile uluslararası üne sahip olan Christchurch, kutlamaların ve festivallerin çok sık yapıldığı bir yerdir. Mevsim ne olursa olsun, Festival of Romance, Uluslararası Buskers Festivali, kış karnavalı ve Kasım ayında düzenlenen Showtime Canterbury gibi, sürekli eğlence programları bulabilirsiniz. Christchurch, Yeni Zelanda'nın çok amaçlı binası olan Convention Centre'a (kapasitesi 2500 kişidir) sahiptir. Ayrıca, önemli spor ve eğlence faaliyetlerinin yapıldığı çok amaçlı Westpac Trust Centre ve Christchurch Town Hall da burada bulunmaktadır.

» 1982 yılında kurulan, Seafield Yeni Zelanda Dil Okulu, Yeni Zelanda’nın önde gelen İngilizce dil okullarından birisidir. Deniz kenarında bulunan güzel bir binada, maksimum 10 kişilik sınıflarda eğitim veren Seafield School of English dil okulu, şehir merkezinden arabayla 15 dakika uzaklıktadır.

» Seafield’ın modern okul binası 15 derslik, bilgisayar odası, kablosuz internet, kütüphane, ortak odalar, avlular, bahçeler ve öğrenciler için ücretsiz bisiklet ve otopark alanına sahip bir dil okuludur. Plaj, mağazalar, bankalar, kafeler, Christchurch Pier, sahil halk kütüphanesi, otobüs hizmetleri ve diğer olanaklar okuldan birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir.

» Kurslarımız Genel İngilizce, IELTS, TOEIC ve Cambridge sınavlarına hazırlık içerir. Okulumuzun özellikle küçük sınıflar (boyutu 9 öğrenci ortalama), ücretsiz bire bir eğitim ve öğrencinin ihtiyaçlarına odaklanarak öğretim sunmaktadır.

» Seafield Yeni Zelanda Dil Okulu, öğrenciler için okula kolay seyahat mesafesinde bulunan aile yanı konaklama seçenekleri sunmaktadır.

» Seafield Dil Okulu, kayıtlı onaylanmış bir dil okuludur ve Yeni Zelanda Hükümeti tarafından denetlenmektedir. 

YENI ZELANDA'DAKİ OKULLAR